​ ​ ​ ​
Kategorie produktów

Victorinox Zegarki 

Jest 16 produktów.
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Victorinox Zegarki 

Victorinox - co wspólnego ma producent słynnego scyzoryka z zegarkami?

Okazuje się, że zegarki także produkuje Victorinox. Victorinox to szwajcarska marka ze 130 letnią tradycją, której światowy rozgłos przyniosło opatentowanie w 1897 noża oficerskiego. Ów scyzoryk stał się synonimem niezawodności i wszechstronnej przydatności. Założycielem przedsiębiorstwa był Karl Elsen (1884), Nazwę “Victoria” nadał firmie w 1909 roku na cześć zmarłej matki, a kilka lat później dodał człon “inox” oznaczający stal nierdzewną. Produkcją zegarków zajęło się przedsiębiorstwo w 1989 roku co oznacza, że już 30 lat w tej branży jest obecne na rynku. Za produkcję czasomierzy odpowiada Victorinox Swiss Army, która swoją siedzibę ma w Ibach w kantonie Schwyz – kolebce zegarmistrzostwa.

Zegarki Victorinox – bezpretensjonalny styl, funkcjonalność, niezawodność

Tradycja i prestiż zobowiązują, dlatego nie tylko flagowy produkt (scyzoryki), ale także zegarki Victorinox muszą sprostać oczekiwaniom przyszłych użytkowników. I tak właśnie powstały zegarki gotowe na każde wyzwanie, a przy tym nadające się do noszenia na każdą okazję - funkcjonalne, niezawodne, w klasycznej elegancji. Warto podkreślić, że każdy zegarek Victorinox nim zostaje włączony do sprzedaży, przechodzi około 100 testów jakości.

Victorinox – zegarki nie tylko męskie

Victorinox zegarki męskie Alliance to kolekcja przeznaczona dla mężczyzn. Przykładem produktu z tej serii jest chociażby Victorinox Alliance Sport Chronograph. Ale Victorinox to także zegarki damskie i kolekcje o charakterystycznych cechach np. I.N.O.X. - o pasku tak wytrzymałym, jak stosowane w spadochronach czy Night Vision z innowacyjnym modułem świetlnym, spośród których wymienimy Victorinox I.N.O.X. Mechanical. Bogata oferta zegarków Victorinox w naszym sklepie pozwala wybrać czasomierz na miarę oczekiwań każdego klienta.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Poznaj zegarki Victorinox, wykorzystaj ich możliwości i zaufaj wytrzymałości!