Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Fenixy Pro w jeszcze niższych cenach. Skorzystaj i bądź PRO ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
Silikonowy pasek w dwóch...

SS051217000
6417084214294
Nowy produkt
Sklep internetowy: Wysyłka 24h
Salon w Warszawie: Dostępny dziś
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zamów z odbiorem w salonie za 1-2 dni robocze
Silikonowy pasek w dwóch kolorach, o poziomej teksturze, z zapięciem na pin i dostępny w dwóch długościach
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
239 zł
239 zł
239 zł
239 zł
409 zł
239 zł
239 zł
239 zł
239 zł
229 zł
229 zł
259 zł
239 zł
239 zł
239 zł
239 zł
239 zł
229 zł
229 zł
229 zł
239 zł
239 zł
239 zł
239 zł
239 zł
129 zł
129 zł
129 zł
129 zł
279 zł
Usprawnij swoje treningi dzięki paskowi silikonowemu Suunto Athletic 9 Wytrzymały pasek zapewniający komfort i lepsze wyniki, zaprojektowany z myślą o aktywnym stylu życia.
Pozioma tekstura stanowi proste, nowoczesne wykończenie, zapewniając jednocześnie wygodę – pasek pozostaje na miejscu i przepuszcza powietrze. Pasek został wykonany z przyjaznego dla skóry silikonu i pozostaje na miejscu zarówno podczas codziennego użytkowania, jak i ćwiczeń, a nawet intensywnych przygód.
Dane fizyczne |
|
| Materiał paska | Silikon |
| Szerokość paska | 22 mm |
| Pasuje na nadgarstki o obwodzie | Pasek silikonowy 125-215 mm |
| Kolor | Pomarańczowy |
Zgodność |
|
| Zgodne z urządzeniem | Suunto 9 Peak Pro , Suunto Vertical, Suunto Race , Suunto Race 2, Suunto Run, Suunto Vertical 2, Suunto Ocean, Suunto Race S |
Sprzedawane urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją.
| Nazwa: | Suunto Oy |
| Kraj: | FI |
| Ulica: | Tammiston kauppatie 7 A |
| Kod pocztowy: | FI-01510 |
| Miasto: | Vantaa |
| e-mail: | support@suunto.com |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).