​ ​ ​ ​
Kategorie produktów

Śledzenie i szkolenie psa Garmin

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Filtruj według
Cena
Kategorie
Masa
Klasa wodoszczelności
Typ wyświetlacza
Funkcje treningu
Stan
Filtruj
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Śledzenie i szkolenie psa Garmin

Garmin jest w stanie dostarczyć użytkownikom urządzenia o bardzo szerokim zastosowaniu. Jednym z nietypowych rozwiązań są akcesoria szkoleniowe dla psów oraz do ich tresowania. Bogactwo ofertowe w tym zakresie świadczy o niezwykłej popularności takich smart urządzeń oraz że są one bardzo cenione wśród miłośników czworonogów. Dzięki akcesoriom szkoleniowym dla psów proces tresury znacznie się skraca, a uzyskane efekty są odpowiednio wzmocnione i skuteczne. Dodatkowo dzięki dedykowanym urządzeniom możliwe jest także śledzenie psa, co ma np. zastosowanie na polowaniach czy spacerach w nieznanych miejscach.

Co charakteryzuje urządzenia do tresury psa?

Głównym narzędziem wykorzystywanym do śledzenia psa lub też wymuszania na nim pożądanych zachowań są specjalnie przystosowane do tego obroże, wyposażone w szereg funkcji możliwych do zdalnego wywoływania przez właściciela czworonoga. W sklepie eAzymut.pl dostępnych jest bardzo wiele pojedynczych akcesoriów, dostosowanych do różnego rodzaju potrzeb, przy czym najskuteczniejsze w tresowaniu psów są proste zestawy wspomagające ich szkolenie kompleksowo. W zależności od modelu zestawy takie mogą posiadać następujące opcje i możliwości:
  • stymulacja psa (ciągła lub chwilowa) - na wielu różnych poziomach;
  • korekta zachowań psa za pomocą dodatkowego dźwięku i wibracji;
  • różne programy szkoleniowe i korygujące niewłaściwe zachowanie psa;
  • dostosowanie czujników do możliwej długości sierści psów;
  • możliwość trenowania wielu psów jednocześnie;
  • moduł BarkLimiter - ograniczający niepotrzebne szczekanie.

Użytkowanie urządzeń Garmin dla psa od strony praktycznej

Akcesoria do treningu czy śledzenia psów oferowane przez Garmin są bardzo proste w obsłudze. Poza ergonomicznym kształtem i wygodną opcją sterowania, wyposażone też mogą być w specjalne ekrany LCD. Co ważne, wszystkie urządzenia są wodoszczelne i trwałe, a obroże można dokupić i wymienić w razie potrzeby.