Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Fenixy Pro w jeszcze niższych cenach. Skorzystaj i bądź PRO ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
Słuchawki z przewodnictwem kostnym...

SS051259000
6417084214751
Nowy produkt
Sklep internetowy: Wysyłka 24h
Salon w Warszawie: Dostępny dziś
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zamów z odbiorem w salonie za 1-2 dni robocze
Słuchawki z przewodnictwem kostnym klasy premium przeznaczone do sportów outdoorowych.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
669 zł
639 zł
639 zł
639 zł
Komfort i bezpieczeństwo dzięki technologii Open-ear
Stabilne i lekkie
Sterowanie przez ruchy głową
Wodoodporne oraz odporne na pot (IP66)
Żywotność baterii do 12 godzin + 24 godziny przy wykorzystaniu powerbanku
Informacje zwrotne dotyczące wyników z zegarka Suunto przekazywane w czasie rzeczywistym
Poznaj komfort pełnej świadomości otoczenia. Technologia Open-ear sprawia, że słuchawki Suunto Wing 2 pozwalają usłyszeć nadjeżdżający samochód, innego biegacza lub rowerzystę czy po prostu słuchać śpiewu ptaków. Możesz więc jednocześnie cieszyć się muzyką, która Cię motywuje, i zachować spokój ducha, wiedząc, że nic nie odcina Cię od zewnętrznego środowiska.

Technologia przewodnictwa kostnego
Higieniczne
Stabilne i lekkie (35 g)
Słuchawki Suunto Wing 2 zapewniają wysoką jakość dźwięku, która przemieni trudne wspinaczki w epickie momenty, a długie biegi – w medytacje. Wytrzymały mikrofon zapewnia lepszą redukcję hałasu generowanego przez wiatr (do 30 km/h), dzięki czemu możesz prowadzić podczas biegu rozmowy telefoniczne.
Pokonuj własne ograniczenia i nie martw się o sprzęt. Słuchawki Suunto Wing 2 będą Twoim niezawodnym towarzyszem niezależnie od warunków – są odporne na pot, deszcz oraz pył. Możesz dzięki nim trenować dokładnie tak, jak chcesz, bez zamartwiania się o ich trwałość.
Wodoodporne oraz odporne na pył (IP66)
Wykonane z wytrzymałego tytanu
Zakres temperatur roboczych: od -20 do 60°C
Słuchawki Suunto Wing 2 będą towarzyszyć Ci podczas kilkudniowych wypraw czy naprawdę długich dystansów, bez konieczności ładowania. Możesz planować epickie przygody, wiedząc, że przez cały czas będziesz móc cieszyć się materiałami audio. Do ładowania możesz wykorzystywać taką samą ładowarkę USB-C jak do innych nowoczesnych urządzeń.

Podczas przygód uwielbiamy słuchać dźwięków natury, jednak czasem życie jest po prostu lepsze z muzyką. Dzięki 12 godzinom pracy na baterii słuchawki sportowe Suunto Wing 2 są doskonałym rozwiązaniem łączącym obie te opcje.

Inteligentne diody LED słuchawek Suunto Wing 2 zapewniają lepszą widoczność. Reagują na Twoje ruchy – światło pulsuje zgodnie z kadencją biegania lub miga, gdy sprawdzasz ruch uliczny. Zapewnia to dodatkowe bezpieczeństwo.
Diody LED zwiększające widoczność
Inteligentne tryby do biegania i jazdy na rowerze
Sterowanie za pomocą aplikacji Suunto

Nie musisz zmieniać swojego rytmu. Gdy masz zajęte ręce, intuicyjne sterowanie bez użycia rąk pozwala odbierać połączenia czy zmieniać piosenki – bez naciskania przycisków. Wystarczy, że skiniesz głową – nie musisz tracić koncentracji ani tempa podczas treningu.
Połącz Suunto Wing 2 z aplikacją Suunto, aby w pełni spersonalizować swoje doświadczenia. Pozwoli Ci to zmieniać ustawienia audio i inteligentne tryby diod LED odpowiednie dla wybranych aktywności oraz instalować najnowsze aktualizacje oprogramowania. Połącz słuchawki z zegarkiem Suunto, aby otrzymywać – prosto do uszu – informacje zwrotne dotyczące wyników w czasie rzeczywistym. Ta funkcja przekształcania tekstu na mowę pozwala śledzić wskaźniki, jak czas okrążenia, całkowity dystans i czas trwania oraz średnia prędkość.

- Słuchawki Suunto Wing 2
- kabel do ładowania USB-C
- powerbank
- torba do przechowywania Suunto
Dane fizyczne |
|
| Waga | 33 g |
| Wymiary fizyczne | 102,5 x 126,5 x 46,5 mm |
| Materiał obudowy | Silikon + stop tytanu |
| Klasa wodoszczelności | IP67 |
| Kolor | Czarny |
Czas działania baterii |
|
| Czas tylko odtwarzania muzyki | ≧10 h, w przypadku korzystania z powerbanku: ≧30 h |
| Czas ładowania baterii | Słuchawki:≧1 h, Powerbank:≧1,5 h |
| Czas odtwarzania muzyki po włączeniu przy pomocy sterowania przez ruchy głową | ≧8H |
| Czas odtwarzania muzyki po włączeniu świateł LED (ciągłe świecenie) | ≧4H |
Cechy podstawowe |
|
| Łączność | Bluetooth® 5.1 |
| Bateria | Akumulator litowo - jonowy |
| Obsługiwane formaty audio | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Obsługiwany kodek audio | Nie |
| Połączenie z dwoma urządzeniami | Tak |
Funkcje podstawowe |
|
| Powerbank | Rozmiar: 93.5mm*48mm*25mm, Materiał obudowy: Plastic, Waga: 40g, Odporność na wodę: IP55 |
| Głośnik | Rozmiar: L22.1mm*W13.15mm*H6.5mm, Impedancja: 6Ω±15%, Zakres częstotliwości: 20Hz~20kHz, Czułość: 117dB@1kHz -10dBFS |
| Mikrofon | Stosunek S/N: 62.5dB, Czułość: -38dB(1kHz), Zakres częstotliwości: 100Hz~10KHz |
Sprzedawane urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją.
| Nazwa: | Suunto Oy |
| Kraj: | FI |
| Ulica: | Tammiston kauppatie 7 A |
| Kod pocztowy: | FI-01510 |
| Miasto: | Vantaa |
| e-mail: | support@suunto.com |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).