Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Fenixy Pro w jeszcze niższych cenach. Skorzystaj i bądź PRO ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
W balistyce nie ma miejsca na błędy....
Komputer rowerowy stworzony do...

010-03953-01
753759373191
Nowy produkt
Sklep internetowy: Wysyłka 24h
Salon w Warszawie: Dostępny dziś
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zadzwoń na infolinię 22 827 00 05
W balistyce nie ma miejsca na błędy. Chronograf Xero C2 to źródło danych, któremu możesz zaufać.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
2 149 zł
7 739 zł
W balistyce nie ma miejsca na błędy. Chronograf Xero® C2 to źródło danych, któremu możesz zaufać. Model ten bazuje na sukcesie swojego poprzednika, oferując szybszy procesor i ulepszone funkcje, które zapewniają niepowtarzalne wrażenia z użytkowania.
POMIAR PRĘDKOŚCI POCISKÓW W ZAKRESIE 100–5000 FT/S
KOMPAKTOWA KONSTRUKCJA MIEŚCI SIĘ W KIESZENI I JEST ŁATWA W KONFIGURACJI
WYŚWIETLAJ BIEŻĄCE DANE NA SPAROWANYM SMARTWATCHU GARMIN
PAROWANIE Z APLIKACJĄ SHOTVIEW™ NA SMARTFON
WZMOCNIONA OBUDOWA
WSPARCIE SZYBKOSTRZELNOŚCI DO 10 STRZAŁÓW NA SEKUNDĘ
Chronograf niezawodnie wychwytuje strzały, dzięki precyzyjnemu czujnikowi. Mierzy prędkość pocisków (kul, strzał, śrucin i kulek airsoftowych) w zakresie od 100 do 5000 stóp na sekundę.
Strzelaj z różnych rodzajów broni palnej albo testuj różne łuki i strzały, dzięki funkcji wznowienia sesji, która umożliwia przechowywanie danych dla każdej broni oddzielnie.
Dzięki integracji ze smartwatchem masz łatwy dostęp do swoich danych – bez konieczności zmiany pozycji strzeleckiej. Połącz z kompatybilnym smartwatchem Garmin, aby uzyskać dostęp do elementów sterujących sesją, wyświetlać dane na żywo i importować prędkość wylotową do wbudowanego kalkulatora balistycznego Applied Ballistics®.
Dzięki większej prędkości przetwarzania, urządzenie wychwytuje do 10 strzałów na sekundę, w zależności od prędkości pocisku.
Śledź strzały, mierz odchylenia, zarządzaj sesjami, przeglądaj dane na żywo i nie tylko – po sparowaniu urządzenia z aplikacją ShotView na smartfon.
Wzmocniona obudowa jest odporna na odrzut i wodę, dzięki klasie wodoodporności IPX7.
Dzięki współpracy urządzenia Chronograf Xero C2 z aplikacją Applied Ballistics dane o prędkości wylotowej są przesyłane bezpośrednio do aplikacji AB Quantum.
Obsługa urządzenia w pomieszczeniu i na świeżym powietrzu jest łatwa, dzięki podświetlanemu wyświetlaczowi i przyciskom.
Włącz. Skonfiguruj. Skieruj w stronę strzału i pociągnij spust. To naprawdę tak proste.
Czas pracy baterii wynosi do 6 godzin, czyli wystarcza na około 2000 strzałów, dzięki czemu będziesz mieć mnóstwo czasu na strzelnicy.
Urządzenie wykrywa strzały z broni palnej wyposażonej w tłumik oraz broni palnej z hamulcem wylotowym lub kompensatorem.
Rozpocznij sesję na jednym urządzeniu i kontynuuj ją na innym, dzięki aplikacji ShotView.
Dane fizyczne |
|
| Waga | 123,2 g bez statywu, 178,2 g ze statywem |
| Wymiary fizyczne | 77 × 60,5 × 34,44 mm bez statywu, 130 × 115 × 138,5 mm ze statywem |
| Wymiary wyświetlacza | Przekątna 5,5 cm (2,2 cali) |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 240 x 320 px |
| Typ wyświetlacza | Czytelny w słońcu, transreflektywny, monochromatyczny |
| Kolorowy wyświetlacz | Nie |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa wodoszczelności | IPX7 |
| Typ baterii | Wewnętrzny akumulator litowo-jonowy; bez możliwości wymiany |
Czas działania baterii |
|
| Czas działania baterii | Do 6 godzin, czyli 2000 strzałów |
Cechy podstawowe |
|
| Bateria | Wewnętrzny akumulator litowo-jonowy; bez możliwości wymiany |
| Wbudowana pamięć | 200 sesji, potem konieczna jest synchronizacja danych z aplikacją ShotView™ w celu zapisania ich na telefonie |
| Łączność bezprzewodowa | Technologia Bluetooth®, aplikacja mobilna - Aplikacja ShotView™ |
| Temperatura robocza | Od -10°C do 55°C (od 14°F do 131°F) |
Funkcje chronografa |
|
| Śledzenie pocisków z karabinów o maks. prędkości 1524 m/s / 5000 stóp/s | Tak |
| Śledzenie pocisków z łuków i kusz o maks. prędkości 182 m/s / 600 stóp/s | Tak |
| Śledzenie pocisków z pistoletów o maks. prędkości 1524 m/s / 5000 stóp/s | Tak |
| Śledzenie pocisków z wiatrówek o maks. prędkości 609 m/s / 2000 stóp/s | Tak |
| Śledzenie pocisków z broni airsoftowych o maks. prędkości 304 m/s / 1000 stóp/s | Tak |
| Śledzenie pocisków z innych broni o maks. prędkości 1524 m/s / 5000 stóp/s | Tak |
| Obliczanie energii kinetycznej przy lufie | Tak |
| Obliczanie współczynnika mocy | Tak |
| Obliczanie ekstremalnego rozrzutu | Tak |
| Obliczanie odchylenia standardowego | Tak |
| Obliczanie średniej sesji | Tak |
| Kasowanie poszczególnych strzałów z sesji | Urządzenie lub aplikacja |
| Dokładność do ułamka dziesiętnego | Tak |
| Dodawanie notatek do poszczególnych strzałów | Tak (Aplikacja ShotView™) |
| Dodawanie notatek z sesji | Tak (Aplikacja ShotView™) |
| Oznaczanie strzałów wystrzelonych z czystej/zimnej lufy | Tak (Aplikacja ShotView™) |
| Wykluczanie strzałów z obliczeń średniej i odchylenia standardowego | Tak (Aplikacja ShotView™) |
| Zgodność ze statywem | Tak (zgodność z gwintem ¼–20) |
Sprzedawane urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją.
| Nazwa: | Garmin Polska |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Al. Jerozolimskie 181 |
| Kod pocztowy: | 02-222 |
| Miasto: | Warszawa |
| e-mail: | poland.support@garmin.com |
| Telefon: | 22 300 31 55 |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).