Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Fenixy Pro w jeszcze niższych cenach. Skorzystaj i bądź PRO ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
Wytrzymały silikonowy pasek...
Pasek silikonowy z mechanizmem...
Wytrzymały silikonowy pasek...

010-11251-AS
753759349851
Nowy produkt
Sklep internetowy: Wysyłka 24h
Salon w Warszawie: Dostępny dziś
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zadzwoń na infolinię 22 827 00 05
Wytrzymały silikonowy pasek dedykowany do aktywności
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
219 zł
549 zł
218 zł
197 zł
149 zł
218 zł
129 zł
129 zł
129 zł
129 zł
147 zł
168 zł
129 zł
129 zł
129 zł
158 zł
169 zł
158 zł
259 zł
255 zł
128 zł
128 zł
128 zł
239 zł
229 zł
255 zł
249 zł
245 zł
244 zł
259 zł
Wymienne paski do zgodnych zegarków wystarczy zamienić, wcisnąć i nosić. Wybierz silikonowy pasek model 010-11251-AS , aby błyskawicznie zmienić wygląd i styl zegarka. Wymiana pasków jest łatwa, a mocowanie niezawodne. Narzędzia nie są potrzebne.
Dane fizyczne |
|
| Materiał paska | Silikon |
| Paski z zapięciem QuickRelease | Tak |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Pasuje na nadgarstki o obwodzie | Pasek silikonowy 115–178 mm |
| Kolor | Beżowy |
Zgodność |
|
| Zgodne z urządzeniem | Forerunner 245, Forerunner 165, Forerunner 570 42 mm |
| Nazwa: | Garmin Polska |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Al. Jerozolimskie 181 |
| Kod pocztowy: | 02-222 |
| Miasto: | Warszawa |
| e-mail: | poland.support@garmin.com |
| Telefon: | 22 300 31 55 |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).