​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Suunto

Pas do pomiaru tętna Suunto Smart Heart Rate Belt SS050579000

SS050579000

Nowy produkt

Towar niedostępny

Inteligentny pas do pomiaru tętna Suunto Smart Heart Rate Belt zapewnia dokładny pomiar tętna, gwarantujac Ci przy tym swobodę ruchów i wygodę noszenia.

Więcej szczegółów

Brak towaru w magazynie

Cena
299,00 zł

319,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Obniżka -20,00 zł

(5/5)
1 ocena - 1 opinia
Rozkład ocen

299,00 zł

1 podobny produkt:

DOKŁADNY I WYGODNY MULTISPORTOWY PAS DO POMIARU TĘTNA

Inteligentny pas do pomiaru tętna Suunto Smart Heart Rate Belt zapewnia dokładny pomiar tętna, gwarantujac Ci przy tym swobodę ruchów i wygodę noszenia. Nasz inteligentny pas gwarantuje precyzyjne pomiary tętna dla sportów, w których ruchy dłoni mogą wpłynąć na dokładność odczytu tętna z nadgarstka. Pas umożliwia także pomiar tętna poprzez noszenie zegarka na rękawie bluzy lub przymocowaniu do kierownicy roweru, a nawet pomiar tętna bez noszenia zegarka podczas ćwiczeń.

Inteligentny pas do pomiaru tętna Suunto Smart Heart Rate Belt został wyposażony w funkcję zapamiętywania R-R, która uaktywnia się, kiedy zegarek znajduje się poza zasięgiem technologii Bluetooth Smart. Funkcja ta jest szczególnie przydatna podczas uprawiania sportów drużynowych, abyś mógł rejestrować swoje parametry bez konieczności noszenia zegarka. Funkcja pamięci jest kompatybilna z zegarkami Suunto 3, 5, 9, Spartan, Ambit3 i Traverse.

Inteligentny pas do pomiaru tętna Suunto Smart Heart Rate Belt. to doskonałe rozwiązanie dla miłośników jazdy na rowerze, sportów zespołowych, sztuk walki, wspinaczki, pływania, sportów wodnych, triathlonu, narciarstwa górskiego, narciarstwa biegowego, łyżwiarstwa i ćwiczeń na siłowni.

Suunto Smart Heart Rate Belt doskonale sprawdzi się również w połączeniu z bezpłatną aplikacją Sports Tracker na urządzeniach obsługiwanych przez systemy Android, iOS i Watch OS.​

W zestawie znajduje się czarny pas do pomiaru tętna w rozmiarze M. Możesz również dokupić Suunto Chest Strap, który jest sprzedawany osobno w rozmiarze S, M i L.

O PRODUKCIE

  • Wygodne dopasowanie, mała waga, niewielkie wymiary
  • Multisportowy, w tym sporty zimowe, jazda na rowerze, pływanie i sporty zespołowe
  • Kompatybilny z urządzeniami wykorzystującymi technologię Bluetooth Smart/BLE
Sprzedawane urządzenia objęte są 2-letnią gwarancją.
Opinie są weryfikowane, aby ograniczyć ilość spamu. Weryfikujemy je w ciągu kilku godzin.
przez dnia 2021-04-02 :

Ocena na 5

Bardzo dobrze działa.