​ ​ ​ ​
Kategorie produktów

Garmin Instinct

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 38 elementów

Filtruj według

Cena
Kategorie
Kolor
Ładowanie energią słoneczną
Płatności zbliżeniowe
Pulsoksymetr
Materiał ekranu
Rozmiar etui (szer. x dł. x wys.)
Paski do zegarka QuickFit™
Stan
Filtruj
Pokazuje 1 - 24 z 38 elementów

Garmin Instinct

Garmin w serii zegarków Instinct dostarcza najbardziej wymagającym użytkownikom rozwiązania łączące funkcje turystyczne z licznymi opcjami sportowymi i monitorującymi aktywność fizyczność. Wszystko to zostało zamknięte w wytrzymałej obudowie z bardzo czytelnym wyświetlaczem o wysokim kontraście. Zegarki wspierane są bardzo wydajną baterią zapewniającą pracę do 16 godzin w trybie GPS czy nawet 14 dni w trybie zegarka. Garmin dostarcza wraz z serią Instinct smartwatche również z opcją ładowania solarnego -  Instinct Solar - które są udoskonaloną wersją pierwszej generacji Instinctów. Instincty solar poza doładowaniem słonecznym wyposażone zostały w nowe moduły GPS, czujnik pulsoksymetru czy tryby zarządzania energią, co dodatkowo wydłuża możliwość aktywnego korzystania z wszystkich dostępnych funkcji.

Funkcjonalność zegarków Garmin Instinct

Smartwatche z serii Garmin Instinct zostały bogato wyposażone w liczne funkcje turystyczne, z których najważniejsze to trzyosiowy kompas, czy wysokościomierz barometryczny, wspierane rozszerzoną łącznością systemów Galileo, GLONASS i GPS, zapewniającą stały dostęp do lokalizacji nawet w najtrudniejszych warunkach. Ponadto zegarki te posiadają takie opcje, jak planowanie podróży, wyznaczanie tras powrotnych oraz wiele trybów sportowych, które wspierają monitoring aktywności fizycznej podejmowanej wraz z ulubionymi dyscyplinami sportowymi. Wbudowane czujniki pozwalają także śledzić parametry zdrowotne związane z wysiłkiem organizmu. Zegarki Garmin Instinct posiadają także dodatkowe funkcje smart, jak obsługa powiadomień ze smartfona. Ciekawym rozwiązaniem jest także możliwość połączenia się z serwisami społeczności Garmin, by jeszcze pełniej wykorzystywać opcje zegarka.

Garmin Instinct - ultrawytrzymałość dla każdego

Zegarki Garmin Instinct są zabezpieczone przed uszkodzeniami zgodnie z bardzo restrykcyjnymi normami wojsk amerykańskich (810G). Są wysoce odporne na zarysowania, skrajne temperatury, środki chemiczne, wstrząsy, a dodatkowo cechują się wodoodpornością aż do 100 m. Silikonowe paski zapewniają pełną wygodę użytkowania. Wzmocniona włóknem szklanym obudowa dostępna jest w wielu atrakcyjnych wersjach kolorystycznych, podkreślających nowoczesny charakter zegarków Garmin Instinct.

Garmin Instinct - zegarki dedykowane do najtrudniejszych warunków

Zegarki Garmin Instinct to produkty stworzone z myślą o najtrudniejszych warunkach. Wyróżniają się wieloma przydatnymi funkcjami, które sprawiają że są to jedne z najnowocześniejszych zegarków GPS dostępnych na rynku. Posiadają one między innymi 3-osiowy kompas oraz wysokościomierz barometryczny. Z ich pomocą możesz monitorować parametry swojego ciała takie jak: tętno, aktywność oraz wysiłek. Jeśli lubisz być na bieżąco, możesz ustawić wyświetlanie powiadomień z aplikacji oraz wiadomości SMS z telefonu. Warto dodać, że zegarki Garmin Instinct poza wieloma ciekawymi funkcjami, cechują się także stylowym wyglądem i są dostępne w wielu odsłonach.

Najnowszą wersją jest Instinct 2, z których szczególnie ciekawym zegarkiem jest Instict 2 Solar z efektywnym ładowaniem fotowoltaicznym.