Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Fenixy Pro w jeszcze niższych cenach. Skorzystaj i bądź PRO ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
Echosonda wędkarska Striker...

010-02550-01
753759268305
Nowy produkt
Sklep internetowy: Niedostępny
Salon w Warszawie: Niedostępny
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zadzwoń na infolinię 22 827 00 05
Echosonda wędkarska Striker Vivid 4CV z przetwornikiem GT20-TM.
Brak towaru w magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
1 079 zł
1 245 zł
1 638 zł
1 499 zł
1 989 zł
1 899 zł
2 365 zł
Zobacz ryby i struktury w maksymalnych detalach po wybraniu koloru wyświetlania oraz swoją pozycję i dane sonaru dzięki echosondzie Striker Vivid 5CV z przetwornikiem.
Kolor sonaru, który wybierzesz wiele mówi o Twoim stylu łowienia. Dobrze, że jest 7 nowych żywych opcji kolorystycznych.
Co za widok. Dzięki użyciu przetwornika umożliwia uzyskanie sonarów tradycyjnych CHIRP i ClearVü.
Nigdy więcej nie zapomnisz łowiska. Użyj oznaczeń punktów trasy, aby znaleźć drogę powrotną.
To, co pod powierzchnią wody, świetnie wygląda jako 1-stopowe kontury.
Wybierz jedną z 7 nowych żywych opcji kolorów, aby zobaczyć ryby i strukturę dna z maksymalnym kontrastem i wyrazistością na ekranie swojej 4-calowej echosondy Garmin Striker Vivid 4CV z przetwornikiem.
Użyj dołączonego przetwornika GT20-TM, aby uzyskać tradycyjną echosondę Garmin CHIRP i echosondę skanującą CHIRP ClearVü.
Żeby złowić więcej ryb, musisz wiedzieć gdzie biorą. Użyj oznaczania punktów orientacyjnych dla tych miejsc, aby łatwo je odnaleźć w przyszłości.
Planuj i twórz trasy oraz wyświetlaj prędkość swojej łodzi na echosondach Striker Vivid 4CV z przetwornikiem za pomocą wysoce czułego GPS.
Nikt nie zna lepiej wód, na których łowisz, niż Ty. Echosonda wędkarska 010-02550-01 umożliwia przechowywanie do 2 milionów akrów map z izobatami co 30 cm.
Echosonda wędkarska Garmin Striker Vivid 4CV z przetwornikiem zawiera uchwyt uchylno-obrotowy oraz osprzęt z kablem do montażu na pawęży i silnika do trolingu.
Polecamy sprawdzić także echosondy Garmin Echosondy i Garmin Striker plus 7SV.
Dane fizyczne |
|
| Waga | 300 g |
| Wymiary fizyczne | 9,8 x 17,4 x 4,5 cm |
| Wymiary wyświetlacza | Przekątna 4,3" |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 272 × 480 px |
| Typ wyświetlacza | QSVGA |
| Klasa wodoszczelności | IPX7 |
Cechy podstawowe |
|
| GPS | Zintegrowany |
| A-scope (wyświetlanie w czasie rzeczywistym ryb przepływających przez wiązkę przetwornika) | Tak |
| Blokada dna (wyświetlanie sygnału odbitego od dna) | Tak |
| Czujnik temperatury wody (w zestawie) | Tak |
| Fish Symbol ID (wspomaga wyszukiwanie ryb i oznacza je) | Tak |
| Moc transmisji | 300 W (RMS) |
| Obsługa sonaru dwuwiązkowego | Tak |
| Obsługa sonaru dwuzakresowego | Tak |
| Obsługiwane częstotliwości | Tradycyjna: 50/77/200 kHz; W zestawie z przetwornikiem: CHIRP (średnie i wysokie częstotliwości); ClearVü 260/455/800 kHz; |
| Oznaczanie punktów trasy | Nie |
| Powiększenie na jednej części podzielonego ekranu | Nie |
| Regulowana linia głębokości (pomiar głębokości obiektów podwodnych) | Tak |
| Rejestrowanie i wykres temperatury wody | Tak |
| Technologia AutoGain (minimalizuje zakłócenia, maksymalizuje rozróżnianie celów) | Tak |
| Ultrascroll® (wyświetlanie ławic ryb przy większej prędkości łodzi) | Tak |
Sprzedawane urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją.
| Nazwa: | Garmin Polska |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Al. Jerozolimskie 181 |
| Kod pocztowy: | 02-222 |
| Miasto: | Warszawa |
| e-mail: | poland.support@garmin.com |
| Telefon: | 22 300 31 55 |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).