​ ​ ​ ​
Kategorie produktów

Garmin Vivoactive 4

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Filtruj według

Cena
Wymiary wyświetlacza
Rozmiar koperty(szer. x dł. x wys.)
Stan
Kolor
Filtruj
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Garmin Vivoactive 4

Odkąd aktywność fizyczna zmieniła swoje oblicze z modnego na "sposób na życie" ze wskazaniem i zachowanie zdrowia i dobrej kondycji, wszelkiego rodzaju urządzenia śledzące nasze sportowe poczynania zyskały status "nieodzownych". Zegarki sportowe, smartwatche, smart bandy - producenci sportowych gadżetów co rusz oferują coś nowego nie tylko w zewnętrznym wyglądzie, ale technologicznych rozwiązaniach. Liderem wśród sportowych marek oferujących urządzenia dla aktywnych jest firma Garmin, dostarczająca sprzęt nawigacyjny i urządzenia dla wielbicieli turystyki i miłośników sportu.

Poznaj zegarki sportowe najnowszej generacji

W świetle mnogości zegarków sportowych oferowanych przez różnych producentów wybór nie jest łatwy. Różne marki, modele, funkcje i oczywiście cena. Od zegarków z niewielką liczbą funkcji po inteligentne urządzenia dla najbardziej wymagających. Vivoactive 4 to czwarta generacja zegarków sportowych, którą na tle konkurencji wyróżnia doskonała jakość, funkcjonalność, klasyczny wygląd, odporność na uszkodzenia i aż 20 aktywności do śledzenia w bazie. To więc zegarek do monitorowania aktywności na wielu płaszczyznach. Nowością w zegarkach sportowych Garmin Vivoactive 4 jest zastosowanie tzw. trybu zdrowotnego, który monitoruje nasze zdrowie przez całą dobę. Sprawdza tętno, nawodnienie organizmu i poziom stresu. Śledzi oddech, rejestruje sen i poziom energii. Wreszcie kobiety doczekały się zegarka, który rejestruje cykl menstruacyjny.

Zegarek Vivoactive 4 – nowoczesny smartwatch dla wymagających

Dzięki funkcji Garmin Pay dostajesz możliwość płatności zbliżeniowej. Możesz pobierać muzykę na zegarek, odbierać powiadomienia ze smartfonu, a nawet wysyłać wiadomości. Garmin Vivoactive 4 to zegarki sportowe w dwóch rozmiarach (40 mm i 45 mm) z różnymi kolorystycznymi wykończeniami, wymiennymi paskami. To smartwatche dla aktywnych i lubiących technologiczne nowinki użytkowników. Jeśli szukasz zegarka sportowego, którego cena jest adekwatna do możliwości - postaw na zegarek Vivoactive 4. Szczegółowe informacje o jego wyposażeniu i funkcjach znajdziesz na naszej stronie w opisie pod zdjęciem. Błędem jest kupowanie zegarków sportowych u niewiarygodnych sprzedawców. My cieszymy się zaufaniem wielu klientów, dołącz do ich grona i zrób zakupy w naszym sklepie. Zapraszamy!

Interesuje Cię Vivoactive 4, ale ekran wydaje się mało atrakcyjny? Poznaj jego brata, ale z wyświetlaczem AMOLED, Garmin Venu.