​ ​ ​ ​
Kategorie produktów

Garmin Fenix 7x

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Filtruj według

Cena
Ładowanie energią słoneczną
Materiał ramki
Obudowa
Materiał paska
Materiał ekranu
Pulsoksymetr
Rozmiar koperty(szer. x dł. x wys.)
Wymiary wyświetlacza
Mapa PL TOPO
Stan
Kolor
Blokada ekranu dotykowego i/lub przycisków
Ekran dotykowy
Multi-GNSS (korzystanie z wielu systemów satelitarnych jednocześnie)
Filtruj
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Garmin Fenix 7x

Szukasz wytrzymałego zegarka GPS, który posłuży Ci przez długi czas, oferuje interesujące funkcjonalności i pozwala szybko i wygodnie monitorować aktywność fizyczną i różnorodne parametry mające wpływ na Twoje zdrowie i wydajność? Jeśli tak, trafiłeś pod właściwy adres. Smartwatche Garmin Fenix 7x to urządzenia, które z pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom.

Garmin Fenix 7x - wydajność i funkcjonalność bez częstego ładowania

Garmin Fenix 7x to smartwatch wyposażony w soczewkę polarną Power Glass, która pozwala ładować urządzenie energią słoneczną, znacząco wydłużając jego czas baterii, nawet do 37 dni. 

Zatem, jeśli masz dość zegarków, które trzeba ładować codziennie, lub co kilka dni, ten model z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji i ciesz się działaniem soczewki, która zasila aplikacje sportowe, funkcje treningowe, oraz czujniki niezbędne do monitorowania Twojego stanu zdrowia i samopoczucia.

Zadbaj o swoją aktywność, zdrowie i regenerację

Jeśli potrzebujesz urządzenia, które pozwoli Ci monitorować poziom aktywności fizycznej, podstawowe funkcje życiowe, intensywność treningów, a także proces odpoczynku i regeneracji, zegarki Garmin Fenix 7x z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Ten niewielki gadżet z wyjątkowym wyświetlaczem (1,4″) jest wykonany z wytrzymałych materiałów spełniających niezbędne normy, co czyni go przyjaznym dla użytkownika. Dzięki wbudowanym profilom różnorodnych aktywności sportowych Garmin Fenix 7x sprawdzi się zarówno zimą, jak i latem.

Skorzystaj z dostępnych, funkcji smartwatchy Garmin Fenix 7x, aby monitorować swoją efektywność i wytrzymałość w czasie rzeczywistym, korzystać ze spersonalizowanych sugestii i porad dotyczących techniki wykonywanych ćwiczeń, planować treningi dostosowane do swoich potrzeb, i stale monitorować intensywność aktywności w ciągu dnia, tak, aby zachować niezbędny balans. 

Szukasz eleganckiego zegarka sportowego idealnego na co dzień? Sprawdź modele Garmin Fenix 7s.