​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Garmin Striker Vivid 9sv z przetwornikiem - Nowoczesna wizja podwodnego świata

Garmin Striker Vivid 9sv z przetwornikiem - Nowoczesna wizja podwodnego świata

Opublikowany :
Kategorie : Wędkarstwo, echosondy

W dzisiejszych czasach technologia nieustannie posuwa się naprzód, nawet w dziedzinach, które wydają się odległe od cyfrowego świata. Jednym z doskonałych przykładów jest Garmin Striker Vivid 9sv z przetwornikiem GT52HW. To zaawansowana echosonda, która nie tylko zapewnia dokładne odczyty, ale także otwiera przed nami nowe horyzonty podczas eksploracji podwodnego świata. W tym artykule przyjrzymy się bliżej temu innowacyjnemu urządzeniu i dowiemy się, dlaczego warto zainwestować w jego zakup. 

NOWA WIZJA PODWODNEGO ŚWIATA 

Przedstawiana echosonda oferuje doskonałą jakość obrazu. Do dyspozycji masz aż 7 nowych palet kolorystycznych, dzięki czemu pozwala obserwować ryby i obiekty pod wodą z maksymalnym kontrastem i przejrzystością na 9-calowym ekranie. Zachwycająca precyzja pomiarów, która umożliwia Ci dogłębne zrozumienie podwodnego środowiska. Dzięki zaawansowanemu przetwornikowi GT52HW-TM, świetnemu obrazowi mapy struktury dna poprzez zastosowane izobaty w odstępach co 30 cm, możesz cieszyć się wyjątkowo szczegółowymi obrazami dna oraz dokładnymi odczytami głębokości i kształtów podwodnych formacji.

  

Garmin Striker Vivid 9sv Budowa

  

PRECYZYJNE MAPOWANIE

Śledź z pełną dokładnością strukturę dna jeziora, rzeki czy morza. Urządzenie jest niezwykle przydatne podczas poszukiwania połowów, gdyż pozwala zlokalizować ukryte przeszkody, miejsca koncentracji ryb oraz najlepsze miejsca do zanurzenia przynęt. A to nie wszystko! Oznaczaj swoje miejsca punktami i wracaj do nich, kiedy tylko chcesz. Twórz trasy oraz obserwuj prędkość łodzi na swojej echosondzie wędkarskiej dzięki zastosowaniu bardzo czułego modułu GPS
 

Garmin Striker Vivid 9sv ActiveCaptain

 

Połącz echosondę z aplikacją ActiveCaptain®, aby przesyłać punkty trasy, otrzymywać powiadomienia z telefonu (w tym powiadomienia o aktualizacji oprogramowania) i mieć dostęp do społeczności Garmin Quickdraw™ za pośrednictwem łączności Wi-Fi. W zestawie z echosondą wędkarską otrzymujesz uchylno-obrotowy uchwyt oraz zestaw do montażu na pawęży wraz z przewodem. 
 

Garmin Striker Vivid 9sv Garmin Quickdraw™

 

INTUICYJNA OBSŁUGA I WYSOKI POZIOM PERSONALIZACJI

Echosonda została zaprojektowana z myślą o łatwej obsłudze, a jednocześnie daje  zaawansowane możliwości. Posiada intuicyjny interfejs użytkownika, który umożliwia łatwe nawigowanie po menu i szybkie dostosowanie ustawień do swoich preferencji, choćby np. poprzez dostosowanie kolorystyki ekranu, układu danych i wyświetlanych informacji. 
 

Garmin Striker Vivid 9sv Interfejs

 

PODSUMOWANIE

Garmin Striker Vivid 9sv z przetwornikiem GT52HW-TM to echosonda, która otwiera przed Tobą zupełnie nowe możliwości eksploracji podwodnego świata. Dzięki precyzyjnemu skanowaniu dna, doskonałej jakości obrazu oraz intuicyjnej obsłudze, jest idealnym narzędziem zarówno dla doświadczonych wędkarzy, jak i dla początkujących entuzjastów łowienia ryb.

Zainwestuj w Garmin Striker Vivid 9sv i odkryj niezwykłe bogactwo podwodnego życia!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat tego urządzenia, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc Ci w każdy możliwy sposób!
 

Garmin Striker Vivid 9sv Lifestyle

Produkty powiązane

Udostępnij

Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com