Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Fenixy Pro w jeszcze niższych cenach. Skorzystaj i bądź PRO ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
Wielofunkcyjny kompas w wygodnej...

SS010605011
6417084106056
Nowy produkt
Sklep internetowy: Wysyłka 24h
Salon w Warszawie: Dostępny dziś
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zamów z odbiorem w salonie za 1-2 dni robocze
Wielofunkcyjny kompas w wygodnej obudowie przypominającej pudełko zapałek
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Wytrzymały kompas ze wzmocnioną obudową oraz funkcjami niezbędnymi do nawigacji na dużej wysokości.
| Wymiary | 67 x 47 x 22 mm / 2,64 x 1,85 x 0,87 " |
|---|---|
| Waga | 55 g / 1,94 uncje |
| W opakowaniu: |
Suunto MB-6 NH ze smyczą, narzędzie do korekty deklinacji, skrócona instrukcja obsługi |
Dane fizyczne |
|
| Kolor | Czarny |
Sprzedawane urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją.
| Nazwa: | Suunto Oy |
| Kraj: | FI |
| Ulica: | Tammiston kauppatie 7 A |
| Kod pocztowy: | FI-01510 |
| Miasto: | Vantaa |
| e-mail: | support@suunto.com |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).