Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Fenixy Pro w jeszcze niższych cenach. Skorzystaj i bądź PRO ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
Przygotuj się do osiągnięcia...

010-03924-00
753759360382
Przedsprzedaż
Sklep internetowy: Przedsprzedaż
Salon w Warszawie: Niedostępny
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zadzwoń na infolinię 22 827 00 05
Przygotuj się do osiągnięcia najlepszego wyniku z tym kompaktowym, uniwersalnym optymalizatorem wydajności jazdy na torze wyścigowym.
Brak towaru w magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Przygotuj się do osiągnięcia najlepszego wyniku z tym kompaktowym, uniwersalnym optymalizatorem wydajności jazdy na torze wyścigowym, który zapewnia dźwiękowe wskazówki treningowe w czasie rzeczywistym1. Po zakończeniu każdej sesji możesz sprawdzić swoje dane wydajności2 i zobaczyć możliwości skrócenia czasu przejazdu.
STWÓRZ WIDEO Z NAJLEPSZYM MOŻLIWYM CZASEM, DZIĘKI TECHNOLOGII TRUE OPTIMAL LAP™
ODTWARZANIE WSKAZÓWEK TRENINGOWYCH PODCZAS JAZDY NA TORZE
URZĄDZENIE INTERPRETUJE DANE I OKREŚLA TRZY PROPOZYCJE POPRAWY2
PRZEGLĄDAJ DANE WYDAJNOŚCI Z JAZDY NA TORZE WYŚCIGOWYM LUB Z WYŚCIGÓW RÓWNOLEGŁYCH I PORÓWNUJ JE ZE ZNAJOMYMI2
RANKINGI2 Z TORÓW WYŚCIGOWYCH LUB Z WYŚCIGÓW RÓWNOLEGŁYCH, OPCJA OGLĄDANIA FILMÓW PO WYKUPIENIU PLANU VAULT
EKSPORTUJ FILMY W JAKOŚCI HD Z NAKŁADKAMI DANYCH2
Nasza opatentowana technologia True Optimal Lap łączy najlepszy możliwy czas w jeden film na podstawie przejechanych tras, które można powtórzyć.
Funkcja wskazówek treningowych w czasie rzeczywistym dostosowuje się do Twoich wyników, przekazując za pomocą słuchawek z Bluetooth® lub radia samochodowego dźwiękowe wskazówki dotyczące prędkości, hamowania i innych parametrów.
Optymalizator wydajności jazdy Garmin Catalyst™ 2 interpretuje dane wydajności, dzięki czemu możesz poświęcać mniej czasu na analizę danych, a więcej na jazdę. Po każdej sesji urządzenie identyfikuje trzy najważniejsze możliwości poprawy.
Korzystaj z aplikacji Garmin Catalyst™ na tablecie lub smartfonie, aby wyświetlać szczegółowe dane wydajności, animowane wykresy3 i porównania ze znajomymi.
Zobacz, jak wypadasz na tle innych kierowców i ich wyników dzięki rankingom w aplikacji Garmin Catalyst. A po wykupieniu subskrypcji usługi Vault3 możesz też oglądać filmy z wynikami.
Wzbogać nagrania wideo w wysokiej rozdzielczości o nakładki graficzne prezentujące mapę toru, prędkość, różnice czasów, wykres kołowy trakcji G-G i nie tylko. Możesz również udostępniać swoje filmy bezpośrednio w mediach społecznościowych2 (wymagane połączenie z Internetem; zalecane połączenie Wi‑Fi®).
Garmin Catalyst™ 2 można łatwo i szybko przymocować do przedniej szyby pojazdu. Kompaktowa i dyskretna konstrukcja z ekranem dotykowym o przekątnej 3″ umożliwia łatwe dostosowanie kamery i ustawień.
Wbudowana kamera 1440P HD rejestruje wyraźne nagrania wideo sesji na torze i zapisuje je na fabrycznie zainstalowanej karcie pamięci. Optyka HDR Garmin Clarity™ nagrywa szczegółowy, wyraźny obraz w każdych warunkach pogodowych.
Dołączoną osłonę obiektywu można łatwo zdjąć lub założyć, aby zmniejszyć odblaski na przedniej szybie.
Do urządzenia dołączony jest adapter do uchwytu kamery sportowej zgodny z alternatywnym uchwytem montażowym.
Szybko sprawdź czas ostatniego okrążenia, najlepszy czas okrążenia, adaptacyjny czas delta na gradiencie czerwonym (za) lub zielonym (przed), wraz z liczbą okrążeń i łącznym czasem trwania sesji.
Urządzenie jest wyposażone w fabrycznie wgraną bazę danych zawierającą tory z całego świata. Można również tworzyć niestandardowe tory i konfiguracje.
Ta unikalna technologia wykorzystuje wbudowane akcelerometry, żyroskopy, przetwarzanie obrazu i pozycjonowanie wielu sieci GNSS na podstawie sygnału 25 Hz do generowania linii wyścigowej na torze i nie tylko.
Rejestruj czasy i odległości, takie jak przyspieszenie od 0 do 60 mil na godzinę oraz czasy na dystansie 1/8 mili i 1/4 mili.
To urządzenie porównuje sesje i szybko przedstawia adaptacyjne wskazówki dotyczące obszarów wymagających poprawy.
Po zakupie planu Vault, filmy z optymalnych i najlepszych okrążeń z każdej sesji są automatycznie zapisywane i dostępne za pośrednictwem aplikacji Garmin Catalyst™3.
W aplikacji Garmin Catalyst™ utwórz listę sesji w kolejności, która jest najbardziej przydatna – na przykład według toru lub daty.
Porównaj optymalne okrążenie z inteligentnymi danymi średniego okrążenia. Możesz też przeglądać dane dotyczące hamowania, pokonywania zakrętów, prędkości, szczytu zakrętu i różnicy czasów.
W zestawie:
Dane fizyczne |
|
| Waga | 437 g |
| Wymiary fizyczne | 19,9 × 12,2 × 2,4 cm |
| Wymiary wyświetlacza | 15,2 × 8,9 cm, przekątna 6,95" |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 1024 × 600 px |
| Typ wyświetlacza | Kolorowy wyświetlacz TFT z panelem dotykowym w technologii on-cell |
| Gniazdo słuchawkowe/wyjście audio | Tak |
Czas działania baterii |
|
| Czas działania baterii | Do 2 godz. |
Cechy podstawowe |
|
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Bateria | Bateria litowo-jonowa |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak (1 gniazdo kart SD pod dolną pokrywą: karta microSD™ klasy 10 o pojemności 32 GB w zestawie. Gniazdo karty SD z boku urządzenia: karta do nabycia osobno, obsługa kart microSD o pojemności do 256 GB). |
| Pole widzenia | 140 stopni |
Funkcje podstawowe |
|
| Szybkość klatek | Do 30 kl./s |
| Możliwość aktualizacji map i oprogramowania za pomocą Wi-Fi® | Tak (aktualizacje oprogramowania i bazy danych śledzenia) |
| Analiza segmentów (linia wyścigowa, prędkość i przyspieszenie/zwalnianie) | Tak |
| Automatycznie określa obszary zysku czasu | Tak |
| Bieżąca pogoda plus 5-dniowa prognoza | Tak |
| Obsługuje wiele samochodów | Tak |
| Obsługuje wielu użytkowników | Tak |
| Oceny wydajności jazdy | Tak |
| Określanie pozycji na podstawie sygnału 10 Hz z wielu sieci GNSS | Tak |
| Podpowiedzi dźwiękowe/fachowe porady w czasie rzeczywistym | Tak |
| Porównania sesji | Tak |
| Przechowuje historię wszystkich wyników uzyskanych na torze | Tak |
| True Optimal Lap™ z podglądem wideo | Tak |
| True Track Positioning™ (linia wyścigowa) | Tak |
| Wbudowane akcelerometry | Tak |
| Wgrana baza danych torów wyścigowych z całego świata | Tak |
| Współpraca z systemem audio pojazdu | Tak |
| Wyświetla czas najlepszego okrążenia, adaptacyjny czas delta, liczbę okrążeń i czas całej sesji | Tak |
| Zasilany uchwyt magnetyczny | Tak |
| Łączność BLUETOOTH® | Tak (działa z kaskiem/zestawem słuchawkowym z obsługą Bluetooth®) |
Sprzedawane urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją.
| Nazwa: | Garmin Polska |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Al. Jerozolimskie 181 |
| Kod pocztowy: | 02-222 |
| Miasto: | Warszawa |
| e-mail: | poland.support@garmin.com |
| Telefon: | 22 300 31 55 |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).