Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Fenixy Pro w jeszcze niższych cenach. Skorzystaj i bądź PRO ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
Dla zawodowych kierowców...

010-02924-15
753759335380
Nowy produkt
Sklep internetowy: Wysyłka 24h
Salon w Warszawie: Dostępny dziś
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zadzwoń na infolinię 22 827 00 05

Dla zawodowych kierowców ciężarówek, którzy chcą uprościć swoje życie w trasie — nawigacja satelitarna 7″ dēzl LGV720 zapewnia cenne funkcje społecznościowe.
Uzyskaj rzeczywiste informacje na temat parkingów, doków załadunkowych i innych preferowanych lokalizacji w oparciu o oceny innych kierowców.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
1 199 zł
2 149 zł
1 699 zł
2 779 zł
3 629 zł
859 zł
4 299 zł
Dla zawodowych kierowców ciężarówek, którzy chcą uprościć swoje życie w trasie — nawigacja satelitarna 7″ dēzl LGV720 zapewnia cenne funkcje społecznościowe 1. Uzyskaj rzeczywiste informacje na temat parkingów, doków załadunkowych i innych preferowanych lokalizacji w oparciu o oceny innych kierowców.
ZACHOWAJ PRZEJRZYSTOŚĆ DZIĘKI WYŚWIETLACZOWI DOTYKOWEMU O WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI 7″
DOSTOSOWANE TRASY DLA TWOJEGO POJAZDU2 ORAZ OSTRZEŻENIA DROGOWE
SPECJALISTYCZNE PLANOWANIE PRZYJAZDÓW Z WIDOKAMI Z LOTU PTAKA W WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI
WYŚWIETLANIE OCEN INNYCH KIEROWCÓW W SPOŁECZNOŚCI DĒZL
ALERTY POGODOWE DOTYCZĄCE PRĘDKOŚCI WIATRU1 DLA NIEBEZPIECZNYCH WARUNKÓW
WYŚWIETLANIE POPULARNYCH TRAS UŻYWANYCH PRZEZ INNYCH KIEROWCÓW CIĘŻARÓWEK
Jasny ekran dotykowy 7″ zapewnia wyraźny obraz o wysokiej rozdzielczości, który jest czytelny podczas jazdy.
Wystarczy wprowadzić profil ciężarówki (podając jej wysokość, masę, długość, szerokość i przewożone materiały niebezpieczne), aby znaleźć zalecane trasy2 dla pojazdu i ładunku.
Zaplanuj sprawne dotarcie do miejsca docelowego dzięki obrazom satelitarnym BirdsEye Direct, które pokazują wysokiej rozdzielczości widoki z lotu ptaka doków załadunkowych, wjazdów dla ciężarówek i bram bezpieczeństwa.
Dołącz do społeczności1 kierowców ciężarówek dēzl. Znajdź najlepsze dostępne miejsca parkingowe dla ciężarówek na swojej trasie i oceń swoje doświadczenia, aby podzielić się nimi ze społecznością. Nawiguj również do miejsc, do których jeżdżą ciężarówki, wyszukując pobliskie wspólnotowe doki załadunkowe, bramki bezpieczeństwa i wjazdy dla ciężarówek powiązane z miejscem docelowym.
Nakładka pogodowa prędkości wiatru1 na mapie pokazuje potencjalnie niebezpieczne warunki i ostrzega o silnym wietrze na trasie.
Wskazówki i ostrzeżenia dotyczące stref środowiskowych na trasie.
Zobacz popularne trasy dla samochodów ciężarowych, z których korzystają inni kierowcy ciężarówek, aby uzyskać lepszą świadomość sytuacyjną w nieznanym terenie.
Musisz zaparkować ciężarówkę? Dane z serwisu Truck Parking Europe© ułatwiają znalezienie parkingu na trasie. Parkingi można filtrować według preferowanych udogodnień, takich jak sieć Wi-Fi®, prysznice, poziom bezpieczeństwa i wiele innych.
Otrzymywane na czas powiadomienia ułatwiają optymalne wykorzystanie każdego postoju.
Otrzymuj alerty ostrzegające kierowcę przed zbliżającymi się ostrymi zakrętami, stromymi wzniesieniami, zmianami prędkości, przejazdami kolejowymi i nie tylko.
Zobacz oceny hoteli, restauracji i atrakcji w serwisie Tripadvisor®.
Jedź pewnie dzięki aktualizacjom map i szczegółowym mapom ulic Europy.
Potrzebujesz wskazówek nawigacyjnych? Wypowiadaj polecenia, aby sterować nawigacją satelitarną dēzl, trzymając ręce na kierownicy. (Asystent głosowy dostępny w językach angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, duńskim, szwedzkim, holenderskim).
Dzięki wbudowanej łączności Wi-Fi® możesz z łatwością aktualizować mapy i oprogramowanie bez użycia komputera.
Pobierz aplikację dēzl™, aby uzyskać dostęp do aktualnych informacji o ruchu drogowym, pogodzie i cenach paliw w czasie rzeczywistym1.
Zsynchronizuj kompatybilny smartfon z urządzeniem nawigacyjnym dēzl w celu nawiązywania połączeń bez odrywania rąk od kierownicy.
Po połączeniu z aplikacją dēzl na smartfony na ekranie nawigacji satelitarnej wyświetlane są wiadomości tekstowe i inne powiadomienia.
Dane fizyczne |
|
| Waga | 242 g |
| Wymiary fizyczne | 17,7 × 10,6 × 1,9 cm |
| Wymiary wyświetlacza | 15,2 × 8,9 cm, przekątna 6,95" |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 1024 × 600 px |
| Typ wyświetlacza | Wyjątkowo szeroki ekran IPS o przekątnej 6,95″, kolorowy wyświetlacz TFT z panelem dotykowym w technologii on-cell |
| Ekran dotykowy | Tak, działający tylko w jednym położeniu |
| Gniazdo słuchawkowe/wyjście audio | Tak |
Czas działania baterii |
|
| Czas działania baterii | Do 1,5 godz. |
Cechy podstawowe |
|
| GPS | Tak |
| Galileo | Tak |
| Fabrycznie załadowane mapy | Tak (mapy ulic) |
| Możliwość dodawania map | Tak |
| Odtwarza muzykę | Nie |
| Bateria | Akumulator litowo - jonowy |
| Wbudowana pamięć | 32 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak (karta microSD™) |
| Widok budynków 3D (wyświetla budynki w 3 wymiarach) | Tak |
| Sposób przesyłania informacji o ruchu drogowym | Przez aplikację na smartfony |
Funkcje podstawowe |
|
| Godzina wschodu/zachodu słońca | Tak |
| Dożywotnia aktualizacja map | Tak |
| Widok skrzyżowań (wyświetla znaki skrzyżowań) | Tak |
| BirdsEye | Tak (bezpośrednio do urządzenia) |
| Aktualizacje map w zestawie | Tak |
| Współpraca z kamerą cofania | Tak (BC™ 50) |
| Aktualizacje komunikatów drogowych | Tak |
| Dostęp do usług Live przez aplikację | Tak |
| Dzwonienie przez Bluetooth® | Tak |
| Inteligentne powiadomienia dzięki aplikacji Smartphone Link | Tak |
| Kształtowanie trasy poprzez ujmowanie preferowanych miast/ulic | Tak |
| Możliwość aktualizacji map i oprogramowania za pomocą Wi-Fi® | Tak |
| Nawigacja sterowana głosem (obsługa urządzenia przy użyciu poleceń głosowych) tylko w modelach z mapą całej Europy | Tak |
| Nawigacja z użyciem punktów orientacyjnych Garmin Real Directions™ | Tak |
| Oceny z serwisu TripAdvisor® punktów szczególnych związanych z podróżowaniem | Tak |
| Ostrzeżenia dla kierowcy informujące o ostrych zakrętach, strefach wokół szkół, ostrzeżenia o kamerach monitorujących prędkość | Tak |
| Wskaźnik ograniczenia prędkości (wyświetla ograniczenie prędkości dla większości głównych dróg w USA i Europie) | Tak |
| Wyświetla miliony punktów szczególnych Foursquare® | Tak |
| Wspomaganie związane z systemami ostrzegania przed kolizją i opuszczeniem pasa | Nie |
| Czytelny w pełnym słońcu i odporny na czynniki atmosferyczne wyświetlacz | Nie |
| Ostrzeżenia o ostrych zakrętach, fotoradarach i powiadomienia o przepisach dotyczących kasków i nie tylko | Nie |
| Dziennik historii serwisowania | Nie |
| Obsługa map własnych | Tak |
| Planowanie trasy powrotnej | Nie |
| Powiadomienia o przepisach dotyczących kasków | Nie |
| Wyszukiwanie punktów dla motocyklistów (np: serwisów, punktów dealerskich) | Nie |
| Zaplanowane i dynamiczne postoje na tankowanie | Nie |
| Katalog usług Truck and Trailer Services | Tak |
| Możliwość rejestrowania danych potrzebnych do dokumentacji IFTA | Tak |
| Ograniczenia prędkości dla ciężarówek | Tak |
| Powiadomienia o przekroczeniu granic administracyjnych i krajowych – dla ciężarówek | Tak |
| Punkty szczególne dla ciężarówek | Tak |
| Wyznaczanie specjalnych tras dla ciężarówek | Tak (trasy preferowane przez ciężarówkę dostosowane do jej rozmiaru i wagi) |
| Katalog pól i usług kempingowych | Nie |
| Wbudowana kamera samochodowa z automatycznym wykrywaniem zdarzeń | Nie |
| Wyznaczenie tras specjalnie dla kamperów | Nie |
| Zmiany ograniczeń prędkości | Nie |
| Dane popularnych tras dla ciężarówek | Tak |
| Nawigacja do strefy załadunku | Tak |
| Zasilany uchwyt magnetyczny | Nie |
| Nakładka pogodowa dotycząca prędkości wiatru | Tak |
| Oceny miejsc docelowych, pochodzące od innych użytkowników | Tak |
| Oceny parkingów, pochodzące od innych użytkowników | Tak |
| Ostrzeżenia o naruszeniu dopuszczalnego czasu pracy | Nie |
| Podgląd trasy na podzielonym ekranie | Nie |
| Powiadomienia stacji ważenia PrePass i decyzje dotyczące ich pomijania | Nie |
| Profesjonalne planowanie przyjazdu, dzięki bezpośredniemu obrazowaniu satelitarnemu z funkcją BirdsEye | Tak |
| Prosty profil ciężarówki | Tak |
| Znaczniki odległości – dla ciężarówek | Tak |
| Łatwe planowanie przerw | Tak |

1. eAzymut.pl gwarantuje wysoką jakość i bezawaryjne działanie wyrobu zgodnie z warunkami techniczno-eksploatacyjnymi opisanymi w instrukcji obsługi.
2. WYBRANE urządzenia marki Garmin objęte są 4-letnią gwarancją: 2-letnią gwarancją producenta oraz dodatkową 2-letnią gwarancją firmy eAzymut.pl.
3. Niniejsza rozszerzona gwarancja obowiązuje od daty zakupu.
4. Wady lub uszkodzenia sprzętu ujawnione w tym okresie usuwane będą bezpłatnie w terminie do 14 dni roboczych od daty przyjęcia sprzętu do naprawy. Czas naprawy może ulec wydłużeniu w uzasadnionych przypadkach.
5. Gwarancja ulega przedłużeniu o czas trwania naprawy, liczony od dnia przyjęcia sprzętu do serwisu, do dnia jej wykonania.
6. Reklamowany towar powinien być dostarczony na koszt użytkownika wraz z dowodem zakupu do serwisu gwaranta.
7. Gwarancja nie obejmuje następujących uszkodzeń:
8. Nabywca traci uprawnienie wynikające z karty gwarancyjnej w następujących przypadkach:
Po pierwsze, oferujemy wyłącznie produkty Garmin pochodzące z polskiej dystrybucji, co zapewnia, że obsługa gwarancyjna jest realizowana na terenie Polski.
Przez pierwsze 2 lata od daty zakupu możesz zareklamować swoje urządzenie bezpośrednio u producenta.
W przypadku jakichkolwiek problemów z produktem w ciągu dwóch lat od zakupu, możesz skontaktować się bezpośrednio z Garmin Polska, dzwoniąc na numer przedstawiony poniżej:
+48 22 276 26 27
Po zgłoszeniu reklamacji urządzenie odsyłasz do serwisu gwarancyjnego, wskazanego przez konsultanta.
Marka Garmin jest znana z tego, że w przypadku reklamacji wymienia wadliwe urządzenia na wolne od wad, które również objęte są 2-letnią gwarancją producenta.
Możesz również wysłać produkt do nas, abyśmy zrealizowali gwarancję producenta. Pamiętaj jednak, że może to wydłużyć cały proces, ponieważ działamy jako dodatkowy pośrednik. Towar będzie zatrzymywał się u nas zarówno podczas wysyłki do producenta, jak i w drodze powrotnej. Jeśli zależy Ci na szybszej obsłudze, lepiej skontaktować się bezpośrednio z Garmin Polska.
Jeśli na zakupiony u nas towar otrzymałeś 4-letnią gwarancję, to w trzecim i czwartym roku po zakupie TYLKO I WYŁĄCZNIE realizuj gwarancję za naszym pośrednictwem. Wówczas gwarancja jest obsługiwana przez Garmin Polska bezpośrednio dla naszej firmy. Wymagane będzie posiadanie dowodu zakupu z wpisanym numerem seryjnym urządzenia, które odsyłasz. My zajmiemy się tym, aby Twoje urządzenie zostało wymienione na wolne od wad.
Część wymian gwarancyjnych realizowana jest przez wymianę na produkt w stanie refabrykowanym (ang. refurbished). Co to oznacza? Są to produkty, które złożone zostały z odzyskanych, w pełni sprawnych podzespołów w nowej obudowie i objęte są standardową 24-miesięczną gwarancją producenta.
| Nazwa: | Garmin Polska |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Al. Jerozolimskie 181 |
| Kod pocztowy: | 02-222 |
| Miasto: | Warszawa |
| e-mail: | poland.support@garmin.com |
| Telefon: | 22 300 31 55 |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).