​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Ikony - informacja - Lider branży - Wysyłka w 24h - 14 dni na zwrot - 30 lat na rynku
Garmin
Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com

Garmin Dash Cam Live [010-02619-10]

010-02619-10

753759299293

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast

Towar znajduje się fizycznie w naszym salonie sprzedaży: Corazziego 4 lok 9, Warszawa

Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze.

 

Zawsze połączona kamera samochodowa LTE o rozdzielczości 1440p z 140-stopniowym polem widzenia

Więcej szczegółów

Najbliższa wysyłka już
Jutro 14:00

Cena
1 649 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Oblicz ratę leasingową

7 podobnych produktów:

STALE POŁĄCZONA

Stale połączona kamera1 samochodowa z technologią LTE2 umożliwia podgląd na żywo i udostępnianie zapisanych filmów w dowolnym momencie za pomocą aplikacji Garmin Drive™ na smartfonie.

Dash Cam Live

 

Dzięki subskrypcji LTE możesz cieszyć się spokojem ducha, jaki zapewniają funkcje monitorowania pojazdu, w tym podgląd na żywo, śledzenie lokalizacji i alerty o kradzieży.

Dash Cam Live

 

Wideo HD 1440p z szerokim obiektywem 140 stopni i optyką Garmin Clarity™ HDR zapewnia wyraziste szczegóły w dzień i w nocy.

Dash Cam Live

 

Przygotuj się na wszystko. Kamera Garmin Dash Cam Live stale rejestruje i zapisuje nagrania ze szczegółami dotyczącymi lokalizacji.

Dash Cam Live

 

Aplikacja Garmin Drive umożliwia łatwe wyświetlanie i udostępnianie zapisanych filmów w dowolnym momencie.

Dash Cam Live

 

Zwiększ świadomość sytuacyjną dzięki ostrzeżeniom o kolizji, zmianie pasa ruchu i fotoradarach3.

Dash Cam Live

 

Trzymaj ręce na kierownicy, wydając polecenia głosowe do kamery samochodowej.

Dash Cam Live

Bądź na bieżąco z tym, co dzieje się z Twoim samochodem.

Dash Cam Live

Podgląd na żywo

Dzięki aktywnej subskrypcji LTE możesz uzyskać dostęp do podglądu na żywo z kamery samochodowej w dowolnym momencie, korzystając z aplikacji Garmin Drive. Niektóre pojazdy wymagają użycia przewodu do stałego zasilania.

Dash Cam Live

PRZEGLĄD I UDOSTĘPNIANIE NAGRAŃ

Zapisane filmy są bezpiecznie przechowywane w chmurze online Vault i można do nich uzyskać dostęp za pomocą aplikacji Garmin Drive. Dzięki subskrypcji LTE lub łączności Wi-Fi® udostępniaj klipy wideo innym osobom, wysyłając łącze i kod dostępu.

Dash Cam Live

ŚLEDZENIE LOKALIZACJI

Ciesz się wygodą sprawdzania lokalizacji pojazdu w dowolnym momencie podczas korzystania z aplikacji Garmin Drive. Ta funkcja wymaga aktywnej subskrypcji LTE.

Dash Cam Live

ALERTY O KRADZIEŻY

Jeśli ktoś poprowadzi Twój pojazd bez Twojego telefonu w środku, otrzymasz powiadomienie za pośrednictwem aplikacji Garmin Drive. Ta funkcja wymaga aktywnej subskrypcji LTE.

Dash Cam Live

Ochrona parkingowa

Gdy kamera Garmin Dash Cam Live wykryje zdarzenie dotyczące zaparkowanego samochodu, otrzymasz powiadomienie w aplikacji Garmin Drive z klipem wideo przedstawiającym wykryte zdarzenie. Ta funkcja wymaga posiadania aktywnej subskrypcji LTE.

Dash Cam Live

Wykrywanie zdarzeń

W przypadku wykrycia zdarzenia kamera automatycznie zapisuje film tuż przed, w trakcie i po jego wystąpieniu, aby umożliwić zarejestrowanie całego zdarzenia, wraz z lokalizacją GPS, datą i godziną.

Dash Cam Live

SUBSKRYPCJA LTE

Aktywuj plan subskrypcji LTE Vault w aplikacji Garmin Drive, aby umożliwić korzystanie z funkcji śledzenia pozycji, alertów o kradzieży i powiadomień ochrony parkingowej. Łączność LTE wykracza poza ograniczenia połączenia Wi-Fi, dzięki czemu można uzyskać dostęp do podglądu na żywo z niemal dowolnego miejsca i w dowolnym momencie.

Dash Cam Live

WYRAŹNY OBRAZ HD

Dzięki filmowi HD 1440p, szerokiemu obiektywowi o kącie widzenia 140 stopni i optyce Garmin Clarity™ HDR ta kamera samochodowa rejestruje wyraźne nagrania ważnych szczegółów w dzień i w nocy. Użyj wyświetlacza LCD 3″ na kamerze, aby wyrównać jej położenie i zmienić ustawienia.

Dash Cam Live

AUTOMATYCZNE NAGRYWANIE

Po podłączeniu do źródła zasilania pojazdu kamera nieustannie rejestruje obraz, dzięki czemu wystarczy ją ustawić i już można o niej zapomnieć.

Dash Cam Live

Jeździj z jeszcze większą pewnością siebie.

Dash Cam Live

STEROWANIE GŁOSOWE

Trzymaj ręce na kierownicy i używaj poleceń głosowych, aby zapisać wideo, uruchomić i zatrzymać nagrywanie dźwięku, zrobić zdjęcia i nie tylko. Funkcja ta jest dostępna w języku angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim i szwedzkim.

Dash Cam Live

OSTRZEGANIE PRZED KOLIZJĄ Z PRZODU

Aby zachęcić do bezpieczniejszej jazdy, kamera wysyła ostrzeżenie, gdy zbytnio zbliżysz się do pojazdu przed Tobą. Określone warunki mogą powodować nieprawidłowe działanie funkcji.

Dash Cam Live

OSTRZEGANIE O OPUSZCZENIU PASA RUCHU

Otrzymuj ostrzeżenia przed zjechaniem z drogi lub na przeciwległy pas. Określone warunki mogą powodować nieprawidłowe działanie funkcji.

Dash Cam Live

ALERTY „JEDŹ”

Ta funkcja powiadamia Cię o odblokowaniu ruchu drogowego.

Dash Cam Live

FOTORADARY I KAMERY NA ŚWIATŁACH

Ta kamera obsługuje alerty o pobliskich kamerach monitorujących przejazd na czerwonym świetle i fotoradarach (nie są one jednak dostępne we wszystkich regionach).

Dash Cam Live

FUNKCJA TRAVELAPSE™

Udostępnij zapis ze swojej jazdy znajomym za pomocą funkcji Travelapse. W prosty sposób skondensuj godziny jazdy w minuty najważniejszych momentów, aby stworzyć zabawny, kreatywny film.

Dash Cam Live

Wsparcie, na jakie zasługujesz.

Dash Cam Live

DOŁĄCZONA KARTA PAMIĘCI

Gotowa do użycia zaraz po wyjęciu z opakowania, ta kamera samochodowa dostarczana jest z fabrycznie zainstalowaną kartą pamięci microSD™ (nie jest wymagany osobny zakup).

Dash Cam Live

przewodu do stałego zasilania

Niektóre pojazdy wymagają przewodu do stałego zasilania (do nabycia osobno), aby zapewnić ciągłe zasilanie urządzenia Garmin Dash Cam Live. Podłącz do portu OBD2 pojazdu zasilanie kamery Dash Cam — nawet gdy pojazd jest zaparkowany i ma wyłączony silnik.

Dash Cam Live

FUNKCJA SYNCHRONIZACJI KAMERY

Aplikacja Garmin Drive umożliwia sterowanie i odtwarzanie zsynchronizowanego wideo z maksymalnie czterech kamer samochodowych (do nabycia osobno) zamontowanych wokół pojazdu, aby rejestrować obraz z wielu punktów widzenia.

Dash Cam Live

DODATKOWY PORT USB

Nie trzeba wybierać między zasilaniem kamery samochodowej a ładowaniem telefonu. Dołączona ładowarka ma dodatkowy port USB, dzięki czemu można ładować oba urządzenia jednocześnie.

Dash Cam Live

TRWAŁA KONSTRUKCJA

Ta kamera samochodowa jest odporna na trudne warunki, w tym bezpośrednie działanie promieni słonecznych i wysokie temperatury wewnętrzne.

 

W zestawie:
  • Garmin Dash Cam Live
  • Fabrycznie zainstalowana karta microSD o pojemności 16 GB
  • Niskoprofilowy uchwyt magnetyczny
  • Długi przewód zasilający (4 metry)
  • Krótszy przewód zasilający/do przesyłu danych (1,5 metra)
  • Podwójna ładowarka USB
  • Dokumentacja
1 Stała łączność wymaga aktywnej subskrypcji LTE. Zobacz obszar zasięgu sieci LTE Aktywuj subskrypcję za pomocą aplikacji Garmin Drive na kompatybilnym smartfonie.
2 W niektórych regionach używanie tej kamery jest prawnie regulowane lub zabronione. Używanie go w danym regionie wymaga znajomości i przestrzegania praw i przepisów dotyczących ochrony prywatności.
3 Określone warunki mogą powodować nieprawidłowe działanie funkcji. Odwiedź stronę Garmin.com/warnings, aby uzyskać więcej informacji.
Wi-Fi jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Wi-Fi Alliance.

Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com

Dane fizyczne

Masa 109,7 g
Wymiary wyświetlacza Przekątna 2,95 cala (7,49 cm)
Rozdzielczość wyświetlacza 640 x 360 px
Typ wyświetlacza Kolorowy wyświetlacz LCD TFT
Wymiary fizyczne 8,29 x 5,03 x 2,15 cm

Czas działania baterii

Czas działania baterii Do 30 min.

Cechy podstawowe

GPS Tak
Galileo Tak
Bateria Bateria litowo-jonowa
Slot na kartę pamięci W zestawie karta pamięci 16 GB microSD™ (obsługuje karty pamięci o pojemności do 512 GB, klasy 10 lub szybsze)
Aplikacja mobilna do przeglądania nagrań Tak (aplikacja Garmin Drive™)
Clarity™ HDR Tak
Funkcja automatycznej synchronizacji kamery Tak (do 4 kamer)
Informacje GPS o prędkości i lokalizacji na nagraniu Tak
Nagrywanie wewnątrz i na zewnątrz Nie
Pole widzenia 140 stopni
Rozdzielczość kamery 1440p
Sterowanie głosowe Tak
Wewnętrzny tryb nocny Nie
Wykrywanie zdarzeń (czujnik G) Tak
Funkcja ochrony parkingowej ostrzegająca o zdarzeniach mających wpływ na zaparkowany pojazd Tak (z aplikacją Garmin Drive ™)
Podgląd na żywo (wymaga aktywnego połączenia Wi-Fi i stałego zasilania) Tak (z aplikacją Garmin Drive ™) , Podgląd na żywo z dowolnego miejsca (wymagana subskrypcja Vault LTE, zależna od zasięgu LTE)

Funkcje podstawowe

Szybkość klatek Do 30 kl./s
Dodatkowe Wysyłanie wiadomości o zdarzeniu, Powiadomienie o niezidentyfikowanym kierowcy

W zestawie

W zestawie Urządzenie, niskoprofilowy uchwyt magnetyczny, przewody USB (4 m i 1,5 m), podwójna ładowarka USB, dokumentacja , Fabrycznie zainstalowana karta microSD™ o pojemności 16 GB

Sprzedawane urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją.

Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com