​ ​ ​ ​
Filtruj według
Cena
Pulsoksymetr
Płatności zbliżeniowe
Obudowa
Materiał ramki
Materiał paska
Materiał ekranu
Wymiary wyświetlacza
Rozmiar koperty(szer. x dł. x wys.)
Stan
Kolor
Filtruj

Garmin Vivomove Luxe

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Garmin Vivomove Luxe

Cenisz luksusowe gadżety, które podkreślają Twoją elegancję? Garmin Vivomove Luxe to nieprzeciętny model zegarka, dzięki któremu odkryjesz prestiż w najlepszym jego wymiarze. Zapewnia on sterowanie muzyką odtwarzaną z innego urządzenia i dostęp do zaawansowanych statystyk zdrowia i aktywności. 

Garmin Vivomove Luxe to perfekcyjny wybór zarówno dla Ciebie, jak i na prezent. Jest to uniwersalna propozycja, w której każdy znajdzie coś dla siebie. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji. 

Vívomove Luxe Garmin dla miłośników sportu i nie tylko

Funkcjonalności oferowane przez serię Vívomove Luxe są na tyle rozbudowane, że ciężko wymienić je wszystkie. Zegarek pozwala na monitorowanie organizmu podczas codziennych czynności, aktywności, a nawet snu. Świadczyć może o tym m.in.:

  • pomiar stresu,
  • pomiar aktywności,
  • pomiar tętna,
  • pomiar ilości wypitej wody,
  • pomiar snu. 

To jedynie część jego możliwości. Nic zatem dziwnego, że to idealny wybór dla osób prowadzących aktywny tryb życia i dbających o stan zdrowia oraz organizmu. Maksymalizuj wyniki treningów i wykorzystuj potencjał technologii. 

Jakość i design

Co wyróżnia serię Vívomove Luxe Garmin od pozostałych zegarków sportowych? Producent wykorzystał w tym przypadku takie tworzywa i surowce jak paski z prawdziwej włoskiej skóry,i tarcze pokryte 24 lub 18-karatowym złotem. Znaczenie słowa luksus nabiera w tym wypadku zupełnie nowego wydźwięku. 

Marka Garmin od lat cieszy się imponującym uznaniem wymagających użytkowników. Nieprzeciętny styl i charakter zegarków dostępnych w ofercie, zaskoczy wszystkich miłośników aktywności i gadżetów. Poznaj Vívomove Luxe bliżej i poczuj prawdziwe efekty.

Polecamy sprawdzić także wysokiej jakości zegarki Garmin Vivomove Style, które są dostępne w ofercie naszego sklepu.