Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Fenixy Pro w jeszcze niższych cenach. Skorzystaj i bądź PRO ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
Wyrusz w rejs z pewnością siebie....

010-02635-00
753759284510
Nowy produkt
Sklep internetowy: Wysyłka 24h
Salon w Warszawie: Dostępny dziś
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zadzwoń na infolinię 22 827 00 05

Wyrusz w rejs z pewnością siebie. Trzymaj kurs dzięki wytrzymałej, unoszącej się na wodzie podręcznej nawigacji morskiej GPSMAP 79s.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
1 659 zł

Trzymaj kurs dzięki wytrzymałej, unoszącej się na wodzie podręcznej nawigacji morskiej GPSMAP® 79s.
Ta nawigacja jest wodoszczelna, unosi się na wodzie i jest odporne na mgłę, więc stworzone jest do działania na wodzie — tak jak Ty.
Garmin GPSMap 79s może zapisać do 10 tysięcy punktów orientacyjnych i inne dane, więc nie musisz zaprzątać swojej pamięci.
Dobrze jest mieć niezawodne urządzenie pozycjonujące, gdy jesteś na wodzie.
Wbudowany kompas wskaże Ci prawidłowy kurs.
Korzystaj z najlepszych danych od Garmin i Navionics® oraz opcjonalnych map BlueChart® g3.
Więcej czasu na wodzie dzięki bateriom zapewniającym do 19 godzin pracy w trybie GPS.
Ta nawigacja jest wodoszczelna IPX7 i wyposażona w czytelny świetle słonecznym, kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości. Szkło jest odporne na zarysowania i mgłę.
Nie martw się, kiedy wzburzone wody wyrzucą to nawigacje morską GPSMap 79s za burtę. Na pewno wypłynie na powierzchnię.
Wymienne baterie AA (do nabycia osobno) zapewniają do 19 godzin pracy w trybie śledzenia GPS.
systemów satelitarnych — takich jak GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS i SBAS — zapewnia dokładne i niezawodne śledzenie i pozycjonowanie na całym świecie.
Większa pamięć w porównaniu z poprzednimi modelami umożliwia zapisywanie i śledzenie 10 tysięcy punktów, 250 tras i 300 plików dotyczących aktywności fitness.
3-osiowy kompas elektroniczny z kompensacją nachylenia wskazuje kurs, nawet gdy łódź stoi nieruchomo.
Sprawdź również pozostałe produkty z serii Garmin GPS MAP 79.
Dane fizyczne |
|
| Waga | 282 g z bateriami |
| Wymiary fizyczne | 6,77 × 17,40 × 4,23 cm |
| Wymiary wyświetlacza | 3,8 x 6,3 cm; przekątna 3 cale (7,6 cm) |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 240 x 400 px |
| Typ wyświetlacza | Kolorowy, transreflektywny ekran TFT |
| Latarka sygnalizacyjna LED | Nie |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa wodoszczelności | IPX7 |
Czas działania baterii |
|
| Czas działania baterii | Do 19 godz. |
Cechy podstawowe |
|
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Tak |
| QZSS | Tak |
| Kompas | Tak (z kompensacją nachylenia, 3-osiowy) |
| Wysokościomierz barometryczny | Nie |
| Fabrycznie załadowane mapy | Nie |
| Możliwość dodawania map | Tak |
| Mapa PL TOPO | Nie (możliwość dokupienia) |
| Łączność | Bluetooth® |
| Powiadomienia z telefonu | Nie |
| Bateria | 2 baterie AA (do nabycia osobno), zalecane baterie NiMH lub litowo-jonowe |
| Mapa bazowa | Tak |
| Slot na kartę pamięci | Tak (karta microSD™) |
| Interfejs | Zgodność z szybkim micro-USB i NMEA 0183 |
| IRNSS | Nie |
Funkcje podstawowe |
|
| Nawigacja od punktu do punktu | Tak |
| Waypointy/ulubione/pozycje | 10 000 |
| Pomiar powierzchni | Tak |
| Informacje o położeniu słońca i księżyca | Nie |
| Kalendarz myśliwski/wędkarski | Tak |
| Bardzo czuły odbiornik | Tak |
| Trasy | 250, 250 punktów na trasę; 50 punktów przy automatycznym wyznaczaniu trasy |
| Automatyczne wyznaczanie trasy (dokładna nawigacja po drogach) | Tak |
| BirdsEye | Nie |
| Obejmuje wyszukiwalne punkty szczególne (parki, kempingi, malownicze punkty obserwacyjne i tereny piknikowe) | Tak (do pobrania z aplikacji Garmin Express™) |
| Szczegółowe informacje hydrograficzne (linie brzegowe mórz, jezior i rzek, tereny podmokłe, a także strumienie stałe i okresowe) | Tak (do pobrania z aplikacji Garmin Express™) |
| Wycinki mapy | 15000 |
| Wyświetla krajowe, stanowe i lokalne parki, lasy i dzikie obszary | Tak (do pobrania z aplikacji Garmin Express™) |
| Rejestrowanie Rinex | Tak |
| Ślady | 250 |
| Wykres śladu | 20 000 punktów, 250 śladów zapisanych w formacie gpx, 300 archiwów zapisanych w formacie fit |
| Kompatybilny z aplikacją Garmin Explore ™ | Nie |
| Obsługa funkcji geocache | Tak (wersja cyfrowa) |
| Obsługa MapShare z funkcją śledzenia | Nie |
| Obsługa serwisu Garmin Explore | Nie |
| Odbieranie i wysyłanie wiadomości tekstowych do innych urządzeń inReach | Nie |
| Odbieranie i wysyłanie wiadomości tekstowych na numery SMS i adresy e-mail | Nie |
| Przeglądarka zdjęć | Tak |
| Wirtualna klawiatura do pisania własnych wiadomości | Nie |
| Wymiana lokalizacji z innymi urządzeniami inReach | Nie |
| Zgodność z własnymi mapami | Tak |
| Aparat | Nie |
| Wysyłanie punktów trasy do MapShare podczas podróży | Nie |
| Wysyłanie wybranej trasy do MapShare podczas podróży | Nie |
Funkcje taktyczne/wojskowe |
|
| Norma MIL-STD-810 | Tak (w zakresie temperatury, wstrząsów i wodoodporności); tylko samo urządzenie |
| Interaktywna funkcja SOS | Nie |
Zgodność |
|
| Zgodność z aplikacją na telefon | Nie |
Wiemy, że awarie czasem się zdarzają – i w takich sytuacjach jesteśmy po to, aby Cię wesprzeć! Przy zakupie produktu, który właśnie oglądasz, zyskasz czteroletnią gwarancję: dwa lata gwarancji producenckiej oraz dodatkowe dwa lata od nas! To rozwiązanie, które zostało sprawdzone przez wielu naszych klientów, którzy pomimo minięcia standardowego dwuletniego okresu gwarancji, mogli cieszyć się swoim sprzętem przez kolejne lata, zachowując spokój o prawidłowe działanie swojego urządzenia. Co więcej — nasza 4-letnia gwarancja nie ma ŻADNYCH wykluczeń! Reklamacji podlegają takie same usterki, co przyjmowane przez producenta, co jest wyraźnym atutem względem ofert konkurencji, gdzie często takie elementy jak paski czy baterie nie podlegają reklamacji. Nie u nas!
Jeśli najważniejsza jest dla Ciebie wygoda i nie chcesz się niczym martwić, zapraszamy do zgłoszenia reklamacji u nas – z przyjemnością pomożemy. W przypadku, gdy każdy dzień bez urządzenia jest dla Ciebie niedogodnością i zależy Ci na jak najszybszym rozpatrzeniu zgłoszenia, rekomendujemy złożenie reklamacji bezpośrednio w serwisie producenta. Dzięki temu oszczędzisz czas potrzebny na przesłanie przez nas urządzenia do serwisu Garmin oraz jego powrót po rozpatrzeniu zgłoszenia.
Przez pierwsze dwa lata od zakupu korzystasz z gwarancji producenta. To czas, w którym możesz zgłosić wadę w dwóch miejscach:
w autoryzowanym serwisie producenta – należy zadzwonić pod numer+48 22 276 26 27 lub 00 800 121 45 63, po połączeniu z konsultantem przystąpi on do przyjęcia zgłoszenia reklamacyjnego. Pamiętaj, żeby przygotować nr. seryjny zegarka oraz paragon/fakturę przed rozmową, będą niezbędne do złożenia reklamacji. Konsultant Garmina przyjmie reklamację przez telefon, oraz poinstruuje co dalej należy zrobić.
w jednym z salonów stacjonarnych eAzymut.pl bądź przez internet. Pełną instrukcję reklamacji przez internet znajdziesz tutaj. W przypadku zgłoszenia w jednym z naszych sklepów wystarczy wziąć ze sobą zegarek oraz dowód zakupu, a formalności załatwimy na miejscu – szybko i wygodnie!
W przypadku zgłoszenia reklamacji na trzecim i czwartym roku od daty zakupu, zgłoszenia reklamacyjne przyjmowane są wyłącznie u nas. Jak w punkcie powyzej - zgłosić trzeba reklamację przez internet (link tutaj), lub osobiście w jednym z naszych salonów stacjonarnych.
Jak działa trzeci i czwarty rok gwarancji w eAzymut.pl?
Trzeci i czwarty rok gwarancji działa na zasadach podobnych do gwarancji producenta. Bez względu na to, czy popsuje się bateria, wyświetlacz, a może pasek dołączony do zestawu – pomożemy. Nie stosujemy żadnych wykluczeń dotyczących zgłaszanych usterek, co znacząco odróżnia naszą rozszerzoną gwarancję od tego, co feruje konkurencja. Nie tylko dłużej, ale też i lepiej!
Czas, który mamy na rozpatrzenie reklamacji określony prawem to 14 dni, ale zawsze staramy się, aby trwało to jak najkrócej – wiemy, że bez zegarka jak bez ręki ;)
Gdy status Twojego zgłoszenia ulegnie zmianie, otrzymasz mail z powiadomieniem z naszego systemu. W sprawie statusu reklamacji możesz także do nas zadzwonić - 22 827 00 05 lub napisać przez formularz kontaktowy czy czat – zobaczymy czy coś się zmieniło.
W przypadku uznania reklamacji istnieją dwa rozwiązania:
naprawa urządzenia
wymiana urządzenia na wolne od wad
Najczęściej proponowanym rozwiązaniem jest wymiana przedmiotu na wolny od wad, czyli urządzenie recertyfikowane lub refabrykowane. Takie urządzenie przechodzi testy producenta, które potwierdzają, że jego specyfikacja jest taka sama, jak nowego produktu. Co ważne – urządzenia takie mają pełną, dwuletnią gwarancję producenta, którą możesz zrealizować zarówno bezpośrednio w serwisie Garmin, jak i u nas
Co do zasady reklamować można każde uszkodzenie, ale nie każde problemy zostaną zakwalifikowane jako wada. Przede wszystkim nie uznajemy reklamacji produktów uszkodzonych mechanicznie. Zbite szybki czy rysy nie są spowodowane wadą zegarka, a jego używaniem. W przypadku problemów z GPS kierujemy się wytycznymi producenta — jeśli błąd pomiaru przekracza 10% wartości mierzonej, wtedy reklamacje możemy uznać. Odchylenia mniejsze mogą być spowodowane warunkami dokonywania pomiaru czy innymi interferencjami sygnału. Baterie także podlegają naturalnemu zużyciu. Spadek pojemności o 10% w kilka lat używania nie jest wadą baterii, ale już czasu działania znacząco odbiegający od tego, co deklaruje producent (poniżej 60%), podlega u nas reklamacji na trzecim i czwartym roku. Zalecamy też przed reklamacją baterii sprawdzić ustawienia sprzętu. Często szybkie rozładowywanie spowodowane jest np. nieoficjalną tarczą zegarka wgraną na urządzenie czy też włączonym całodobowym pomiarem saturacji, które dodatkowo drenują baterię.
| Nazwa: | Garmin Polska |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Al. Jerozolimskie 181 |
| Kod pocztowy: | 02-222 |
| Miasto: | Warszawa |
| e-mail: | poland.support@garmin.com |
| Telefon: | 22 300 31 55 |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).