Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Fenixy Pro w jeszcze niższych cenach. Skorzystaj i bądź PRO ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
Pasek silikonowy (zestaw nurkowy) dla...

010-14410-01
753759367763
Nowy produkt
Sklep internetowy: Wysyłka 24h
Salon w Warszawie: Dostępny dziś
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zadzwoń na infolinię 22 827 00 05
Pasek silikonowy (zestaw nurkowy) dla dedykowanych modeli Garmin
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
219 zł
549 zł
218 zł
197 zł
149 zł
218 zł
129 zł
129 zł
129 zł
129 zł
147 zł
168 zł
129 zł
129 zł
129 zł
158 zł
169 zł
158 zł
259 zł
255 zł
128 zł
128 zł
128 zł
239 zł
229 zł
255 zł
249 zł
245 zł
244 zł
259 zł
Aby wymienić pasek o szerokości 22 mm w zgodnym komputerze nurkowym, wystarczy wypiąć obecny pasek i wpiąć nowy. Bez względu na to, czy pływasz w piance czy w suchym skafandrze, te silikonowe paski umożliwiają błyskawiczną zmianę wyglądu i stylu zegarka. Potrzebujesz dłuższego paska? Ten bardzo długi pasek z możliwością regulacji doskonale pasuje do sprzętu nurkowego i został przetestowany pod kątem działania pod wodą. Wymiana pasków jest łatwa, a mocowanie niezawodne. Narzędzia nie są potrzebne.
Podczas pomiaru dopasowania uwzględnij rozmiar koperty zegarka.
Pasek składa się z trzech części:
Część głowna ze sprzączką i dwie części: krótsza i dłuższa.
Długość paska z możliwością regulacji (krótszza): 124 mm.
Długość paska ze sprzączką: 95 mm.
Długość długiego paska z możliwością regulacj (dłuższa)i: 263 mm.
Zgodny z urządzeniem:
Dane fizyczne |
|
| Materiał paska | Silikon |
| Paski z zapięciem QuickFit | Tak, 22mm |
| Szerokość paska | 22 mm |
| Pasuje na nadgarstki o obwodzie | Pasek silikonowy 124-263 mm |
| Kolor | Fioletowy |
| Nazwa: | Garmin Polska |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Al. Jerozolimskie 181 |
| Kod pocztowy: | 02-222 |
| Miasto: | Warszawa |
| e-mail: | poland.support@garmin.com |
| Telefon: | 22 300 31 55 |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).