​ ​ ​ ​
Kategorie produktów

Najczęściej kupowane

Uchwyt montowany do ramy kierownicy z ramieniem o długości 3.69 cala z głowicą obrotową w kształcie kwadratu o standardzie AMPS. Zobacz większe
Ram Mounts

RAM Mounts Uchwyt U-Bolt z ramieniem i adapterem AMPS RAM-B-149Z-347U

RAM-B-149Z-347U

793442933240

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast

Towar znajduje się fizycznie w naszym salonie sprzedaży: Corazziego 4 lok 9, Warszawa

Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze.

 

Najbliższa wysyłka już
Jutro 14:00

Uchwyt firmy Ram Mounts U-Bolt z ramieniem i adapterem pozwalający na montowanie innych elementów systemu Ram Mounts. Uchwyt jest kompatybilny z uchwytem AMPS do serii Montana.

Więcej szczegółów

Cena
229,00 zł

DOSTAWA 10 ZŁ

DARMOWA DOSTAWA OD 250 ZŁ

Nikt jeszcze nie napisał opinii
w tym języku

229,00 zł

19 podobnych produktów:

RAM-B-149Z-347U składa się z ocynkowanej podstawy ze śrubą w kształcie litery U, ramienia z podwójnym gniazdem i kwadratowej podstawy, która zawiera uniwersalny wzór otworów AMPS. Uchwyt jest w stanie pomieścić elementy o średnicy od 0,50 "do 1,25" (1,27 do 3,17 cm). Podstawa zawiera czarne zaślepki, które należy umieścić na odsłoniętych końcach śruby. Dołączony kompozytowy adapter  może zwęzić szynę do minimalnej szerokości 0,5 cala (1,27 cm). Kwadratowa podstawa zawiera cztery wstępnie wywiercone otwory w każdym rogu, tworząc uniwersalny wzór otworów AMPS.

Opatentowany system gumowej kulki i gniazda RAM o średnicy 1 cala, który ma punkty regulacji na obu końcach ramienia z podwójnym gniazdem; pozwala to na prawie nieskończoną regulację i doskonale tłumi wstrząsy.
Komponenty:Sprzedawane produkty marki RAM MOUNTS objęte są 2 letnią gwarancją sprzedawcy oraz dożywotnią gwarancją producenta.

Opinie mogą być dodane tylko przez zarejestrowanych użytkowników eAzymut.pl i dotyczyć tylko produktów, które dany klient zakupił. Opinie są weryfikowane w ciągu 24 godzin w dni robocze.

Bądź pierwszym, kto napisze opinię !