​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Filtruj według
Cena
Kolor
Stan
Filtruj

Wenger Zegarki

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Wenger Zegarki

Wenger zegarki – marka jak szwajcarski scyzoryk

Mówiąc o zegarkach Wenger nie bez powodu przywołujemy szwajcarski nóż. Otóż solidność i niezawodność scyzoryka, flagowego produktu Wenger na tyle podniosła poprzeczkę, że każdy kolejny projekt marki nie mógł być gorszy od poprzednika. Początki marki związane są z rokiem 1883, firmą Paula Boechut’a i kontraktem na dostawę noży dla Armii Szwajcarskiej. Zmiana właściciela i nazwy na “Wenger” nastąpiła po odkupieniu jej w 1907 przez Thedora Wengera, który przez kilka lat pełnił kierowniczą funkcję w firmie Boechut’a. Niewiele osób wie, że Wenger nie mogło sobie pozwolić na “bylejakość”, ponieważ miało silnego konkurenta, markę Victorinox, która także dostała kontrakt na dostawę noży dla armii. W produkcji zegarków Wenger wyprzedziło konkurenta dosłownie o rok.

W 1988 zegarki Wenger zapoczątkowały nowy rozdział w firmie. Losy obu konkurencyjnych marek splotły się w 2005, kiedy Wenger dołączyło do grupy Victorinox. Zegarki Wenger nadal są produkowane pod własna marką, która należy do Federacji Szwajcarskiego Przemysłu Zegarmistrzowskiego (FHS). Co to oznacza? Wenger zegarki muszą spełniać wszystkie wymogi producenta szwajcarskich zegarków.

Zegarki Wenger – szwajcarska jakość i precyzja

Marka oferuje duży wybór modeli zegarków klasycznych i sportowych. Wśród nich są zegarki męskie Wenger i zegarki damskie Wenger. Warto zapoznać się z zegarkami z kolekcji City ClassicUrban Metropolitan, Avenue, Attitude, Roadster, Urban Classic. W naszym sklepie internetowym każdy znajdzie zegarek Wenger dla siebie z wybranej kolekcji. Postaw na solidność i najwyższą jakość. Kup zegarek dla siebie lub bliskiej osoby.