​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Ikony - informacja - Lider branży - Wysyłka w 24h - 14 dni na zwrot - 30 lat na rynku
Garmin
Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com

Garmin Vivosmart 5 Czarny duży 010-02645-14

010-02645-14

753759295448

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast

Towar znajduje się fizycznie w naszym salonie sprzedaży: Corazziego 4 lok 9, Warszawa

Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze.

 

3 Lata Gwarancji

Jeśli potrzebujesz wygodnego urządzenia, które można ze sobą wszędzie zabrać, sięgnij po sprawdzony i prosty w obsłudze monitor aktywności Vivosmart 5.

 

Więcej szczegółów

Cena
599 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Oblicz ratę leasingową

599 zł

3 podobnych produktów:

Powiązane artykuły na blogu

Vivosmart 5 - opaska z większym wyświetlaczem
2022-04-21

Vivosmart 5 - opaska z większym wyświetlaczem

Monitory aktywności z większym wyświetlaczem i nowymi funkcjami od Garmina.

POLSKIE MENU, 3 LATA GWARANCJI

Garmin Vivosmart 5 czarny to lekki i wygodny w użyciu monitor aktywności, zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy rozpoczynają swoją przygodę z ruchem i chcą śledzić podstawowe parametry swoich osiągnięć. W porównaniu do poprzedniej wersji serii Garmin Vivosmart 5 010-02645-14 (nr producenta) zyskał większy wyświetlacz (10,5x18,5mm) o również wyższej rozdzielczości (88x154 pikseli), co w połączeniu z ekranem OLED sprawia, że jest bardzo czytelny, nawet dla osób starszych.

Garmin Vivosmart 5 Czarny - monitor aktywności dla każdego

Ten zamknięty w czarnym silikonowym pasku monitor aktywności (nr producenta Garmin 010-02645-14) pozwala śledzić swoje osiągnięcia w takich obszarach, jak ilość pokonanych kroków czy poziom spalonych kalorii podczas przykładowo takich aktywności, jak bieganie, spacer, jazda na rowerze czy też ćwiczenia jogi. Nowością w serii są dodatkowe funkcje monitorowania aktywności, jak trening HIIT, a nawet pilates. Urządzenie pozwala też monitorować podstawowe parametry zdrowia i samopoczucia, jak np. tętno, poziom saturacji krwi, monitor snu, oddechu, stresu, nawodnienia czy też śledzenia cyklu menstruacyjnego.

Pozostałe funkcje i użytkowanie

Garmin Vivosmart 5 czarny 010-02645-14 (nr producenta) to monitor aktywności, który został wyposażony też m.in. w funkcje bezpieczeństwa czy też możliwość odczytu powiadomień ze smartfona (po sparowaniu). Sprzęt posiada też wytrzymałą baterię, która pozwala na pracę do 7 dni bez ładowania. Zobacz również inne monitory aktywności Garmin.

 

ZADBAJ O SWOJE ZDROWIE

Jeśli potrzebujesz wygodnego urządzenia, które można ze sobą wszędzie zabrać, sięgnij po sprawdzony i prosty w obsłudze monitor aktywności1 vívosmart® 5, który ułatwia monitorowanie kondycji i prowadzenie aktywnego trybu życia od świtu do zmierzchu.

Vivosmart 5 Czarny duży

 

Monitoruje Twoje kroki, tętno 2 i poziom energii. A do tego jest prosty w obsłudze.

Vivosmart 5 Czarny duży

 

Jasny wyświetlacz i nawet 7 dni pracy baterii? Tak — to urządzenie dotrzyma Ci kroku.

Vivosmart 5 Czarny duży

 

Spacery, bieganie, joga, rower — ruszaj się tak, jak lubisz, korzystając z fabrycznie zainstalowanych aplikacji sportowych.

Vivosmart 5 Czarny duży

 

Prześpij się trochę, a po przebudzeniu sprawdź ocenę jakości snu.

Vivosmart 5 Czarny duży

 

Bądź na bieżąco. Wyświetlaj wiadomości tekstowe, połączenia i powiadomienia ze sparowanego smartfona.

Vivosmart 5 Czarny duży

 

Połącz się z systemem GPS w smartfonie i mierz piesze wędrówki, biegi i jazdę na rowerze.

Vivosmart 5 Czarny duży
 

PROSTY W UŻYCIU

Szukasz łatwego w użyciu, czytelnego monitora aktywności? Vívosmart 5 ma jasny wyświetlacz (o 66% większy niż w poprzednim modelu z tej serii), który umożliwia wyświetlanie większego tekstu, a także ekran dotykowy i interfejs z przyciskami.

ZAPROJEKTOWANY DO Z MYŚLĄ O AKTYWNOŚCI I STYLU

Możliwość wymiany opaski pozwala na łatwe, wygodne i perfekcyjne dopasowanie wyglądu monitora aktywności do Twojego indywidualnego stylu.

DZIAŁA WIELE DNI

Nieprzerwane monitorowanie stanu zdrowia dzięki baterii działającej nawet 7 dni w trybie zegarka.

Vivosmart 5 Czarny duży

Zadbaj o swoje zdrowie i samopoczucie.

Vivosmart 5 Czarny duży

NADGARSTKOWY CZUJNIK TĘTNA

Ten monitor aktywności stale mierzy tętno Twoje tętno2 i informuje, gdy jest ono zbyt wysokie lub niskie podczas odpoczynku. Pomaga to ocenić intensywność wysiłku podczas ćwiczeń.

Vivosmart 5 Czarny duży

MONITOR ENERGII BODY BATTERY™

Zobacz poziom energii swojego ciała w ciągu dnia, aby znaleźć najlepsze godziny na aktywność i odpoczynek.

Vivosmart 5 Czarny duży

PULSOKSYMETR

Z kolei pulsoksymetr Pulsoksymetr sprawdza saturację krwi w dowolnym momencie w ciągu dnia lub podczas snu, aby pokazać Ci, jak dobrze Twoje ciało wchłania tlen.

Vivosmart 5 Czarny duży

ZAAWANSOWANE MONITOROWANIE I OCENA JAKOŚCI SNU

Ocena jakości snu oraz wskazówki, jak go poprawić, uzyskasz w aplikacji Garmin Connect™. Garmin Connect. Monitoruj nawet różne fazy snu oraz tętno2, poziom stresu, dane pulsoksymetru3 i oddychanie.

Vivosmart 5 Czarny duży

POMIAR STRESU

Sprawdź, czy Twój dzień jest spokojny, zrównoważony czy zbyt napięty. Przypomnienia o relaksie informują o konieczności wykonywania krótkich ćwiczeń oddechowych, kiedy dopada Cię stres.

Vivosmart 5 Czarny duży

ŚWIADOME ODDYCHANIE

Gdy chcesz się zrelaksować lub skupić, możesz włączyć plan ćwiczeń oddechowych, a zegarek będzie śledzić stres i oddech oraz pomoże Ci lepiej zrozumieć jak oddychasz.

Vivosmart 5 Czarny duży

MONITOROWANIE NAWODNIENIA

Rejestruj dzienne spożycie płynów jako przypomnienie o nawadnianiu organizmu. Możesz nawet wyznaczyć sobie cel nawodnienia, który będzie się dostosowywał zależnie od tego, ile potu tracisz podczas ćwiczeń.

Vivosmart 5 Czarny duży

MONITOROWANIE ODDECHU

Sprawdź w jaki sposób oddychasz w ciągu dnia, podczas snu, oraz ćwiczeń oddechowych lub jogi.

Vivosmart 5 Czarny duży

ŚLEDZENIE CYKLU MENSTRUACYJNEGO I CIĄŻY

Aplikacja Garmin Connect umożliwia monitorowanie cyklu menstruacyjnego lub przebiegu ciąży. Rejestruj objawy, otrzymuj wskazówki treningowe i dietetyczne i nie tylko. Możesz nawet wyświetlać i rejestrować szczegółowe informacje na nadgarstku.

Vivosmart 5 Czarny duży

WIEK SPRAWNOŚCIOWY

Funkcja ta wykorzystuje informacje o wieku metrykalnym, tygodniowych minutach intensywnej aktywności, tętnie spoczynkowym oraz BMI lub procentowej zawartości tkanki tłuszczowej4 do oszacowania, czy Twojego wieku sprawnościowego. Możesz również uzyskać porady jak go obniżyć. Wiek sprawnościowy

 

 

 

 

Vivosmart 5 Czarny duży

Zacznij od bardziej aktywnego stylu życia.

Vivosmart 5 Czarny duży

ŚLEDZENIE KONDYCJI

Podczas gdy Ty zajmujesz się innymi rzeczami,vívosmart® 5 rejestruje kroki, minuty intensywnej aktywności, spalone kalorie i inne dane2. Wszystkie potrzebne statystyki są wyświetlane bezpośrednio na nadgarstku.

Vivosmart 5 Czarny duży

WBUDOWANE APLIKACJE SPORTOWE

Zmień plan treningowy, korzystając z profili aktywności do spacerów, biegania, jogi, pilatesu, treningu cardio, świadomego oddychania, treningu siłowego i innych ćwiczeń.

Vivosmart 5 Czarny duży

POŁĄCZONY GPS

Połącz z modułem GPS zgodnego smartfona dla dokładnego śledzenia lokalizacji podczas spacerów, przejażdżek i biegów. z funkcją GPS, aby dokładnie śledzić piesze wędrówki, przejażdżki i biegi na świeżym powietrzu.

Vivosmart 5 Czarny duży

Pamiętaj o tym, co najważniejsze.

Vivosmart 5 Czarny duży

INTELIGENTNE POWIADOMIENIA

Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze Odczytuj e-maile, wiadomości tekstowe i powiadomienia na swoim zegarku po sparowaniu ze smartfonem. Jeśli masz smartfon z systemem Android™, możesz nawet odpowiadać na wiadomości. Możesz nawet odpowiadać na wiadomości tekstowe, jeśli masz telefon z systemem Android™.

Vivosmart 5 Czarny duży

FUNKCJE BEZPIECZEŃSTWA I MONITOROWANIA

Po podłączeniu do smartfona funkcje wykrywania zdarzeń (podczas wybranych aktywności na świeżym powietrzu) i wzywania pomocy5 umożliwiają wysyłanie wiadomości z aktualną lokalizacją do kontaktów alarmowych.

Vivosmart 5 Czarny duży

SYNCHRONIZUJ Z GARMIN CONNECT

Przeglądaj informacje o zdrowiu i kondycji w jednym miejscu. Aplikacji Garmin Connect umożliwia uczestnictwo w prężnie działającej społeczności, której członkowie mogą na bieżąco łączyć się, rywalizować i dzielić się własnymi osiągnięciami.

Vivosmart 5 Czarny duży

Zaprojektowany z myślą o noszeniu na co dzień. Stworzony z myślą o Tobie.

Vivosmart 5 Czarny duży

KLASA WODOSZCZELNOŚCI

Ten monitor aktywności jest wodoszczelny do 5 atm, dzięki czemu można z nim pływać albo brać prysznic.

 

Zestaw zawiera:

  • Vivosmart 5
  • Przewód do ładowania/transferu danych
  • Dokumentacja

 

1 Urządzenie wymaga przeprowadzenia wstępnej konfiguracji za pomocą aplikacji Garmin Connect™ lub oprogramowania Garmin Express™.
3 Nie jest to urządzenie medyczne i nie jest przeznaczony do użytku w diagnostyce i monitorowaniu stanu zdrowia; szczegółowe informacje dostępne na stronie Garmin.com/ataccuracy. Pulsoksymetr nie jest dostępny we wszystkich krajach.
4 Inteligentna waga Index™ lub Index S2 (do nabycia osobno) jest wymagana do korzystania ze wskaźnika procentowej zawartości tkanki tłuszczowej w funkcji wieku sprawnościowego.
5 Aby dowiedzieć się więcej o wymaganiach oraz ograniczeniach funkcji bezpieczeństwa i śledzenia, odwiedź stronę Garmin.com/safety.
Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com

Sprzedawane urządzenia objęte są 3-letnią gwarancją: 2-letnią gwarancją producenta oraz dodatkową roczną gwarancją firmy Azymut.

Dane fizyczne

Masa 26,5 g
Klasa wodoszczelności 5 ATM
Kolorowy wyświetlacz Nie
Obudowa Polimer
Rozdzielczość wyświetlacza 88 × 154 px
Materiał paska Silikon
Materiał ramki Brak ramki
Paski do zegarka QuickFit™ Nie
Typ wyświetlacza OLED
Materiał ekranu Akryl
Rozmiar koperty(szer. x dł. x wys.) 19,5 × 10,7 × 255 mm
Wymiary wyświetlacza 10,5 × 18,5 mm
Paski z mechanizmem szybkiego odłączania (Quick Release) Nie

Czas działania baterii

Maks. czas działania baterii przy ładowaniu energią słoneczną(całodzienne użytk. przy ośw.50000lx**w tym 3h pracy na powietrzu*) -
Oszczędzanie baterii – tryb zegarka o niskim poborze mocy z możliwością dostosowania Nie

Cechy podstawowe

Akcelerometr Tak
Budzik Tak
Czas/data Tak
Galileo Nie
Płatności zbliżeniowe Nie
GLONASS Nie
GPS Nie (tylko podłączony GPS)
Kalendarz Tak
Kompas Nie
Licznik kroków Tak
Minutnik Tak
Nadgarstkowy pomiar tętna Tak
Odtwarza muzykę Nie
Pamięć na muzykę Nie
Pułap tlenowy Tak
Sterowanie muzyką Tak
Stoper Tak
Wysokościomierz barometryczny Nie
Żyroskop Nie
Łączność Bluetooth®, ANT+®
Powiadomienia z telefonu Tak
Termometr Nie
UltraTrac mode Nie
Fabrycznie załadowane mapy Nie
Fabrycznie załadowane profile łodzi Nie
Ekran dotykowy Tak
Możliwość dodawania map Nie
Mapa PL TOPO Nie
QZSS Nie

Funkcje dodatkowe

% maksymalnego tętna Tak
% rezerwy tętna Nie
Wgrane pola golfowe z całego świata Nie
Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu) Nie
Alerty tętna Tak
Aplikacja Connect IQ™ (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje) Nie
Aplikacja LiveTrack Tak
Auto Lap® Tak
Auto Pause® Nie
Automatyczne liczenie powtórzeń Tak
Automatyczny czas letni Tak
Autoprzewijanie Nie
Blokada ekranu dotykowego i/lub przycisków Nie
Całkowity wznios/spadek Nie
Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków) Tak
Charakter obciążenia treningowego Nie
Czas odpoczynku Nie
Dostępne profile aktywności na siłowni Trening siłowy, trening interwałowy o wysokiej intensywności (HIIT), trening cardio, trening na maszynie eliptycznej, schody, wiosłowanie stacjonarne, bieganie na bieżni, pilates i joga
Dostępne profile biegu Bieganie
Dostępne profile czynności rekreacyjnych w terenie Brak
Dostępne profile jazdy rowerem Jazda rowerem
Dostępne profile pływania Pływanie w basenie
Dynamika biegu Nie
Efekt treningu (aerobowego) Nie
Efekt treningu (beztlenowego) Nie
Funkcja Green View z ręcznym pozycjonowaniem chorągiewki Nie
Funkcja Move IQ™ Tak
Funkcja TrueUp™ Tak
Funkcja Znajdź mój telefon Tak
Garmin AutoShot™ Nie
Godzina wschodu/zachodu słońca Nie
Group LiveTrack Nie
Główna korzyść (etykiety efektu treningu) Nie
Hazardy i cele na polu golfowym Nie
Historia aktywności w zegarku Nie
Informacje o położeniu słońca i księżyca Nie
Kalendarz myśliwski/wędkarski Nie
Kreator kursu trasy powrotnej (bieganie / jazda rowerem) Nie
Kursy (współzawodnictwo z poprzednimi aktywnościami) Nie
Mapa Garmin Cycle Map (mapa dla rowerzystów z możliwością wyznaczania tras) Nie
Minuty intensywnej aktywności Tak
Monitor energii Body Battery™ Tak
Monitorowanie snu Tak (dodatkowo w aplikacji ocena i wskazówki dot. jakości snu)
Monity dźwiękowe Tak
Nawigacja od punktu do punktu Nie
Obciążenie treningowe Nie
Obsługa czujnika prędkości i rytmu (z czujnikiem) Nie
Obsługa pobieranych map kartograficznych Nie
Odległość do lay-upów/doglegów Nie
Odległość do początku, środka i końca greenów Nie
Odpowiedź tekstowa / odrzuć połączenie za pomocą wiadomości tekstowej (tylko dla systemu Android™) Tak
Pamięć/historia 7 aktywności z pomiarem czasu, dane śledzenia aktywności z 14 dni
Parametry treningu (np. styl pływania, liczba wymachów) Tak
Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować) Tak
Physio TrueUp Nie
Piętra w górę Nie
Planowanie wspinaczek ClimbPro™ Nie
Plany treningów do pobrania Nie
Podwójna siatka współrzędnych Nie
Pomiar dystansu uderzenia (oblicza dokładny dystans dla uderzeń wykonanych na polu) Nie
Pomiar powierzchni Nie
Próg mleczanowy Nie
Prognoza pogody Tak
Przebyty dystans Tak
Przesyłanie sygnałów tętna (przesyłanie danych tętna przez ANT+® do sparowanego urządzenia) Tak
Przygotowanie wydolnościowe Nie
Pulsoksymetr Tak
Ręcznie oznaczane okrążenia Nie
Rytm (liczba kroków na minutę) Nie
Śledzenie statystyk (liczba uderzeń, liczba puttów w rundzie, liczba uderzeń na greeny i fairway'e) Nie
Spalone kalorie Tak
Stan wytrenowania Nie
Strefy tętna Tak
Synchronizacja czasu przez GPS Nie
Timer rundowy / licznik dystansu Nie
TracBack® Nie
Trening interwałowy Tak
Treningi biegowe Nie
Treningi pływackie Nie
Treningi siłowe Nie
Tryb W okolicy Nie
Udostępnianie zdarzeń na żywo Nie
Virtual Partner™ Nie
Virtual Racer™ Nie
Wiek sprawnościowy Tak
Wróć do startu Nie
Współczynnik FTP (Functional Threshold Power) Nie
Współrzędne GPS Nie
Wykrywanie stylu (dowolny, grzbietowy, klasyczny, motylkowy) Nie
Wykrywanie zdarzeń Tak
Wyścig z aktywnością Nie
Wyznaczanie popularnych tras Trendline™ Nie
Sugestie dotyczące codziennych ćwiczeń Nie
Pomoc Tak
Dzienne tętno spoczynkowe Tak
Alarmy nieprawidłowego tętna Tak
Cykl miesiączkowy Tak
Timer oddechu relaksacyjnego Tak
Tryb nocny Nie
Tryb ukrycia Nie
Alerty czasu i dystansu Nie
Nadgarstkowy pomiar tętna pod wodą Nie
Informacje o pływach Nie
Norma MIL-STD-810 Nie
Surfowanie jako aktywność Nie
Ładowanie energią słoneczną Nie
Kill switch Nie
Strategie tempa PacePro™ Nie
Pełna mapa wektorowa Nie
Dystans PlaysLike Nie
Funkcja PinPointer Nie
Wynik handicapu Nie
Zgodność z automatycznym systemem śledzenia kijów golfowych (wymaga odpowiedniego akcesorium) Nie
Wgrane mapy kurortów narciarskich Nie
Wyzwania Toe-to-Toe™ Tak
Oprogramowanie balistyczne Applied Ballistics Elite Nie
Animacje treningowe na ekranie Nie
Nawodnienie Tak
Alarm kotwiczny Nie
Przesyłanie danych łodzi Nie
Sterowanie autopilotem Nie
Tryb asystenta halsowania Nie
Wbudowany barometr i tabele pływów Nie
Wirtualna linia startu Nie
Health Snapshot™ (pomiar zmienności rytmu pracy serca, nasycenia krwi tlenem, oddechu, poziomu stresu + raport w aplikacji). Nie
Wyświetlane na ekranie mapy mięśni używanych podczas treningu Nie

Zgodność

Zgodność z aplikacją na telefon Aplikacja Garmin Connect
Zgodność z miernikiem mocy (wyświetlanie informacji o mocy ze zgodnych mierników mocy ANT+ innych producentów) Nie
Zgodność z radarem Varia™ (radar wsteczny) Nie
Zgodność z urządzeniem Vector Nie
Zgodność ze smartfonami iPhone®, Android™
Zgodność ze światłami Varia™ Nie
  • Garmin Vivosmart 5 - Mały monitor aktywności
Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com