Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Fenixy Pro w jeszcze niższych cenach. Skorzystaj i bądź PRO ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
Niewielki, dokładny kompas do...

SS012095013
6417084120083
Nowy produkt
Sklep internetowy: Wysyłka 24h
Salon w Warszawie: Dostępny dziś
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zamów z odbiorem w salonie za 1-2 dni robocze
Niewielki, dokładny kompas do wędrówek i marszów na orientację, także w ciemnościach
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
79 zł
79 zł
151 zł
139 zł
249 zł
129 zł
348 zł
Kompas dla poszukiwaczy przygód. Niezawodny kompas jest kluczowy dla nawigacji i przeżycia w ekstremalnych warunkach. Te wytrzymałe kompasy płytkowe są gotowe na to wyzwanie.
| Wymiary | 57 x 114 x 10 mm / 2,24 x 4,49 x 0,39 " |
|---|---|
| Waga | 32 g / 1,13 uncje |
| Materiał pierścienia (ramki): | Plastik |
| W opakowaniu: |
Kompas Suunto A-30 NH Metric, smycz, szybkozłączka, skrócona instrukcja obsługi |
Dane fizyczne |
|
| Kolor | Biały |
Sprzedawane urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją.
| Nazwa: | Suunto Oy |
| Kraj: | FI |
| Ulica: | Tammiston kauppatie 7 A |
| Kod pocztowy: | FI-01510 |
| Miasto: | Vantaa |
| e-mail: | support@suunto.com |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).