Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Fenixy Pro w jeszcze niższych cenach. Skorzystaj i bądź PRO ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
Echosonda wędkarska Striker...

010-02551-02
753759268336
Nowy produkt
Sklep internetowy: Niedostępny
Salon w Warszawie: Niedostępny
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zadzwoń na infolinię 22 827 00 05
Echosonda wędkarska Striker Vivid 5CV, bez przetwornika.
Brak towaru w magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
719 zł
1 245 zł
1 629 zł
1 499 zł
1 988 zł
1 899 zł
2 365 zł
Zobacz ryby i struktury w maksymalnych detalach po wybraniu koloru wyświetlania oraz swoją pozycję i dane sonaru dzięki echosondzie Garmin Striker Vivid 5CV.
Kolor sonaru, który wybierzesz wiele mówi o Twoim stylu łowienia. Dobrze, że jest 7 nowych żywych opcji kolorystycznych.
Co za widok. Dzięki użyciu przetwornika umożliwia uzyskanie sonarów tradycyjnych CHIRP i ClearVü - zestaw bez przetwornika.
Nigdy więcej nie zapomnisz łowiska. Użyj oznaczeń punktów trasy, aby znaleźć drogę powrotną.
To, co pod powierzchnią wody, świetnie wygląda jako 1-stopowe kontury.
Wybierz jedną z 7 nowych żywych opcji kolorów, aby zobaczyć ryby i strukturę dna z maksymalnym kontrastem i wyrazistością na ekranie swojej 5-calowej echosondy.
Użyj przetwornika GT20-TM, aby uzyskać tradycyjną echosondę Garmin CHIRP i echosondę skanującą CHIRP ClearVü. Uwaga - zestaw 010-02551-02 jest sprzedawany bez przetwornika.
Żeby złowić więcej ryb, musisz wiedzieć gdzie biorą. Użyj oznaczania punktów orientacyjnych dla tych miejsc, aby łatwo je odnaleźć w przyszłości.
Planuj i twórz trasy oraz wyświetlaj prędkość swojej łodzi na echosondach za pomocą wysoce czułego GPS.
Nikt nie zna lepiej wód, na których łowisz, niż Ty. Echosonda Striker Vivid 5CV umożliwia przechowywanie do 2 milionów akrów map z izobatami co 30 cm.
Echosonda wędkarska Garmin Striker Vivid 5CV zawiera uchwyt uchylno-obrotowy oraz osprzęt z kablem do montażu na pawęży i silnika do trolingu.
Dane fizyczne |
|
| Waga | 500 g |
| Wymiary fizyczne | 18,8 x 11,6 x 5,4 cm |
| Wymiary wyświetlacza | Przekątna 5" |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 800 x 480 px |
| Typ wyświetlacza | Kolorowy wyświetlacz WVGA |
| Klasa wodoszczelności | IPX7 |
Cechy podstawowe |
|
| GPS | Zintegrowany |
| A-scope (wyświetlanie w czasie rzeczywistym ryb przepływających przez wiązkę przetwornika) | Tak |
| Blokada dna (wyświetlanie sygnału odbitego od dna) | Tak |
| Czujnik temperatury wody (w zestawie) | Tak |
| Fish Symbol ID (wspomaga wyszukiwanie ryb i oznacza je) | Tak |
| Moc transmisji | 500 W (RMS) |
| Obsługa sonaru dwuwiązkowego | Tak |
| Obsługa sonaru dwuzakresowego | Tak |
| Obsługiwane częstotliwości | Tradycyjna: 50/77/200 kHz; W zestawie z przetwornikiem: CHIRP (średnie i wysokie częstotliwości); ClearVü 260/455/800 kHz; |
| Oznaczanie punktów trasy | Nie |
| Powiększenie na jednej części podzielonego ekranu | Tak |
| Regulowana linia głębokości (pomiar głębokości obiektów podwodnych) | Tak |
| Rejestrowanie i wykres temperatury wody | Tak |
| Technologia AutoGain (minimalizuje zakłócenia, maksymalizuje rozróżnianie celów) | Tak |
| Ultrascroll® (wyświetlanie ławic ryb przy większej prędkości łodzi) | Tak |
Sprzedawane urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją.
| Nazwa: | Garmin Polska |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Al. Jerozolimskie 181 |
| Kod pocztowy: | 02-222 |
| Miasto: | Warszawa |
| e-mail: | poland.support@garmin.com |
| Telefon: | 22 300 31 55 |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).