Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Wyjątkowy prezent dla wyjątkowej Mamy? Sprawdź nasze propozycje! ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
Łatwa w obsłudze ręczna nawigacja GPS.

010-01504-00
753759144067
Nowy produkt
Sklep internetowy: Niedostępny
Salon w Warszawie: Niedostępny
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zadzwoń na infolinię 22 827 00 05

Łatwa w obsłudze ręczna nawigacja GPS.
Brak towaru w magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Dane fizyczne |
|
| Waga | 203,1 g (z bateriami AA) |
| Wymiary fizyczne | 6,6 x 15,2 x 3,0 cm |
| Wymiary wyświetlacza | 3,6 x 5,4 cm; przekątna: 2,6 cala (6,6 cm) |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 128 x 160 px |
| Typ wyświetlacza | LCD o 4 poziomach szarości |
| Latarka sygnalizacyjna LED | Nie |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa wodoszczelności | IPX7 |
Czas działania baterii |
|
| Czas działania baterii | 18 godz. |
Cechy podstawowe |
|
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Nie |
| QZSS | Nie |
| Kompas | Tak |
| Wysokościomierz barometryczny | Nie |
| Fabrycznie załadowane mapy | Nie |
| Możliwość dodawania map | Nie |
| Mapa PL TOPO | Nie |
| Łączność | Nie |
| Powiadomienia z telefonu | Nie |
| Bateria | 2 baterie AA (do nabycia osobno) |
| Mapa bazowa | Nie |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Interfejs | Szeregowy i USB |
| IRNSS | Nie |
Funkcje podstawowe |
|
| Nawigacja od punktu do punktu | Nie |
| Waypointy/ulubione/pozycje | 1 000 |
| Pomiar powierzchni | Tak |
| Informacje o położeniu słońca i księżyca | Tak |
| Kalendarz myśliwski/wędkarski | Tak |
| Bardzo czuły odbiornik | Tak |
| Trasy | 50 |
| Automatyczne wyznaczanie trasy (dokładna nawigacja po drogach) | Nie |
| BirdsEye | Nie |
| Obejmuje wyszukiwalne punkty szczególne (parki, kempingi, malownicze punkty obserwacyjne i tereny piknikowe) | Nie |
| Szczegółowe informacje hydrograficzne (linie brzegowe mórz, jezior i rzek, tereny podmokłe, a także strumienie stałe i okresowe) | Nie |
| Wycinki mapy | Nie |
| Wyświetla krajowe, stanowe i lokalne parki, lasy i dzikie obszary | Nie |
| Rejestrowanie Rinex | Nie |
| Ślady | 100 |
| Wykres śladu | 10 000 punktów, 100 zapisanych tras |
| Kompatybilny z aplikacją Garmin Explore ™ | Nie |
| Obsługa funkcji geocache | Nie |
| Obsługa MapShare z funkcją śledzenia | Nie |
| Obsługa serwisu Garmin Explore | Nie |
| Odbieranie i wysyłanie wiadomości tekstowych do innych urządzeń inReach | Nie |
| Odbieranie i wysyłanie wiadomości tekstowych na numery SMS i adresy e-mail | Nie |
| Przeglądarka zdjęć | Nie |
| Wirtualna klawiatura do pisania własnych wiadomości | Nie |
| Wymiana lokalizacji z innymi urządzeniami inReach | Nie |
| Zgodność z własnymi mapami | Nie |
| Aparat | Nie |
| Wysyłanie punktów trasy do MapShare podczas podróży | Nie |
| Wysyłanie wybranej trasy do MapShare podczas podróży | Nie |
| Dodatkowe | Garmin SailAssist™ - zapewnia funkcje wirtualnej linii startu, kierunku, licznika czasu i asystenta halsowania; urządzenie unosi się na wodzie. |
Funkcje taktyczne/wojskowe |
|
| Norma MIL-STD-810 | Nie |
| Interaktywna funkcja SOS | Nie |
Zgodność |
|
| Zgodność z aplikacją na telefon | Nie |

Wiemy, że awarie czasem się zdarzają – i w takich sytuacjach jesteśmy po to, aby Cię wesprzeć! Przy zakupie produktu, który właśnie oglądasz, zyskasz czteroletnią gwarancję: dwa lata gwarancji producenckiej oraz dodatkowe dwa lata od nas! To rozwiązanie, które zostało sprawdzone przez wielu naszych klientów. Dzięki niemu mimo upływu standardowego, dwuletniego okresu gwarancji, mogli cieszyć się swoim sprzętem przez kolejne lata bez obaw o nieprawidłowe działanie swojego urządzenia. Co więcej – nasza 4-letnia gwarancja nie ma ŻADNYCH wykluczeń! Reklamacji podlegają takie same usterki, co przyjmowane przez producenta. To wyraźny atut względem ofert konkurencji, gdzie elementy takie jak paski czy baterie nie podlegają reklamacji. Nie u nas!
Przez pierwsze dwa lata od zakupu korzystasz z gwarancji producenta. To czas, w którym możesz zgłosić wadę w dwóch miejscach:
Jeśli najważniejsza jest dla Ciebie wygoda i nie chcesz się niczym martwić, zapraszamy do zgłoszenia reklamacji u nas – z przyjemnością pomożemy. W przypadku, gdy każdy dzień bez urządzenia jest dla Ciebie niedogodnością i zależy Ci na jak najszybszym rozpatrzeniu zgłoszenia, rekomendujemy złożenie reklamacji bezpośrednio w serwisie producenta. Dzięki temu oszczędzisz czas potrzebny na przesłanie przez nas urządzenia do serwisu Garmin oraz jego powrót po rozpatrzeniu zgłoszenia.
W przypadku zgłoszenia reklamacji na trzecim i czwartym roku od daty zakupu, zgłoszenia reklamacyjne przyjmowane są tylko u nas – internetowo lub w jednym z salonów stacjonarnych. Pełną instrukcję zgłaszania reklamacji przez internet znajdziesz tu - REKLAMACJA.
Trzeci i czwarty rok gwarancji działają na zasadach podobnych do gwarancji producenta. Bez względu na to, czy popsuje się bateria, wyświetlacz, a może pasek dołączony do zestawu – pomożemy. Nie stosujemy żadnych wykluczeń dotyczących zgłaszanych usterek, co znacząco odróżnia naszą rozszerzoną gwarancję od tego, co oferuje konkurencja. Nie tylko dłużej, ale też i lepiej!
Czas, który mamy na rozpatrzenie reklamacji określony prawem to 14 dni, ale zawsze staramy się, aby trwało to jak najkrócej – wiemy, że bez zegarka jak bez ręki. Gdy status Twojego zgłoszenia ulegnie zmianie, otrzymasz mail z powiadomieniem z naszego systemu. W sprawie statusu reklamacji możesz także do nas zadzwonić pod numer 22 827 00 05 lub napisać przez formularz kontaktowy czy czat – zobaczymy, czy coś się zmieniło.
W przypadku uznania reklamacji istnieją dwa rozwiązania:
naprawa urządzenia
wymiana urządzenia na wolne od wad
Najczęściej proponowanym rozwiązaniem jest wymiana przedmiotu na wolny od wad, czyli urządzenie recertyfikowane lub refabrykowane. Takie urządzenie przechodzi testy producenta, które potwierdzają, że jego specyfikacja jest taka sama, jak nowego produktu. Co ważne – urządzenia takie mają pełną, dwuletnią gwarancję producenta, którą możesz zrealizować zarówno bezpośrednio w serwisie Garmin, jak i u nas.
Co do zasady reklamować można każde uszkodzenie, ale nie wszystkie problemy zostaną zakwalifikowane jako wada. Przede wszystkim nie uznajemy reklamacji produktów uszkodzonych mechanicznie. Zbite szybki czy rysy nie są spowodowane wadą zegarka, a jego używaniem. W przypadku problemów z GPS kierujemy się wytycznymi producenta – możemy uznać reklamację, jeśli błąd pomiaru przekracza 10% mierzonej wartości. Mniejsze odchylenia mogą być spowodowane warunkami, w których dokonujesz pomiaru czy innymi interferencjami sygnału. Baterie także podlegają naturalnemu zużyciu. Spadek pojemności o 10% po kilku latach używania nie jest wadą baterii, ale czas działania znacząco odbiegający od tego, co deklaruje producent (poniżej 60%), podlega reklamacji na trzecim i czwartym roku. Zalecamy też przed reklamacją baterii sprawdzić ustawienia sprzętu. Często szybkie rozładowywanie spowodowane jest np. nieoficjalną tarczą zegarka wgraną na urządzenie czy też włączonym całodobowym pomiarem saturacji.
| Nazwa: | Garmin Polska |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Al. Jerozolimskie 181 |
| Kod pocztowy: | 02-222 |
| Miasto: | Warszawa |
| e-mail: | poland.support@garmin.com |
| Telefon: | 22 300 31 55 |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).