Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Wyjątkowy prezent dla wyjątkowej Mamy? Sprawdź nasze propozycje! ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
Nylonowy wygodny pasek Suunto

SS051133000
6417084212979
Nowy produkt
Sklep internetowy: Wysyłka 24h
Salon w Warszawie: Dostępny dziś
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zamów z odbiorem w salonie za 1-2 dni robocze
Nylonowy wygodny pasek Suunto
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
239 zł
239 zł
239 zł
239 zł
409 zł
239 zł
239 zł
239 zł
239 zł
229 zł
229 zł
259 zł
239 zł
239 zł
239 zł
239 zł
239 zł
229 zł
229 zł
229 zł
239 zł
239 zł
239 zł
239 zł
239 zł
129 zł
129 zł
129 zł
279 zł
169 zł
Nowy wersja paska Suunto Athletic o oznaczeniu 7, to idealny wybór dla osób szukających maksymalnego komfortu i dopasowania.
Pasek zapisany jest na rzep z oddychającego materiału, który nadaje się do każdego rodzaju sportu.
Łatwy montaż i łatwość czyszczenia czyni ten pasek idealnym wyborem do uprawiania sportu.
Dane fizyczne |
|
| Materiał paska | Nylon |
| Szerokość paska | 22 mm |
| Pasuje na nadgarstki o obwodzie | Pasek nylonowy 125-215 mm |
| Kolor | Żółty |
Zgodność |
|
| Zgodne z urządzeniem | Suunto 9 Peak Pro , Suunto Vertical, Suunto Ocean , Suunto Race , Suunto Race 2, Suunto Run, Suunto Vertical 2, Suunto Race S |
Sprzedawane urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją.
| Nazwa: | Suunto Oy |
| Kraj: | FI |
| Ulica: | Tammiston kauppatie 7 A |
| Kod pocztowy: | FI-01510 |
| Miasto: | Vantaa |
| e-mail: | support@suunto.com |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).