​ ​ ​ ​
Filtruj według
Cena
Masa
Łączność
Dokładność pomiarów
Maksymalna moc
Maksymalne nachylenie
Dane wyjściowe
Stan
Filtruj

Trenażery rowerowe Elite

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Trenażery rowerowe Elite

Możliwość prowadzenia aktywnych treningów niezależnie od pory roku czy dostępu do tras rowerowych jest kluczowa dla rowerzystów zarówno początkujących, jak i prowadzących już zawodowe kariery. Dla zachowania tożsamej z szosową skuteczności treningu stacjonarnego, trenażery rowerowe powinny mieć nie tylko stabilną konstrukcję, ale także powinny zapewniać użytkownikom dostosowane do ich potrzeb różne moce obciążeniowe, czy dokładną analizę zbieranych przez czujniki danych. Trenażery Elite zapewniają właśnie taki komfort treningowy nawet najbardziej wymagającym rowerzystom.  

Trenażery rowerowe Elite - dostępne opcje

W ofercie sklepu eAzymut.pl znaleźć można wiele modeli trenażerów Elite dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkowników, w zależności od ich stopnia zaawansowania czy celu treningowego. Dostępne trenażery rowerowe Elite to przykładowo: monitoring takich parametrów pedałowania, jak moc, prędkość, rytm jazdy oraz symulacje różnego stopnia nachylenia toru jazdy nawet do 24% z możliwością regulacji oporu do 2300W. Co więcej, trenażery Elite umożliwiają także odczyt osiągnięć na zewnętrznych urządzeniach i ich szczegółową analizę dzięki wielosystemowej łączności ANT+, Bluetooth czy FE-C i dedykowanej aplikacji.

Użytkowanie trenażerów Elite

Co istotne, trenażery rowerowe Elite zapewniają użytkownikom dostęp do pełnej kontroli całego procesu treningowego w postaci specjalnej aplikacji My E-Training. Co ważne, trenażery dostosowane są do różnego rodzaju rozstawów osi i są kompatybilne z większością typów kół i rowerów.

Sprawdź również trenażery rowerowe Tacx dostępne w ofercie sklepu Eazymut!