Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Fenixy Pro w jeszcze niższych cenach. Skorzystaj i bądź PRO ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
Poziomy kontroler do autopilota APK...
Epickie trasy. W Twoim salonie....
Wymienny pasek UltraFit o szerokości...

010-03197-00
Przedsprzedaż
Sklep internetowy: Przedsprzedaż
Salon w Warszawie: Niedostępny
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zadzwoń na infolinię 22 827 00 05
Poziomy kontroler do autopilota APK 10 dla segmentu Marine urządzeń Garmin
Brak towaru w magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Kontroler APK 10 zapewnia prostą i intuicyjną obsługę za pomocą pokrętła i przycisków, zmianę kursu oraz wiele innych opcji w kompatybilnym autopilocie łodzi Reactor™ 40.
Podświetlane diodą LED pokrętło obrotowe zapewnia kontrolę nad kursem oraz informacje na temat stanu autopilota – w formie kolorowych odniesień.
Dedykowane przyciski włączania i gotowości ułatwiają uruchamianie i zatrzymywanie pracy autopilota.
Dodaj więcej opcji sterowania autopilotem, w zależności od typu jednostki pływającej i preferencji konfiguracji.
Połącz urządzenie z siecią NMEA® 2000, za pomocą pojedynczego gniazda oraz przewodu służącego do integracji i zasilania sprzętu.
Kompaktowa, niskoprofilowa konstrukcja dopasowuje się do wysokości GHC 50 oraz plotera nawigacyjnego GPSMAP®. Kontroler APK 10 możesz zamontować poziomo i pionowo, tak aby łatwo dopasować go do nowego lub dotychczasowego panelu sterowniczego.
Zapoznaj się również z ręczną nawigacją Garmin!
Dane fizyczne |
|
| Waga | 116 g |
| Wymiary fizyczne | Montaż wpuszczany : 139,7 × 58,4 × 7 mm (5,5” × 2,3” × 0,28”); Montaż powierzchniowy: 139,7 × 58,4 × 16,4 mm (5,5” × 2,3” × 0,65”) |
| Materiał obudowy | W pełni uszczelniony, z wysokoudarowego plastiku |
| Klasa wodoszczelności | IPX7 |
| Zakres temperatur | Od -15°C do 70°C (od 5°F do 158°F) |
| Bezpieczny dystans dla kompasu | 114 mm (4,5”) |
| Zasilanie poprzez sieć NMEA 2000® | Zasilanie poprzez sieć NMEA 2000® |
| Nazwa: | Garmin Polska |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Al. Jerozolimskie 181 |
| Kod pocztowy: | 02-222 |
| Miasto: | Warszawa |
| e-mail: | poland.support@garmin.com |
| Telefon: | 22 300 31 55 |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).