​ ​ ​ ​
Kategorie produktów

Folie i szkła do urządzeń Garmin 

Jest 85 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 85 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 85 elementów

Folie i szkła do urządzeń Garmin 

Urządzenia produkcji Garmin charakteryzują się dużą solidnością i trwałością wykonania. Bardzo wysokiej jakości materiały stanowią komponenty obudów, pasków mocujących czy też powłok ekranów. Jednak niezależnie od tego, bardzo wielu użytkowników poszukuje dodatkowych rozwiązań ochronnych dla ekranów, zarówno w postaci zaawansowanych folii, jak i hartowanego szkła. Oryginalne akcesoria ochronne Garmin oraz marek takich jak Gllaser czy 3MK, są w pełni dostosowane do kształtu powierzchni ekranów poszczególnych urządzeń. Dlatego też po dokładnym dopasowaniu i założeniu, ochrona praktycznie nie jest widoczna, zapewniając urządzeniom dodatkowe zabezpieczenie przed przypadkowymi uszkodzeniami.

Co zapewnia folia ochronna na zegarek Garmin i inne urządzenia?

W ofercie sklepu eAzymut.pl znajdują się bardzo mocne i grube folie ochronne typu 5H, dostosowane do kilkudziesięciu urządzeń marki Garmin takich jak Garmin 736 i inne modele. Do najważniejszych zalet oferowanych folii ochronnych zalicza się:
  • amortyzację przed uderzeniami (powłoka Anti-Shock);
  • ochronę przed porysowaniem (powłoka Anti-Scratch);
  • możliwość wielokrotnego użytku (przy bezklejowym montażu można ją zdejmować i ponownie nakładać);
  • montaż NON-STICKY (nie pozostawia pod folią bąbelków powietrza);
  • maksymalną przezroczystość (opcja HighClarity).

Jakie są zalety szkła hartowanego na zegarki Garmin?

Obok folii ochronnych na zegarki Garmin, sklep eAzymut.pl oferuje także bardzo mocne oryginalne szkła hartowane, dostosowane idealnie do ekranów poszczególnych urządzeń Garmin. Poza cechami folii szkło hartowane charakteryzuje:
  • twardość i wytrzymałość przed zadrapaniami na poziomie do 9H;
  • krystalicznie wyraźna i ostra przezierność, nawet przy ostrym świetle;
  • grubość szkła na poziomie 0,2 mm, przez co zachowana jest pełna funkcjonalność ekranu.

Wszystkie folie ochronne do urządzeń Garmin posiadają w zestawie specjalne ściereczki oraz instrukcję zakładania,  a w przypadku szkieł także naklejki ułatwiające aplikację szkła na zegarek.