Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Fenixy Pro w jeszcze niższych cenach. Skorzystaj i bądź PRO ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
Zegarki z kolekcji Urban Metropolitan...

01.1743.120
7630000734785
Nowy produkt
Sklep internetowy: Wysyłka 24h
Salon w Warszawie: Dostępny dziś
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zadzwoń na infolinię 22 827 00 05
Zegarki z kolekcji Urban Metropolitan Chrono przyozdabiają wszystkie najlepiej ubrane nadgarstki we współczesnej miejskiej dżungli.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
869 zł
949 zł
449 zł
859 zł
899 zł
599 zł
519 zł
479 zł
319 zł
| Numer artykułu | 01.1743.120 |
|---|---|
| Materiał bransolety | skóra |
| Średnica | 44 mm |
| Kolekcja | Urban Metropolitan |
Spieszysz się na samolot czy jedziesz zatłoczonym pociągiem? Zegarki z kolekcji Wenger Urban Metropolitan Chrono przyozdabiają wszystkie najlepiej ubrane nadgarstki we współczesnej miejskiej dżungli.
Wszystkie zegarki Urban Metropolitan Chrono mają okrągłą, elegancko przymocowaną do paska tarczę o wielkości 44 milimetrów. Datownik znajduje się między godziną czwartą a piątą, a wyraźnie zarysowane cyfry z precyzją kompasu odmierzają trzygodzinne interwały. Oto zegarki uwielbiające odważne wzornictw. Tak właśnie podkreślamy podejście marki Wenger do tradycji, jaką jest dla nas tworzenie przepięknych i praktycznych czasomierzy.
| Wysokość | 11.6 mm |
|---|---|
| Waga netto | 138 g |
| Mechanizm | mechanizm kwarcowy |
|---|---|
| Kształt koperty | okrągły |
| Średnica | 44 mm |
| Kolor tarczy | czarny |
| Materiał paska/bransolety | skóra |
| Kolor paska/bransolety | czarny |
| szerokość zaczepów | 22 mm |
| Funkcje zegarków | zakręcany dekiel |
| Wodoszczelność | 10 ATM/100 M/330 FT |
Sprawdź także zegarki Obaku Denmark oraz zegarki Wenger dostępne w asortymencie naszego sklepu!
Sprzedawane urządzenia objęte są 3-letnią gwarancją.
| Osoba odpowiedzialna | |
|---|---|
| Nazwa: | Victorinox Poland Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | ul. Komitetu Obrony Robotników 62 |
| Kod pocztowy: | 02-146 |
| Miasto: | Warszawa |
| e-mail: | https://www.victorinox.com/pl-PL/Szwajcarskie-scyzoryki-oficerskie/Service/Kontakt/cms/contact/ |
| Telefon: | +48 22 577 27 00 |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).