​ ​ ​ ​
Kategorie produktów

Baterie dla Garmin 

Jest 11 produktów.
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Baterie dla Garmin 

Wszystkie urządzenia Garmin zasilane są bardzo wydajnymi bateriami i akumulatorami wewnętrznymi. Zapewnia to użytkownikom możliwość długotrwałego korzystania z posiadanego sprzętu, co jest niezwykle istotne zwłaszcza podczas trwających wiele godzin aktywności z użyciem takich urządzeń, jak smartwatche, nawigacje czy inteligentne oświetlenie rowerowe. Poza wsparciem w postaci przenośnych ładowarek dodatkowym rozwiązaniem w tym zakresie są oryginalne baterie Garmin oraz inne akumulatory, które są dostępne w sklepie eAzymut.pl.

Co wyróżnia baterie i akumulatory Garmin?

Urządzenia marki Garmin, np. zegarek Garmin Forerunner 735xt oraz inne modele tego producenta, posiadają różnego typu rozwiązania w zakresie wbudowanych opcji zasilania. Mogą to być zarówno akumulatory utrzymujące moc przez wiele godzin i dni, które następnie się ładuje, ale także opcje z zasilaniem (głównym czy rezerwowym) za pomocą zwykłych baterii. Powodów, dla których występuje konieczność zakupu dodatkowych baterii może być kilka - od potrzeby skorzystania z jeszcze bardziej wydajnych rozwiązań, przez dodatkowe wsparcie podczas aktywności, po wymianę zużytego sprzętu. Nie można pominąć faktu, że jeśli użytkownik danego urządzenia nie dba o nie, a tym samym o wbudowaną baterię, to ta może szybciej stracić na żywotności, przez co konieczna może się okazać wymiana.

Jakie baterie do urządzeń Garmin oferujemy?

Oferowane w sklepie eAzymut.pl baterie Garmin to m.in. takie rozwiązania, jak: 3-Voltowe baterie zasilające małe urządzenia (głównie sensory); akumulatorki NiMH innych producentów (które w odróżnieniu od zwykłych baterii można ładować); większe akumulatory litowo-jonowe oraz zewnętrzne baterie do urządzeń Garmin, które znacznie wydłużają w czasie działanie różnych urządzeń, a ich ładowanie może odbywać się np. poprzez mały panel słoneczny. Proponowane rozwiązania są cenione wśród użytkowników, ze względu na ich pełną kompatybilność z urządzeniami Garmin.