​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Filtruj według
Cena
Stan
Filtruj

Victorinox Zegarki

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Victorinox Zegarki

Victorinox - co wspólnego ma producent słynnego scyzoryka z zegarkami?

Okazuje się, że zegarki także produkuje Victorinox. Victorinox to szwajcarska marka ze 130 letnią tradycją, której światowy rozgłos przyniosło opatentowanie w 1897 noża oficerskiego. Ów scyzoryk stał się synonimem niezawodności i wszechstronnej przydatności. Założycielem przedsiębiorstwa był Karl Elsen (1884), Nazwę “Victoria” nadał firmie w 1909 roku na cześć zmarłej matki, a kilka lat później dodał człon “inox” oznaczający stal nierdzewną. Produkcją zegarków zajęło się przedsiębiorstwo w 1989 roku co oznacza, że już 30 lat w tej branży jest obecne na rynku. Za produkcję czasomierzy odpowiada Victorinox Swiss Army, która swoją siedzibę ma w Ibach w kantonie Schwyz – kolebce zegarmistrzostwa.

Zegarki Victorinox – bezpretensjonalny styl, funkcjonalność, niezawodność

Tradycja i prestiż zobowiązują, dlatego nie tylko flagowy produkt (scyzoryki), ale także zegarki Victorinox muszą sprostać oczekiwaniom przyszłych użytkowników. I tak właśnie powstały zegarki gotowe na każde wyzwanie, a przy tym nadające się do noszenia na każdą okazję - funkcjonalne, niezawodne, w klasycznej elegancji. Warto podkreślić, że każdy zegarek Victorinox nim zostaje włączony do sprzedaży, przechodzi około 100 testów jakości.

Nie tylko męskie zegarki

Victorinox zegarki męskie Alliance to kolekcja przeznaczona dla mężczyzn. Przykładem produktu z tej serii jest chociażby Victorinox Alliance Sport Chronograph. Ale Victorinox to także zegarki damskie i kolekcje o charakterystycznych cechach,np. I.N.O.X. - o pasku tak wytrzymałym, jak stosowane w spadochronach czy Night Vision z innowacyjnym modułem świetlnym, spośród których wymienimy Victorinox I.N.O.X. Mechanical. Bogata oferta zegarków Victorinox w naszym sklepie pozwala wybrać czasomierz na miarę oczekiwań każdego klienta.

Co wyróżnia oferowane przez Victorinox zegarki?

Victorinox oferuje zegarki dla wymagających. Tu szwajcarska precyzja i najlepsze tradycje zegarmistrzowskie łączą się z innowacyjnymi technologiami i bezkompromisową jakością. Dlatego w gamie produktów sygnowanych tą kultową marką znajdziesz m.in. zegarki, które:

  • są dostosowane do pracy w ekstremalnych warunkach – np. pod wodą czy na dużych wysokościach. Np. modele z serii I.N.O.X. Professional Diver wyposażono w zabezpieczenie przed falami magnetycznymi, pierścień pozwalający odliczać czas zgodnie ze standardowymi nurkowymi oraz przedłużany pasek, który dobrze współgra z kombinezonem do nurkowania,
  • uzyskały homologacje potwierdzające niezawodność w ekstremalnych warunkach – oferowane przez Victorinox zegarki męskie i damskie radzą sobie z wysokimi i niskimi temperaturami, pyłem, upadkiem z dużej wysokości czy dużą siłą nacisku,
  • wyróżniają się uniwersalnym designem – choć zarówno oferowane przez Victorinox zegarki damskie, jak i męskie wyróżniają się sportowym charakterem, nie brak im minimalistycznej, ponadczasowej elegancji. Dlatego możesz je nosić również do biura czy na spotkania ze znajomymi.
Zamontowany w każdym z urządzeń zaawansowany mechanizm kwarcowy sprawia, że odmierzanie czasu za pomocą zegarków Victorinox jest zawsze niezawodne – co do ułamków sekund.

Victorinox: zegarki damskie i męskie dla wymagających

Zastanawiasz się, który zegarek Victorinox sprawdzi się najlepiej dla Ciebie? Na to pytanie nie ma jednej dobrej odpowiedzi. Kolekcja szwajcarskiego producenta jest rozległa i znajdziesz w niej zarówno typowo biżuteryjne modele, jak i te ekstremalnie wytrzymałe. Pewne jest jedno: każdy z nich może się stać Twoim towarzyszem na długie lata i eleganckim dodatkiem, z którego będziesz dumny.

Jeśli masz wątpliwości, który model wybrać, skorzystaj z pomocy naszych doradców. Przedstawimy Ci poszczególne urządzenia i doradzimy, który sprawdzi się najlepiej.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Poznaj zegarki Victorinox, wykorzystaj ich możliwości i zaufaj wytrzymałości!