Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Wyjątkowy prezent dla wyjątkowej Mamy? Sprawdź nasze propozycje! ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
Każda jazda jest lepsza z komputerem...

010-02890-01OUT
Outlet
Sklep internetowy: Wysyłka 24h
Salon w Warszawie: Dostępny dziś
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zamów z odbiorem w salonie za 1-2 dni robocze
Każda jazda jest lepsza z komputerem rowerowym Edge 1050.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
519 zł
1 879 zł
629 zł
829 zł
479 zł
629 zł
629 zł
849 zł
319 zł
1 329 zł
1 249 zł
749 zł
549 zł
1 259 zł
1 279 zł
979 zł
749 zł
949 zł
369 zł
1 029 zł
1 129 zł
1 829 zł
1 929 zł
2 149 zł
1 729 zł
899 zł
999 zł
1 419 zł
379 zł
1 199 zł
Wolisz weekendowe ustawki czy długie, samotne trasy? Niezależnie od preferowanego stylu jazdy, komputer rowerowy klasy premium Edge 1050 pomoże Ci w poprawie jakości każdego treningu, dzięki niesamowitym informacjom o wydajności, funkcjom rywalizacji w trakcie jazdy oraz bezpłatnym spersonalizowanym planom treningowym.
Wolisz weekendowe ustawki czy długie, samotne trasy? Niezależnie od preferowanego stylu jazdy, komputer rowerowy klasy premium Edge 1050 pomoże Ci w poprawie jakości każdego treningu, dzięki niesamowitym informacjom o wydajności, funkcjom rywalizacji w trakcie jazdy oraz bezpłatnym spersonalizowanym planom treningowym.
WYŚWIETLACZ Z NASYCONYMI KOLORAMI POKAZUJE NIEZWYKLE SZCZEGÓŁOWE MAPY I STATYSTYKI
NAWET 20 GODZ. PRACY NA BATERII PRZY DUŻYM OBCIĄŻENIU
OSTRZEŻENIA O ZAGROŻENIACH NA DRODZE ZGŁASZANE PRZEZ INNYCH ROWERZYSTÓW1
PLANOWANIE TRASY NA URZĄDZENIU I INFORMACJA O TYPACH NAWIERZCHNI DROGI NA MAPIE
GŁOŚNY DZWONEK ROWEROWY DO OSTRZEGANIA PIESZYCH I INNYCH KOLARZY
STABILNE POŁĄCZENIE I FUNKCJE RYWALIZACJI GROUPRIDE

Wyświetlaj statystyki i mapy jeszcze dokładniej niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki ekranowi dotykowemu w żywych kolorach i nowym sposobom prezentowania danych.

Podczas wymagającego użytkowania do 20 godz. działania baterii i nawet 60 godz. w trybie oszczędzania baterii.

Otrzymuj ostrzeżenia o zagrożeniach na drodze zgłaszane przez innych rowerzystów i dodawaj własne modyfikacje1.

Pozostań w kontakcie podczas jazd grupowych1, dzięki dostępnym w trakcie jazdy wiadomościom, lokalizacji na żywo i alertom o wykrytych zdarzeniach2. Podkręć rywalizację i satysfakcję, poprzez dostępne w trakcie jazdy tabele wyników dotyczących podjazdów i przyznawane po jeździe nagrody.

Gdy nadejdzie czas, by skupić się na treningu, Edge 1050 doskonale spełni swoje zadanie. Urządzenie bezproblemowo działa z bezpłatnymi planami treningowymi Garmin dla kolarzy. Trening adaptacyjny, dostosowany do wydarzenia, zapewnia spersonalizowane treningi, które dostosowują się do poziomu wydajności i regeneracji3.

Od teraz możesz odtwarzać podpowiedzi dotyczące treningu i nawigacji, a także ostrzegać rowerzystów i pieszych za pomocą głośnego dzwonka rowerowego w urządzeniu.
Zobacz, jak Twój organizm aklimatyzuje się do temperatury i wysokości3.
Porównaj umiejętności rowerowe z wymogami danej trasy, aby móc skupić się na treningu i doskonaleniu we właściwych obszarach3.
Aby uzyskać wskazówki dotyczące treningu, uwzględniające Twój poziom sprawności fizycznej, zapoznaj się z codziennymi sugestiami dotyczącymi jazdy, opartymi na obecnym obciążeniu treningowym i pułapie tlenowym.
Z łatwością twórz kursy bezpośrednio na urządzeniu za pomocą czułego ekranu dotykowego oraz wyświetlaj informacje na temat typu nawierzchni na mapie, w celu zwiększenia świadomości otoczenia podczas planowania i jeżdżenia.
Wyznacz trasy dostosowane do Twojego sposobu jazdy — niezależnie od tego, czy jeździsz po trasach górskich, szutrowych czy asfaltowych.
Urządzenie Edge wskaże najlepszą trasę, wybierając z dróg i szlaków najczęściej uczęszczanych przez rowerzystów Garmin.
Korzystaj z fabrycznie wgranych map, które obejmują szlaki MTB z całego świata od Trailforks.
Dodawaj, zamieniaj lub aktualizuj mapy za pośrednictwem sieci Wi-Fi na urządzeniu.
Rozkładaj odpowiednio siły, dzięki sugerowanym celom mocy podczas całej trasy. Funkcja przewodnika mocy uwzględnia teraz informacje na temat staminy i wiatru w czasie rzeczywistym, aby dostosować cele podczas jazdy3.
Podczas jazdy możesz sprawdzić wskaźnik staminy, aby wiedzieć, ile pozostało Ci jeszcze energii.
Zobacz pozostały wznios i nachylenie podczas podjazdu w trakcie każdej jazdy, aby móc ocenić swój wysiłek i zobaczyć pobliskie podjazdy na mapie.
Zaawansowane statystyki jazdy na rowerze zapewniają informacje na temat wydajności, uwzględniając zmienne warunki3.
Monitoruj dane jazdy na rowerze górskim, łącznie z danymi dotyczącymi liczby i dystansu skoków oraz czasu spędzonego w powietrzu.
Nie zgub szlaku, dzięki szczegółowym wskazówkom i alertom.
Gdy się zgubisz lub chcesz jechać wcześniej do domu, wróć na szlak lub do miejsca startowego.
Dzięki powiadomieniom o konieczności nawodnienia się lub pożywienia będziesz zawsze w pełni sił.
Sparuj urządzenie Edge z radarem wstecznym i inteligentnymi światłami Varia, by widzieć i być widocznym.
Funkcja ta wysyła wiadomość z Twoją pozycją2 do kontaktów alarmowych po wypadku na drodze lub w terenie. Z kolei funkcja GroupRide od teraz powiadamia o wypadkach innych rowerzystów w grupie.
Bliscy mogą śledzić Twoją pozycję w czasie rzeczywistym i zobaczyć dane, takie jak prędkość i plany trasy1.
Chroniony kodem PIN alarm wyśle powiadomienie za pośrednictwem kompatybilnego smartfona, jeśli ktoś poruszy rower.
Pozostań w kontakcie gdziekolwiek się udasz, poprzez sparowanie zgodnego komunikatora satelitarnego inReach4.
Płać za zakupy podczas jazdy, dzięki zbliżeniowym płatnościom Garmin Pay za pośrednictwem wybranych dostawców.
Odbieraj SMS-y i alerty na ekranie komputera rowerowego Edge, po sparowaniu z kompatybilnym smartfonem.
To urządzenie Edge możesz sparować z trenażerem rowerowym, aby rejestrować jazdę w domu.
Połącz się ze swoim eBike'iem kompatybilnym z technologią ANT+® lub SHIMANO STEPS.
Pobierz niestandardowe pola danych, aplikacje oraz widżety z aplikacji sklepu Connect IQ.
Skonfiguruj wybrane systemy manetek, aby sterować urządzeniem Edge i m.in. wyświetlać informacje na temat pozostałego czasu działania baterii czy przesuwać strony danych.
Zestaw zawiera:
Dane fizyczne |
|
| Waga | 161 g |
| Wymiary fizyczne | 60,2 x 118,5 x 16,3 mm |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 480 × 800 px |
| Typ wyświetlacza | Wyświetlacz ciekłokrystaliczny |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Klasa wodoszczelności | IPX7 |
Czas działania baterii |
|
| Tryb oszczędzania baterii | Tak (zależnie od ustawień GPS) |
| Czas działania baterii | Nawet 20 godz. działania baterii w wymagających przypadkach. Nawet 60 godz. działania baterii w trybie oszczędzania baterii |
| Możliwość ładowania w czasie jazdy (Power Mount, bateria zewnętrzna Garmin Charge albo Powerbank) | Tak |
Cechy podstawowe |
|
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Tak |
| QZSS | Nie |
| Beidou | Nie |
| Multi-GNSS (korzystanie z wielu systemów satelitarnych jednocześnie) | Tak (dodatkowo wielopasmowy odczyt GNSS) |
| SatIQ (automatyczne przełączanie trybów GPS, aby zmaksymalizować żywotność baterii) | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Kompas | Tak |
| Wysokościomierz barometryczny | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Pułap tlenowy | Tak |
| Możliwość dodawania map | Tak. Istnieje również opcja dodania map za pomocą Wifi Map Manager |
| Mapa PL TOPO | Nie (możliwość dokupienia) |
| Sterowanie muzyką | Tak |
| Łączność | Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi® |
| Powiadomienia z telefonu | Tak |
| Płatności zbliżeniowe | Tak |
| Bateria | Bateria litowo-jonowa |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Łączność z pilotem Edge | Tak |
| Mapa bazowa | Tak |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Wbudowany głośnik | Tak |
Funkcje podstawowe |
|
| Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu) | Tak |
| Spalone kalorie | Tak |
| Efekt treningu (aerobowego) | Tak |
| Efekt treningu (beztlenowego) | Tak |
| Stan wytrenowania | Tak |
| Trening interwałowy | Tak |
| Virtual Partner™ | Tak |
| Virtual Racer™ | Tak |
| Współczynnik FTP (Functional Threshold Power) | Tak (ze zgodnym akcesorium) |
| Sugestie dotyczące codziennych ćwiczeń | Tak (zależne od wydarzenia) |
| Planowanie wspinaczek ClimbPro™ | Tak, bez konieczności wybierania kursu. Funkcja dostępna podczas każdej jazdy. |
| Ładowanie energią słoneczną | Nie |
| Auto Lap® | Tak |
| Auto Pause® | Tak |
| Autoprzewijanie | Tak |
| Blokada ekranu dotykowego i/lub przycisków | Tak |
| Waypointy/ulubione/pozycje | 200 |
| Wyznaczanie popularnych tras Trendline™ | Tak |
| Mapa Garmin Cycle Map (mapa dla rowerzystów z możliwością wyznaczania tras) | Tak (wiele regionów) |
| Wykrywanie zdarzeń | Tak (w tym trasy po bezdrożach) |
| Pomoc | Tak |
| Odpowiedź tekstowa / odrzuć połączenie za pomocą wiadomości tekstowej (tylko dla systemu Android™) | Tak |
| Plany treningów do pobrania | Tak |
| Group LiveTrack | Tak |
| Kursy (współzawodnictwo z poprzednimi aktywnościami) | Tak |
| Dynamika MTB | Tak |
| Kreator kursów na urządzeniu | Tak |
| Asystent odpoczynku | Tak |
| Pomiary fizjologiczne | Tak |
| Zintegrowane dane szlaku TrailForks | Tak |
| Kompatybilny z Dynamics jazda na rowerze | Tak |
| Alerty pogodowe | Tak |
| Alarm rowerowy | Tak |
| Historia okrążeń | do 200 godz. |
| Trasy | 100 |
| Przesyłanie wiadomości między rowerzystami | Tak |
| Dodatkowe | Synchronizacja ustawień w czasie rzeczywistym z Garmin Connect™ Mobile |
| Analiza wymagań kursu | Tak |
| Analiza wytrenowania rowerowego | Tak |
| Główne i dodatkowe cele treningowe | Tak |
| Przewodnik mocy | Tak |
| Wyszukiwanie lokalizacji w urządzeniu | Tak |
| Zawody i nagrody GroupRide | Tak |
| Wykrywanie zdarzeń GroupRide | Tak |
| Informacje o zagrożeniach zgłaszane przez społeczność | Tak |
| Funkcja Stamina | Tak. Wskazówki dotyczące wytrzymałości oraz zapasu energii. |
| Dynamiczne monitorowanie aktywności | Tak. Nawigacja rejestruje maksymalny pułap tlenowy, czas regeneracji, obciążenie treningowe, analizę obciążenia treningowego w celu lepszego zobrazowania skumulowane obciążenia. |
| Powiadomienia odnośnie nawodnienia i odżywiania | Tak |
| Trening adaptacyjny pod kątem zawodów | Tak |
| Aklimatyzacja do temperatury i wysokości | Tak |
Zgodność |
|
| Zgodność z aplikacją na telefon | Aplikacja Garmin Connect, Garmin Connect IQ, Garmin Golf, Garmin Explore, Garmin Drive, Garmin Messenger |
| Zgodność z miernikiem mocy (wyświetlanie informacji o mocy ze zgodnych mierników mocy ANT+ innych producentów) | Tak |
| Zgodność z radarem Varia™ (radar wsteczny) | Tak |
| Zgodność z urządzeniem Vector | Tak |
| Zgodność ze światłami Varia™ | Tak |
| Elektroniczna zmiana biegów ANT+ | Tak, z systemami Shimano Di2 i Ultegra Di2. |
| Integracja Shimano DI2 Synchro Shift | Tak |
| Sterowanie trenażerem serii SMART | Tak |
| Kompatybilny z zasilaniem podczas jazdy (akumulator Garmin Charge) | Tak |
| Pilot Varia | Tak |
| Kompatybilny z InReach® | Tak |
W zestawie |
|
| Urządzenie | Edge 1050 |
| Uchwyt na kierownicę montowany na płasko | Tak |
| Uchwyt standardowy | Tak |
| Linka zabezpieczająca | Tak |
| Przewód do ładowania i przesyłu danych | Tak |
| Dokumetacja | Tak |
| Czujnik tętna | Nie |
| Czujnik prędkości | Nie |
| Czujnik rytmu | Nie |
| Uchwyt do roweru górskiego | Nie |
| Silikonowe etui | Nie |
| Pilot Edge | Nie |
| Przewód USB do uchwytu zasilającego | Nie |
| Uchwyt zasilający Edge | Nie |
Sprzedawane urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją.
| Nazwa: | Garmin Polska |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Al. Jerozolimskie 181 |
| Kod pocztowy: | 02-222 |
| Miasto: | Warszawa |
| e-mail: | poland.support@garmin.com |
| Telefon: | 22 300 31 55 |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).