Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Fenixy Pro w jeszcze niższych cenach. Skorzystaj i bądź PRO ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
Sportowy, męski zegarek Victorinox...

241926.1OUT
Outlet
Sklep internetowy: Wysyłka 24h
Salon w Warszawie: Dostępny dziś
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zadzwoń na infolinię 22 827 00 05
Sportowy, męski zegarek Victorinox Fieldforce Sport Chrono sprawdzi się w każdej sytuacji
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
629 zł
829 zł
479 zł
629 zł
629 zł
629 zł
849 zł
319 zł
1 329 zł
1 249 zł
749 zł
549 zł
1 259 zł
1 279 zł
979 zł
749 zł
949 zł
369 zł
1 029 zł
1 129 zł
1 829 zł
1 929 zł
2 149 zł
699 zł
1 729 zł
919 zł
1 049 zł
2 129 zł
1 419 zł
379 zł
Sportowy charakter i modny styl: prezentujemy nowy model FieldForce Sport Chrono. Ten utrzymany w monochromatycznej tonacji zegarek jest połączeniem niezwykle modnego wzornictwa oraz wysokiej funkcjonalności. Ciemniejsza kolorystyka koperty i pierścień z matowego PVD stanowią efektowne tło dla jaśniejszych wskazówek i indeksów numerycznych pokrytych odblaskową powłoką SuperLuminova®. Technologia ta gwarantuje lepszą czytelność 24/7, bez względu na porę dnia i oświetlenie. Funkcjonalność modelu dodatkowo podnosi dołączony do zestawu ekskluzywny scyzoryk Spartan PS z matowymi okładkami. To odważny, solidny zestaw sportowym stylu.
| Numer artykułu | 241926.1 |
|---|---|
| Materiał bransolety | naturalny kauczuk |
| Średnica | 42 mm |
| Kolekcja | Fieldforce Sport |
| Wysokość | 11 mm |
|---|---|
| Waga netto | 95 g |
| Mechanizm | mechanizm kwarcowy |
|---|---|
| Kształt koperty | okrągły |
| Średnica | 42 mm |
| Kolor tarczy | czarny |
| Materiał paska/bransolety | naturalnego kauczuku |
| Kolor paska/bransolety | czarny |
| szerokość zaczepów | 21 mm |
| Funkcje zegarków | chronograf zakręcany dekiel datownik tachometr odporne na zarysowania szafirowe szkło z potrójną powłoką antyrefleksyjną |
| Wodoszczelność | 10 ATM/100 M/330 FT |
Sprzedawane urządzenia objęte są 5-letnią gwarancją.
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | Victorinox AG |
| Kraj: | CH |
| Ulica: | Schmiedgasse 57 |
| Kod pocztowy: | CH-6438 |
| Miasto: | Ibach |
| e-mail: | info@victorinox.com |
| Importer | |
|---|---|
| Nazwa: | Victorinox Deutschland GmbH |
| Kraj: | DE |
| Ulica: | Alfred-Nobel-Str. 5 |
| Kod pocztowy: | DE-79761 |
| Miasto: | Waldshut-Tiengen |
| e-mail: | info@victorinox.com |
| Osoba odpowiedzialna | |
|---|---|
| Nazwa: | Victorinox Poland Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | ul. Komitetu Obrony Robotników 62 |
| Kod pocztowy: | 02-146 |
| Miasto: | Warszawa |
| e-mail: | https://www.victorinox.com/pl-PL/Szwajcarskie-scyzoryki-oficerskie/Service/Kontakt/cms/contact/ |
| Telefon: | +48 22 577 27 00 |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).