​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Uchwyt montowany do ramy kierownicy z ramieniem o długości 3.69 cala z głowicą obrotową w kształcie kwadratu o standardzie AMPS. Zobacz większe
Ram Mounts

RAM Mounts Uchwyt U-Bolt z ramieniem i adapterem AMPS RAM-B-149Z-347U

RAM-B-149Z-347U

793442933240

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast

Towar znajduje sie fizycznie w naszym salonie sprzedaży.
Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze.

 

Zamówienia opłacone do 14:00 wyślemy jeszcze dziś!
Dotyczy także paczek za pobraniem

Uchwyt firmy Ram Mounts U-Bolt z ramieniem i adapterem pozwalający na montowanie innych elementów systemu Ram Mounts. Uchwyt jest kompatybilny z uchwytem AMPS do serii Montana.

Więcej szczegółów

Cena
249,00 zł

DOSTAWA 10 ZŁ

DARMOWA DOSTAWA OD 250 ZŁ

Nikt jeszcze nie napisał opinii
w tym języku

249,00 zł

19 podobnych produktów:

RAM-B-149Z-347U składa się z ocynkowanej podstawy ze śrubą w kształcie litery U, ramienia z podwójnym gniazdem i kwadratowej podstawy, która zawiera uniwersalny wzór otworów AMPS. Uchwyt jest w stanie pomieścić elementy o średnicy od 0,50 "do 1,25" (1,27 do 3,17 cm). Podstawa zawiera czarne zaślepki, które należy umieścić na odsłoniętych końcach śruby. Dołączony kompozytowy adapter  może zwęzić szynę do minimalnej szerokości 0,5 cala (1,27 cm). Kwadratowa podstawa zawiera cztery wstępnie wywiercone otwory w każdym rogu, tworząc uniwersalny wzór otworów AMPS.

Opatentowany system gumowej kulki i gniazda RAM o średnicy 1 cala, który ma punkty regulacji na obu końcach ramienia z podwójnym gniazdem; pozwala to na prawie nieskończoną regulację i doskonale tłumi wstrząsy.
Komponenty:Sprzedawane produkty marki RAM MOUNTS objęte są 2 letnią gwarancją sprzedawcy oraz dożywotnią gwarancją producenta.

Opinie mogą być dodane tylko przez zarejestrowanych użytkowników eAzymut.pl i dotyczyć tylko produktów, które dany klient zakupił. Opinie są weryfikowane w ciągu 24 godzin w dni robocze.

Bądź pierwszym, kto napisze opinię !