Kategorie

Promocje

Monitory aktywności Garmin 

Jest 36 produktów.

Podkategorie

 • Garmin Vivosport

  Monitory aktywności Vivosport marki Garmin sprawdzą się w różnych sytuacjach. Produkty przygotowane do pomiaru reakcji organizmu na wysiłek i czynniki stresujące. Monitoring kondycji w połączeniu z modułem GPS sprawiają, że urządzenie to będzie świetnym wsparciem dla użytkownika nie tylko podczas ćwiczeń wewnątrz, ale również w trakcie aktywności takich jak bieganie, wędrówka piesza czy jazda na rowerze. Garmin Vivosport pozwala na synchronizowanie aktywności z serwisem Garmin Connect.

 • Garmin Vivosmart 4

  Monitory aktywności Garmin Vivosmart 4 to nowoczesne opaski fitness z funkcją mierzenia aktywności fizycznej oraz rytmu snu. To przydatne gadżety dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie i kondycję. Mierzą natlenienie krwi, tętno, poziom stresu oraz energii w organiźmie. Dzięki minimalistycznej stylistyce można je założyć do każdego typu stroju. 


  Sprawdź także naszą ofertę na inteligentne wagi!
 • Garmin Vivosmart 3
 • Garmin Vivofit 4
 • Garmin Vivofit jr. 2
 • Garmin Vivofit jr.
  Opaski Garmin Vivofit Junior do monitorowania aktwyności fizycznej i snu dla dzieci. Funkcje pomiarowe zostały dostosowane do specyfiki dojrzewającego orgaznimu dziecka. Dodatkowo, opaski zostały pokryte kolorowymi wzorami. Dzięki temu łatwiej będzie zmotywować pociechy do prowadzenia bardziej aktywnego trybu życia!

  Sprawdź także gadżety z kategorii śledzenie i szkolenie psa.
na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 36 elementów