​ ​ ​ ​
Filtruj według
Cena
Wymiary wyświetlacza
Powiększenie na jednej części podzielonego ekranu
Obsługiwane częstotliwości
Dodatkowe
Stan
Filtruj

Garmin Striker Vivid

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Garmin Striker Vivid

Dostarczane przez Garmin echosondy serii Striker Vivid to nowoczesne wielofunkcyjne urządzenia, które stworzone zostały z myślą o wędkarzach, zarówno łowiących amatorsko, jak i tych bardziej profesjonalnych. Sprzęt ten pozwala skutecznie obserwować nie tylko ryby w danym zbiorniku wodnym, ale również śledzić strukturę jego dna. Dodatkowo echosondy linii Striker Vivid umożliwiają wykrywanie i oznaczanie najlepszych łowisk, co jest szczególnie cenione przez wędkarzy. Obserwacje ułatwia czytelny wyświetlacz o wysokim kontraście, dostępny w różnych różnej wielkości i wersji wyświetlanych barw. Ponadto sprzęt posiada funkcjonalne menu, a dodatkowe akcesoria do echosond podwyższają skuteczność użytkowania.

Echosondy Garmin Striker Vivid z przetwornikami

Poza czułą łącznością GPS, w zależności od modelu, echosondy mogą być także wyposażone w dodatkowe przetworniki, głównie GT20-TM lub bardziej zaawansowany GT52HW-TM. Dane zbierane w ten sposób pochodzić mogą z sonarów funkcjonujących w 3 różnych technologiach: CHIRP o tradycyjnych częstotliwościach oraz sondy skanujące w wyższych częstotliwościach ClearVü i SideVü. Dzięki temu rozwiązaniu obserwacje przeprowadzane przy użyciu echosond wędkarskich Garmin Striker Vivid są jeszcze dokładniejsze, a oznaczenia łowisk poprawne na tyle, że można do nich swobodnie wracać w przyszłości.

Wyposażenie echosond Striker Vivid

Echosondy z serii Garmin Vivid mogą posiadać także wbudowany moduł Wi-Fi, który dodatkowo poprawia komfort pracy po połączeniu przykładowo ze smartfonem, a aplikacja Garmin Quickdraw pozwala dzielić się swoimi doświadczeniami ze społecznością Garmin. Dostępna opcja Quickdraw Contours umożliwia przechowywanie nawet 2 miliony akrów map bazujących na ultradokładnych 30-centymetrowych izobatach. Ponadto sprzęt ten jest bardzo wygodny w użytkowaniu - specjalne uchwyty uchylno obrotowe z dodatkowym osprzętem można pozwalają na montaż urządzeń na pawęży, dostępne w opcji nawet z silnikiem trolingowym.

Polecamy sprawdzić także wysokiej jakości akcesoria do echosond, które są dostępne w ofercie naszego sklepu.