​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Ikony - informacja - Lider branży - Wysyłka w 24h - 14 dni na zwrot - 30 lat na rynku
Garmin
Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com

Garmin Tread - SxS Edition 010-02507-10

010-02507-10

753759277543

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast

Towar znajduje się fizycznie w naszym salonie sprzedaży: Corazziego 4 lok 9, Warszawa

Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze.

 

3 Lata Gwarancji

Nawigacja satelitarna 8” do sportów motorowych z monitorem jazdy grupowej  Ruszaj na szlak i baw się dobrze ze znajomymi dzięki temu wytrzymałemu urządzeniu nawigacja satelitarna przeznaczonemu do sportów motorowych.

Więcej szczegółów

Cena
5 949 zł

6 359 zł
Poprzednia najniższa cena
z ostatnich 30 dni przed obniżką.

DARMOWA DOSTAWA!

Obniżka -410 zł

Oblicz ratę leasingową

5 949 zł

7 podobnych produktów:

POLSKIE MENU, 3 LATA GWARANCJI

Ruszaj w nieznane

Ruszaj na szlak i baw się dobrze ze znajomymi dzięki temu wytrzymałemu urządzeniu nawigacja satelitarna przeznaczonemu do sportów motorowych. Urządzenie posiada wszystkie mapy umożliwiające śledzenie trasy i technologie komunikacyjne, dzięki którym pozostaniesz w kontakcie na szlaku.

Tread - SxS Edition

 

Pozostań w kontakcie z ekipą dzięki funkcji śledzenia grupy do 20 kierowców.1.

Tread - SxS Edition

 

Pokonuj drogi gruntowe i szlaki, korzystając ze szczegółowej nawigacji2 dzięki OpenStreetMap (OSM).

Tread - SxS Edition

 

To wytrzymałe urządzenie nawigacja satelitarna ma poziom wodoodporności IP67 i wyświetlacz z ekranem dotykowym 8″, który można obsługiwać w rękawicach.

Tread - SxS Edition

 

Zobacz realistyczne widoki terenu z lotu ptaka dzięki dostępnym do pobrania bez subskrypcji obrazom satelitarnym BirdsEye.

Tread - SxS Edition

 

Korzystaj z aplikacji Tread® na zgodnym smartfonie z funkcją jazdy grupowej z aplikacją3 to łatwe planowanie tras i wiele więcej.

Tread - SxS Edition

 

Wbudowane bezpieczeństwo. W ramach aktywnej subskrypcji możesz korzystać z technologii inReach® do globalnej komunikacji satelitarnej4.

Tread - SxS Edition

Zbierz grupę i ruszaj w teren.

Tread - SxS Edition

ŚLEDZENIE JAZDY DLA PODRÓŻY W GRUPIE

Dołączone narzędzie do śledzenia jazdy grupowej umożliwia śledzenie do 20 kierowców bez konieczności odbioru sygnału telefonu komórkowego. Oprócz tego udostępnianie lokalizacji i zapisane wiadomości1 ułatwiają pozostanie w kontakcie z resztą grupy

Tread - SxS Edition

WYTRZYMAŁOŚĆ NA MIARĘ BEZDROŻY

To urządzenie Tread to specjalistyczny sprzęt dostosowany do pracy w terenie – poradzi sobie w każdych warunkach. Urządzenie jest wodoodporne w klasie IP67 i zostało opracowane zgodnie z amerykańską normą wojskową 810G dotyczącą temperatury i wstrząsów.

Tread - SxS Edition

CZYTELNY WYŚWIETLACZ

Ultrajasny wyświetlacz systemu nawigacja satelitarna z ekranem dotykowym 8″, który można obsługiwać w rękawicach, został zbudowany tak, aby zapewniać widoczność nawet pod słońce lub w całkowitej ciemności. Urządzenie można zamontować w pozycji pionowej lub poziomej.

Tread - SxS Edition

NAWIGACJA NA SZLAKACH

Dzięki szczegółowej nawigacji2 pokonasz drogi gruntowe i szlaki, korzystając z map dróg i szlaków turystycznych składających się z map OSM.

Tread - SxS Edition

WBUDOWANA TECHNOLOGIA INREACH

Wbudowana technologia inReach umożliwia globalną komunikację satelitarną, dwukierunkową komunikację tekstową, udostępnianie lokalizacji, interaktywną sygnalizację SOS i aktualizacje prognozy pogody4.

Tread - SxS Edition

MAPY DRÓG I BEZDROŻY

Urządzenie Tread zawiera fabrycznie załadowane mapy topograficzne z trójwymiarowymi mapami terenu i ulic w Europie, Afryce, w tym Tracks4Africa, i na Bliskim Wschodzie. Urządzenie posiada także opcję Garmin Adventurous Routing™, która pozwala poruszać się po najbardziej pagórkowatych, krętych i nieutwardzonych drogach. Mapy Ameryki Północnej i Południowej, Australii i Nowej Zelandii są dostępne do bezpłatnego pobrania pod adresem garmin.com/express. garmin.com/express.

Tread - SxS Edition

OBRAZY SATELITARNE

Ciesz się realistycznymi widokami z lotu ptaka, pobierając obrazy satelitarne BirdsEye wysokiej rozdzielczości bezpośrednio na urządzenie za pośrednictwem sieci Wi-Fi®, bez konieczności wykupienia rocznej subskrypcji.

Tread - SxS Edition

CZUJNIKI ABC

W trudnym terenie przydadzą Ci się wbudowane czujniki — m.in. wysokościomierz, barometr, kompas i wskaźniki przechyłu wzdłużnego/bocznego.

Tread - SxS Edition

BEZPIECZNY MONTAŻ

Dołączony blokowany uchwyt wspomagany magnesem i uchwyt wysięgnikowy bezpiecznie przymocują urządzenie Tread do Twojego pojazdu motorowego, umożliwiając jazdę w trudnym terenie.

Tread - SxS Edition

Połącz się, by przeżyć lepszą przygodę.

Tread - SxS Edition

JAZDA GRUPOWA Z APLIKACJĄ

Sparuj urządzenie z aplikacją Tread, aby śledzić znajomych z telefonu za pomocą funkcji jazdy grupowej z aplikacją3.

Tread - SxS Edition

ŁATWE PLANOWANIE TRASY

Aplikacja Tread umożliwia łatwe planowanie tras przy użyciu tych samych map, profili pojazdów i preferencji tras dostępnych na urządzeniu Tread.

Tread - SxS Edition

ŁATWA SYNCHRONIZACJA URZĄDZEŃ

Aplikacja Tread umożliwia synchronizację tras, punktów i śladów oraz zbiorów we wszystkich urządzeniach. Możesz także łatwo importować i udostępniać pliki GPX.

Tread - SxS Edition

POGODA W CZASIE RZECZYWISTYM

Nagła zmiana pogody? Sparuj urządzenie Tread ze zgodnym smartfonem i pobierz aplikację Tread, aby uzyskać dostęp do informacji o pogodzie w czasie rzeczywistym, alertów burzowych, animowanego radaru i wielu innych funkcji.

 

 

 

 

Tread - SxS Edition

Rozbudowane dodatki dla sportów motorowych.

Tread - SxS Edition

STEROWANIE AKCESORIAMI

Sparuj urządzenie Tread ze zgodnym przełącznikiem cyfrowym Garmin PowerSwitch™ (do nabycia osobno), aby sterować 12-woltowymi elektronicznymi elementami pojazdu – takimi jak listwy oświetleniowe lub blokady mechanizmów różnicowych – bezpośrednio z ekranu urządzenia.

Tread - SxS Edition

PAKIET ŚLEDZENIA PSA

Bezprzewodowo sparuj Tread z wybranym urządzeniem GPS do śledzenia psów Garmin (do nabycia osobno), aby łatwiej śledzić i przywoływać psy sportowe w terenie. Będziesz widzieć znaczniki dla każdego psa w zasięgu śledzenia w formie nakładki na ekranie mapy nawigacja satelitarna.

Tread - SxS Edition

MUZYKA PODCZAS PODRÓŻY

Wbudowany odtwarzacz multimedialny pozwala łatwo sterować muzyką w kompatybilnym smartfonem na wyświetlaczu urządzenia nawigacja satelitarna i słuchanie jej przez kask lub zestaw słuchawkowy (do nabycia osobno) z obsługą technologii Bluetooth.

Tread - SxS Edition

Punkty szczególne

W urządzeniu Tread zainstalowane są punkty szczególne iOverlander™, więc możesz znaleźć najlepiej położone, odległe i rozproszone kempingi bez konieczności odbioru sygnału telefonu komórkowego.

 

W zestawie:
  • Tread® – SxS Edition
  • Monitor jazdy grupowej
  • Antena VHF
  • Zestaw montażowy do anteny
  • Blokowany uchwyt wspomagany magnesem
  • Zestaw do montażu na rurze
  • Wysokoprądowy przewód zasilający
  • Kabel USB-C
  • Dokumentacja
 
1 Funkcja śledzenia grupy jest dostępna w przypadku kierowców korzystających z systemu nawigacji Tread nawigacja satelitarna. Śledzić można tylko użytkowników wyposażonych w system nawigacji Tread nawigacja satelitarna. Korzystanie z funkcji śledzenia grupy dostępne jest po podłączeniu do układu zasilającego pojazdu.
2 Dane mapy mogą obejmować ograniczenia dla niektórych proponowanych tras i dróg. Zawsze stosuj się do znaków drogowych i pamiętaj, aby dostosowywać jazdę do panujących warunków. Niniejsze produkty OpenStreetMap firmy Garmin są przeznaczone do wykorzystania wyłącznie jako dodatkowa pomoc nawigacyjna i nie powinny być wykorzystywane do jakichkolwiek celów wymagających dokładnych pomiarów kierunku, odległości czy pozycji.
3 Śledzenie jazdy grupowej z aplikacją Group Ride Mobile wymaga uruchomienia aplikacji Tread na zgodnym smartfonie z technologią Bluetooth® i aktywnym połączeniem mobilnym. Dotyczy to zarówno Twojego smartfona jak i smartfonów innych użytkowników.
4 Korzystanie z funkcji inReach możliwe jest tylko po aktywacji subskrypcji usługi satelitarnej. W niektórych regionach używanie komunikacji satelitarnej jest prawnie regulowane lub zabronione. Używanie urządzenia w danym regionie wymaga od użytkownika znajomości i przestrzegania wszystkich obowiązujących przepisów.
Znak i logo Bluetooth są zarejestrowanymi znakami towarowymi należącym do firmy Bluetooth SIG, Inc., a używanie ich przez firmę Garmin podlega warunkom licencji. Obrazy satelitarne © 2021 Maxar Technologies (data obrazów satelitarnych może się różnić). Wi-Fi jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Wi-Fi Alliance. Copyright ©2022 iOverlander, LLC.
t4a

Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com

Dane fizyczne

Masa 246 g
Wymiary wyświetlacza 17,2 × 10,8 cm; przekątna 8" (20,3 cm)
Rozdzielczość wyświetlacza 1280 × 800 px
Typ wyświetlacza Wielodotykowy, szklany, kolorowy wyświetlacz HD TFT z białym podświetleniem
Ekran dotykowy Tak (przystosowany do obsługi w rękawicach)
Wymiary fizyczne 20,7 × 16,9 × 3,1 cm
Gniazdo słuchawkowe/wyjście audio Nie

Czas działania baterii

Czas działania baterii Do 6 godz. przy podświetleniu 50% (do 1 godz. przy podświetleniu 100%)

Cechy podstawowe

Fabrycznie załadowane mapy Tak (mapy ulic)
Odtwarza muzykę Tak (ze smartfona)
Bateria Bateria litowo-jonowa
Wbudowana pamięć 64 GB
Slot na kartę pamięci Tak (karta microSD™)
Widok budynków 3D (wyświetla budynki w 3 wymiarach) Tak

Funkcje podstawowe

Widok skrzyżowań (wyświetla znaki skrzyżowań) Tak
Zgodność z InReach® Wbudowana technologia InReach® (wymaga aktywnej subskrypcji; podlega przepisom i zakazom w niektórych jurysdykcjach)
Aktualizacje map w zestawie Tak
Współpraca z kamerą cofania Nie
Aktualizacje komunikatów drogowych Tak (z aplikacją Garmin Tread)
Dostęp do usług Live przez aplikację Tak
Dzwonienie przez Bluetooth® Tak (współpracuje z kaskiem Bluetooth®, zestawem słuchawkowym, smartfonem; obsługuje technologię BLE)
Inteligentne powiadomienia dzięki aplikacji Smartphone Link Tak
Kształtowanie trasy poprzez ujmowanie preferowanych miast/ulic Tak
Możliwość aktualizacji map i oprogramowania za pomocą Wi-Fi® Tak
Nawigacja sterowana głosem (obsługa urządzenia przy użyciu poleceń głosowych) tylko w modelach z mapą całej Europy Nie
Nawigacja z użyciem punktów orientacyjnych Garmin Real Directions™ Tak
Oceny z serwisu TripAdvisor® punktów szczególnych związanych z podróżowaniem Tak
Ostrzeżenia dla kierowcy informujące o ostrych zakrętach, strefach wokół szkół, ostrzeżenia o kamerach monitorujących prędkość Tak
Wskaźnik ograniczenia prędkości (wyświetla ograniczenie prędkości dla większości głównych dróg w USA i Europie) Tak
Wyświetla miliony punktów szczególnych Foursquare® Nie
Wspomaganie związane z systemami ostrzegania przed kolizją i opuszczeniem pasa Nie
Czytelny w pełnym słońcu i odporny na czynniki atmosferyczne wyświetlacz Tak
Ostrzeżenia o ostrych zakrętach, fotoradarach i powiadomienia o przepisach dotyczących kasków i nie tylko Tak
Dziennik historii serwisowania Tak
Obsługa map własnych Tak
Planowanie trasy powrotnej Tak
Powiadomienia o przepisach dotyczących kasków Tak
Wyszukiwanie punktów dla motocyklistów (np: serwisów, punktów dealerskich) Tak
Zaplanowane i dynamiczne postoje na tankowanie Nie
Katalog usług Truck and Trailer Services Nie
Możliwość rejestrowania danych potrzebnych do dokumentacji IFTA Nie
Ograniczenia prędkości dla ciężarówek Nie
Powiadomienia o przekroczeniu granic administracyjnych i krajowych – dla ciężarówek Nie
Punkty szczególne dla ciężarówek Nie
Wyznaczanie specjalnych tras dla ciężarówek Nie
Katalog pól i usług kempingowych Tak
Wbudowana kamera samochodowa z automatycznym wykrywaniem zdarzeń Nie
Wyznaczenie tras specjalnie dla kamperów Nie
Zmiany ograniczeń prędkości Tak
Dane popularnych tras dla ciężarówek Nie
Nawigacja do strefy załadunku Nie
Określanie pozycji na podstawie sygnału 10 Hz z wielu sieci GNSS Tak
Dodatkowe Odporność na pył IP6X, Śledzenie jazdy w grupie, krótkie wiadomości radiowe , Garmin Adventurous Routing™
Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com