Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Fenixy Pro w jeszcze niższych cenach. Skorzystaj i bądź PRO ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
Słuchawki z przewodnictwem kostnym...

SS051356000
6417084215833
Nowy produkt
Sklep internetowy: Wysyłka 24h
Salon w Warszawie: Dostępny dziś
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zadzwoń na infolinię 22 827 00 05
Słuchawki z przewodnictwem kostnym klasy premium przeznaczone do sportów outdoorowych.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Dźwięk, który Cię porusza
Sportowe słuchawki open-ear stworzone do ruchu. Suunto Spark oferują mocny bas i wyraźne wysokie tony, a dzięki otwartej konstrukcji pozwalają zachować świadomość otoczenia. Lekkie i wygodne, Suunto Spark stabilnie trzymają się na miejscu podczas każdego biegu, jazdy i treningu, pomagając Ci utrzymać koncentrację i energię.

Zaprojektowane dla doskonałego dźwięku
Suunto Spark obsługuje LHDC 5.0, zapewniając ultraczysty dźwięk wysokiej rozdzielczości do 96 kHz, z głębokim basem i naturalną klarownością. Hybrydowy, wieloprzetwornikowy system open-ear generuje mocne, zrównoważone brzmienie. Doświadcz immersyjnego dźwięku przestrzennego ze śledzeniem ruchów głowy oraz dostosuj brzmienie dzięki gotowym trybom EQ lub stwórz własne ustawienia.
Informacje treningowe w czasie rzeczywistym
Użyj aplikacji Suunto, aby ustawić kadencję w zakresie od 120 do 180 kroków na minutę (spm), co pomoże poprawić efektywność biegu. Włącz tryb sportowy, aby śledzić w czasie rzeczywistym kadencję, czas kontaktu z podłożem oraz oscylację pionową. Otrzymuj komunikaty głosowe o tempie, tętnie, dystansie i okrążeniach ze swojego zegarka Suunto. Wykonaj test mobilności szyi, aby monitorować elastyczność i zakres ruchu.
Stworzone do codziennej aktywności
Konstrukcja open-ear pozwala zachować świadomość otoczenia. Klasa IP55 zapewnia odporność na pot, kurz, deszcz i śnieg. Słuchawki pozwalają na do 7 godzin pracy na jednym ładowaniu oraz do 36 godzin łącznego odtwarzania z etui ładującym.

Lekkość i całodzienny komfort
Ważące mniej niż 10 g każda i wykończone miękkim, przyjaznym dla skóry silikonem, słuchawki delikatnie spoczywają na uchu, zapewniając komfort przez cały dzień. Smukła pętla z pamięciowego tytanu, pokryta silikonem, dopasowuje się do kształtu ucha i stabilnie utrzymuje słuchawki na miejscu podczas ruchu, pozwalając Ci skupić się na tym, co najważniejsze.
Immersyjny dźwięk
Podwójne mikrofony z redukcją hałasu otoczenia (ENC) ograniczają dźwięki w tle i poprawiają wyrazistość głosu w głośnym środowisku. Przetwornik Suunto Spark z technologią zapobiegania wyciekom dźwięku wykorzystuje aktywną kontrolę dźwięku, aby zminimalizować jego rozpraszanie, zapewniając bardziej prywatne słuchanie.

W zestawie:
Dane fizyczne |
|
| Waga | 18g |
| Wymiary fizyczne | Słuchawki: 42,1 x 58,6 mm; etui ładujące: 67,7 x 68 x 25,8 mm |
| Materiał obudowy | Silikon + stop tytanu |
| Klasa wodoszczelności | IP55 |
| Kolor | Czarny |
Czas działania baterii |
|
| Czas tylko odtwarzania muzyki | Od 7 do 30 h |
| Czas ładowania baterii | Słuchawki:≤1h; Eui:≤1h 40min |
| Czas odtwarzania muzyki po włączeniu przy pomocy sterowania przez ruchy głową | - |
| Czas odtwarzania muzyki po włączeniu świateł LED (ciągłe świecenie) | - |
Cechy podstawowe |
|
| Łączność | Bluetooth 5.4, zasięg do 10 m |
| Bateria | Akumulator litowo - jonowy |
| Obsługiwane formaty audio | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Obsługiwany kodek audio | SBC, AAC, LHDC |
| Połączenie z dwoma urządzeniami | Tak |
| Temperatura robocza | Od -20°C do 60°C (od -4°F do 140°F) |
Funkcje podstawowe |
|
| Powerbank | Wymiary: 67,7 x 68 x 25,8 mm, waga: 57,5g (bez słuchawek), materiał: polimer, klasa wodoszczelności: IP55, ładowanie: kabel USB-C |
| Głośnik | Impedencja: 32Ω±15%, Zakres częstotliwości: 20 Hz–20 kHz (44.1kHz), Czułość: 137.5 +/- 3dB@KHz, T.H.D: 2% @1kHz, Balans: 3 dB @1kHz |
| Mikrofon | Czułość: -38dB(1kHz), Zakres częstotliwości: 100Hz~10KHz, Stosunek S/N: 65dB |
Sprzedawane urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją.
| Nazwa: | Suunto Oy |
| Kraj: | FI |
| Ulica: | Tammiston kauppatie 7 A |
| Kod pocztowy: | FI-01510 |
| Miasto: | Vantaa |
| e-mail: | support@suunto.com |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).