​ ​ ​ ​
Filtruj według
Cena
Ekran dotykowy
Rozdzielczość wyświetlacza
Wymiary fizyczne
Wbudowana pamięć
Czas działania baterii
Stan
Filtruj

Wideorejestratory Garmin

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Wideorejestratory Garmin

Powszechny dostęp do samochodów w połączeniu z coraz większym ruchem na ulicach, wymaga od kierowców zachowania szczególnej ostrożności w trakcie jazdy i to również względem innych użytkowników ruchu drogowego. Narzędziem, które wspomaga w tym zakresie właścicieli samochodów prywatnych, czy też firmowych są wideorejestratory, które nagrywając przestrzeń dookoła auta, pozwalają w razie jakichś nieprzewidzianych zdarzeń drogowych, jak kolizje czy wypadki dowieść naszej niewinności. W zakresie wideorejestratorów samochodowych Garmin również dostarcza wysokiej klasy urządzenia, które spełniają potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.  

Co potrafią wideorejestratory Garmin?

Kamery samochodowe dostępne w sklepie eAzymut.pl to wysokiej klasy urządzenia, które mogą zapewnić użytkownikom przykładowo: szczegółowe nagrania w HD; szerokie pole nagrywania; monitoring nie tylko w trakcie jazdy, ale również podczas pobytu na parkingu; łączność z telefonem za pomocą aplikacji Garmin Drive; możliwość przechowywania danych na zewnętrznej karcie pamięci lub w chmurze udostępnianej przez Garmin; dodatkowo nawet możliwość sterowania głosowego. Dostępne są także zaawansowane nawigacje z wbudowanymi kamerami przeznaczone dla kierowców ciężarówek.

Jakie są wideorejestratory samochodowe od Garmin?

Dla wielu kierowców przeszkodą w rejestrowaniu jazdy są duże gabaryty takich urządzeń. Garmin dostarcza urządzenia wielkości zaledwie kluczyka samochodowego i to bez żadnej utraty na jakości rejestratora. Kamery samochodowe Garmin są małe i dyskretne, z możliwością wygodnego poprowadzenia kabli zasilających.

Sprawdź też nasze inne akcesoria do zegarków Garmin!