Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Fenixy Pro w jeszcze niższych cenach. Skorzystaj i bądź PRO ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
City Classic będzie idealnym...

01.1441.105OUT
Outlet
Sklep internetowy: Wysyłka 24h
Salon w Warszawie: Dostępny dziś
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zadzwoń na infolinię 22 827 00 05
City Classic będzie idealnym dopełnieniem i akcesorium bez względu na okoliczność, na spotkaniu biznesowym jak i na spokojnej kolacji w mieście.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
629 zł
829 zł
479 zł
629 zł
629 zł
629 zł
849 zł
1 329 zł
1 249 zł
749 zł
549 zł
1 259 zł
1 279 zł
979 zł
749 zł
949 zł
369 zł
1 029 zł
1 129 zł
1 829 zł
1 929 zł
2 149 zł
699 zł
1 729 zł
919 zł
1 049 zł
2 129 zł
1 419 zł
379 zł
4 449 zł
| Numer artykułu | 01.1441.105 |
|---|---|
| Materiał bransolety | przesuwana klamra, stal nierdzewna |
| Średnica | 43 mm |
| Kolekcja | City Classic |
Ten wszechstronny czasomierz jest synonimem elegancji. Wenger Classic 01.1441.105 będzie idealnym dopełnieniem i akcesorium bez względu na okoliczność, na spotkaniu biznesowym jak i na spokojnej kolacji w mieście. Koperta wykonana ze stali nierdzewnej, pokryta warstwą żółtego bądź różowego złota, wzmacnia przepiękny efekt wysublimowanych, matowych niebieskich lub srebrnych indeksów i wskazówek które dla lepszej widoczności w nocy, pokryte są warstwą Superluminova City Classic zaprojektowane są w rozmiarach 43mm oraz 34mm z datownikiem. Wodoodporność 01.1441.105 to 30m
| Wysokość | 7.9 mm |
|---|---|
| Waga netto | 111.6 g |
| Mechanizm | mechanizm kwarcowy |
|---|---|
| Kształt koperty | okrągły |
| Średnica | 43 mm |
| Kolor tarczy | srebrno-biały |
| Materiał paska/bransolety | przesuwana klamra stal nierdzewna |
| Kolor paska/bransolety | srebrny |
| szerokość zaczepów | 21 mm |
| Funkcje zegarków | klips sapphire-coated mineral crystal datownik |
| Wodoszczelność | 3 ATM/30 M/100 FT |
Sprzedawane urządzenia objęte są 3-letnią gwarancją.
| Osoba odpowiedzialna | |
|---|---|
| Nazwa: | Victorinox Poland Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | ul. Komitetu Obrony Robotników 62 |
| Kod pocztowy: | 02-146 |
| Miasto: | Warszawa |
| e-mail: | https://www.victorinox.com/pl-PL/Szwajcarskie-scyzoryki-oficerskie/Service/Kontakt/cms/contact/ |
| Telefon: | +48 22 577 27 00 |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).