​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Garmin

Garmin eTrex 32x z PL TOPO 2022.3 010-02257-01+PLTO OEM

010-02257-01+PLTO OEM

753759230821

Nowy produkt

Towar niedostępny

Mapa PL TOPO

Zestaw zawiera mapę PL TOPO

3 lata gwarancji

3 Lata Gwarancji

Wytrzymałe urządzenie podręczne GPS

W tej wersji w pakiecie razem z mapą Polski "PL Topo" oraz bonusową mapą Europy "EU Topo", dostarczanymi na karcie pamięci 32 GB.

Więcej szczegółów

Brak towaru w magazynie

Cena
969,00 zł


DARMOWA DOSTAWA!

(4,7/5)
3 oceny - 3 opinie
Rozkład ocen

969,00 zł

7 podobnych produktów:

POLSKIE MENU, 3 LATA GWARANCJI

W zestawie "PL TOPO 2022.3" - najnowsza topograficzna mapa Polski oraz dodatkowa bonusowa mapa Europy "EU TOPO 2022.3" (wraz z darmową roczną aktualizacją map).

Garmin eTrex 32x to podręczne urządzenie GPS, które dzięki rozwiniętej technologii i zastosowanym rozwiązaniom stanowi wsparcie topograficzne dla podróżujących rowerem, quadem, łodzią czy podczas pieszych wędrówek. Zainstalowane w urządzeniu mapy, dwa różne systemy łączności geolokalizacyjnej, kompas oraz wysokościomierz to podstawowe atuty Garmin eTrex 32e. Dokładając długi czas pracy oraz jasny wyświetlacz, Garmin dostarcza użytkownikom sprzęt o niezwykle wysokiej funkcjonalności.

Orientacja w terenie

Model Garmin eTrex 010-02257-01 obsługuje dwa systemy satelitarne. Bardziej powszechny i popularny GPS oraz GLONASS, który zapewnia dodatkowe wsparcie w trudnych sytuacjach. Dodatkowo urządzenie to jest wyposażone w system map TopoActive Europe, który wspiera nawet wędrowców na górskich szlakach. Co więcej, system map może zostać poszerzony o dodatkowe mapy - służy temu 8GB pamięci wewnętrznej oraz slot na karty microSD. Garmin eTrex 32x jest wyposażony w barometryczny wysokościomierz oraz trzyosiowy kompas, co docenią zwolennicy bardziej tradycyjnych sposobów na orientację w terenie.

Wygoda użytkowania

Podręczne urządzenie GPS Garmin eTrex 32e jest bardzo wygodne w obsłudze dzięki unowocześnionemu dużemu wyświetlaczowi o przekątnej 2,2 cala. Zastosowane rozwiązania zapewniają wysoką czytelność wyświetlanych treści, nawet w ostrym świetle słonecznym. Przy wszystkich atutach urządzenia, jednym z najważniejszych jest żywotność urządzenia, które na 2 bateriach AA może funkcjonować w trybie GPS aż do 25 godzin.

 

        Mapa Polski PL TOPO

 

Podróżuj bez obaw z urządzeniami podręcznymi GPS

 • Czytelny nawet w pełnym słońcu kolorowy wyświetlacz o przekątnej 2,2 cala i rozdzielczości 240 × 320 pikseli
 • Urządzenie wyposażone w mapy TopoActive Europe z drogami i szlakami oraz możliwością wyznaczania tras rowerowych i pieszych wędrówek
 • Obsługa systemów satelitarnych GPS i GLONASS umożliwia śledzenie pozycji w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS
 • 8 GB pamięci wewnętrznej na pobrane mapy oraz gniazdo kart microSD
 • eTrex 32x jest wyposażony w 3-osiowy kompas i wysokościomierz barometryczny
 • Czas działania baterii: do 25 godzin w trybie GPS na 2 bateriach typu AA

Urządzenia eTrex 22x i eTrex 32x oferują łatwość obsługi, wytrzymałość i przystępną cenę, z której słyną urządzenia podręczne GPS eTrex, a także mają fabrycznie wgrane mapy TopoActive Europe. Urządzenia te doskonale nadają się do używania na quadach, rowerach, łodziach lub podczas pieszych wędrówek.

Doskonała widoczność drogi

Urządzenia eTrex 22x i 32x są wyposażone w udoskonalony, 2,2-calowy wyświetlacz z paletą 65 tys. kolorów, który jest czytelny nawet w pełnym słońcu. Dzięki swojej wytrzymałości i wodoszczelności urządzenia te są odporne na działanie warunków atmosferycznych.

Wyrusz w nieznany teren

Ręczne urządzenia eTrex 22x i 32x są wyposażone w fabrycznie załadowane mapy TopoActive Europe, które zawierają ulice i szlaki, dzięki czemu można wyruszyć w podróż po nieznanych terenach. Teraz możesz określić, co znajduje się w Twoim otoczeniu — np. szlaki wodne, naturalne elementy przyrodnicze, a także budynki, granice międzynarodowe i wiele innych. Można również wyszukiwać tysiące punktów szczególnych, w tym sklepy, restauracje, uniwersytety, parkingi i obiekty noclegowe.

Znaj swoją pozycję

Urządzenia eTrex obsługują systemy satelitarne GPS i GLONASS, dzięki czemu odbiornik umożliwia śledzenie pozycji w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS. Urządzenia eTrex 32x są wyposażone w 3-osiowy kompas i wysokościomierz barometryczny, dzięki którym utrzymasz kierunek.

Dodawanie map

Dzięki gniazdu kart microSD i większej pamięci wewnętrznej o pojemności 8 GB można w prosty sposób pobierać dodatkowe mapy w każdych warunkach.

Obrazy satelitarne

Oba urządzenia obsługują obrazy satelitarne BirdsEye (wymagana subskrypcja), co pozwala pobierać i integrować obrazy satelitarne z mapami.

Baw się

Urządzenia eTrex 22x i eTrex 32x pozwalają na geocaching bez użycia papierowych map. Przesyłaj pliki GPX bezpośrednio do urządzenia i wyświetlaj najważniejsze informacje, takie jak pozycja, teren i wskazówki ze strony Geocaching.com.

Możesz pojechać w dowolne miejsce

Dzięki zestawowi zgodnych uchwytów urządzenie eTrex, zaprojektowane jako podręczne urządzenie GPS, doskonale nadaje się do zastosowania na quadach, łodziach, rowerach lub podczas pieszych wycieczek. Użyj uchwytu samochodowego oraz map City Navigator® NT, aby otrzymywać szczegółowe wskazówki nawigacyjne lub użyj wzmocnionego uchwytu do motocykli i quadów. Urządzenie eTrex zaprowadzi Cię tam, gdzie chcesz — jest wyposażone w odpowiednie mapy i uchwyty.

W zestawie:

 • eTrex 32x
 • Przewód USB
 • Dokumentacja
 • "PL TOPO 2022.3" - najnowsza topograficzna mapa Polski dla urządzeń Garmin oraz dodatkowa bonusowa mapa Europy "EU TOPO 2022.3"

Sprzedawane urządzenia objęte są 3-letnią gwarancją: 2-letnią gwarancją producenta oraz dodatkową roczną gwarancją firmy Azymut.

Dane fizyczne

Masa 141,7 g (z bateriami)
Klasa wodoszczelności IPX7
Rozdzielczość wyświetlacza 240 x 320 px
Wymiary fizyczne 5,4 × 10,3 × 3,3 cm
Typ wyświetlacza Ekran TFT odblaskowo-przezroczysty 2,2 cala; 65 tys. kolorów
Wymiary wyświetlacza 3,5 x 4,4 cm; przekątna 2,2 cala (5,6 cm)

Czas działania baterii

Czas działania baterii Do 25 godz.

Cechy podstawowe

Bateria 2 baterie AA (do nabycia osobno), zalecane baterie NiMH lub litowo-jonowe
Galileo Nie
GLONASS Tak
GPS Tak
Kompas Tak (z kompensacją nachylenia, 3-osiowy)
Wysokościomierz barometryczny Tak
Łączność ANT+®
Powiadomienia z telefonu Nie
Fabrycznie załadowane mapy Tak (TopoActive Europe)
Ekran dotykowy Nie
Mapa bazowa Tak
Możliwość dodawania map Tak
Slot na kartę pamięci Tak (karta microSD™)
Mapa PL TOPO Tak
Interfejs Mini USB
IRNSS Nie
QZSS Nie

Funkcje dodatkowe

Aplikacja Connect IQ™ (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje) Nie
Aplikacja LiveTrack Nie
Bardzo czuły odbiornik Tak
Informacje o położeniu słońca i księżyca Tak
Kalendarz myśliwski/wędkarski Tak
Nawigacja od punktu do punktu Tak
Pamięć/historia 8 GB
Pomiar powierzchni Tak
Prognoza pogody Nie
Waypointy/ulubione/pozycje 2000
Trasy 200
Norma MIL-STD-810 Nie
Automatyczne wyznaczanie trasy (dokładna nawigacja po drogach) Tak
BirdsEye 250 obrazów BirdsEye
Obejmuje wyszukiwalne punkty szczególne (parki, kempingi, malownicze punkty obserwacyjne i tereny piknikowe) Tak
Szczegółowe informacje hydrograficzne (linie brzegowe mórz, jezior i rzek, tereny podmokłe, a także strumienie stałe i okresowe) Tak
Wycinki mapy 3000
Wyświetla krajowe, stanowe i lokalne parki, lasy i dzikie obszary Tak
Rejestrowanie Rinex Nie
Ślady 200
Wykres śladu 10 000 punktów, 200 zapisanych tras
Interaktywna funkcja SOS Nie
Kompatybilny z aplikacją Garmin Explore ™ Nie
Latarka sygnalizacyjna LED Nie
Obsługa funkcji geocache Tak (wersja cyfrowa)
Obsługa MapShare z funkcją śledzenia Nie
Obsługa serwisu Garmin Explore Nie
Odbieranie i wysyłanie wiadomości tekstowych do innych urządzeń inReach Nie
Odbieranie i wysyłanie wiadomości tekstowych na numery SMS i adresy e-mail Nie
Przeglądarka zdjęć Tak
Wirtualna klawiatura do pisania własnych wiadomości Nie
Wymiana lokalizacji z innymi urządzeniami inReach Nie
Zgodność z InReach® Nie
Zgodność z własnymi mapami Tak (100 własnych kafelków map)
Aparat Nie
Śledzenie psów Nie
Wysyłanie punktów trasy do MapShare podczas podróży Nie
Wysyłanie wybranej trasy do MapShare podczas podróży Nie
Obsługa Earthmate Nie

Zgodność

Zgodność z aplikacją na telefon Nie
Opinie mogą być dodane tylko przez zarejestrowanych użytkowników eAzymut.pl i dotyczyć tylko produktów, które dany klient zakupił. Opinie są weryfikowane w ciągu 24 godzin w dni robocze.
przez dnia 2020-12-03 :

Fajny sprzęt.

Fajna sprawa. Teraz jak wchodzę do lasu gdzie nie znam terenu to się nie boję :) Trzeba tylko pilnować baterii bo raz nie wyłączyłem sprzętu i przy następnym wyjściu dwa dni później były już puste. Ogólnie bardzo mi się podoba. No i fajnie mnie obsłużono w sklepie. Doradzono co i jak i to była dobra porada.

przez dnia 2020-06-18 :

Przydatne narzędzie

Produkt godny polecenia. Przydatny w mieście i poza nim. Testowany w ostępach leśnych, nie gubi zasięgu, bardzo precyzyjny. Prosta obsługa, intuicyjna, wygodne przyciski i joystick. Potrzeba trochę cierpliwości przy wpisywaniu danych, ale to nie problem. Modele dotykowe mają gorsze parametry, poza tym nie zawsze się taki ekran sprawdza (np. trudne warunki pogodowe) Baterie wytrzymały mi dłużej niż podaje producent. Uważam model za udany, ciekawa przygoda, bardzo pomocne urządzenie. Mapa Topo bardzo dobra. Ciekawy jestem aktualizacji. Duży pozytyw.

przez dnia 2020-05-29 :

Polecam

Testuje nawigację od miesiąca. Pod kątem wytrzymałości na baterii jest świetnie. Potrafi naprawdę długo trzymać. Co do płynności systemu nie mam zastrzeżeń. Menu działa przejrzyście, ekran bardzo czytelny nawet w silnym słońcu. GPS+GLONASS dają świetny rezultat nawet w lesie, ciężko jest zgubić sygnał. 4/5 gwiazdki ponieważ niestety z płynnością mapy są problemy. Przy wgrywaniu długich tras potrafi się przycinać. ,,Dżoistik’’ bardzo wygodny i działa bez zarzutu. Polecam!

 • Porównanie urządzeń outdoor - Garmin eTrex, GPSMAP oraz Montana