Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Fenixy Pro w jeszcze niższych cenach. Skorzystaj i bądź PRO ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
Użytkowa funkcjonalność!

241982
7611160229830
Nowy produkt
Sklep internetowy: Wysyłka 24h
Salon w Warszawie: Dostępny dziś
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zadzwoń na infolinię 22 827 00 05
Użytkowa funkcjonalność!
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
2 319 zł
2 835 zł
2 680 zł
2 019 zł
2 549 zł
1 689 zł
2 029 zł
1 879 zł
3 389 zł
1 899 zł
3 185 zł
2 449 zł
1 879 zł
1 829 zł
1 929 zł
2 149 zł
2 139 zł
1 679 zł
Przewodnicy górscy jak mało kto wiedzą, jak ważne jest odbieranie sygnałów z otaczającego świata natury. Reagują na zmiany terenu i pogody, identyfikując problemy, zanim się pojawią. Czarny zegarek Victorinox Journey 1884 z mechanizmem kwarcowym ucieleśnia tego pionierskiego ducha. Jego ochrona antymagnetyczna zapewnia osłonę mechanizmu przed szkodliwym wpływem urządzeń elektronicznych, które ograniczają precyzję działania. Czarny Victorinox Journey 1884 jest też odporny na wstrząsy i wyposażony w kauczukowy pasek wysokiej jakości gwarantujący komfort noszenia i szerokie możliwości stylizacyjne. Takie połączenie zalet czyni z modelu Journey 1884 idealnego towarzysza w każdej sytuacji.
| Wysokość | 12 mm |
|---|---|
| Waga | 120 g |
| Szerokość zaczepów | 21 mm |
| Średnica | 43 mm |
| Uszczelnienie dekla | Zakręcany dekiel |
|---|---|
| Chronograf | Nie |
| Zapięcie | Standardowe zapięcie |
| Minutnik | Nie |
| Datownik | Tak |
| Luminescencyjne wskazówki | Tak |
| Druga strefa czasowa | Nie |
| Wodoszczelność | 20 ATM/200 M/660 FT |
| Wykończenie pierścienia | Polerowany |
|---|---|
| Materiał pierścienia | Stal szlachetna |
| Materiał bransolety | Kauczuk |
| Materiał spodu koperty | Stal nierdzewna |
| Wykończenie tarczy | Ziarnisty |
| Kolor koperty | Czarny |
|---|---|
| Kolor ramki | Czarny |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Kolor bransolety | Czarny |
Sprzedawane urządzenia objęte są 5-letnią gwarancją.
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | Victorinox AG |
| Kraj: | CH |
| Ulica: | Schmiedgasse 57 |
| Kod pocztowy: | CH-6438 |
| Miasto: | Ibach |
| e-mail: | info@victorinox.com |
| Importer | |
|---|---|
| Nazwa: | Victorinox Deutschland GmbH |
| Kraj: | DE |
| Ulica: | Alfred-Nobel-Str. 5 |
| Kod pocztowy: | DE-79761 |
| Miasto: | Waldshut-Tiengen |
| e-mail: | info@victorinox.com |
| Osoba odpowiedzialna | |
|---|---|
| Nazwa: | Victorinox Poland Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | ul. Komitetu Obrony Robotników 62 |
| Kod pocztowy: | 02-146 |
| Miasto: | Warszawa |
| e-mail: | https://www.victorinox.com/pl-PL/Szwajcarskie-scyzoryki-oficerskie/Service/Kontakt/cms/contact/ |
| Telefon: | +48 22 577 27 00 |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).