​ ​ ​ ​
Kategorie produktów

Garmin Instinct 2

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Filtruj według

Cena
Kolor
Ładowanie energią słoneczną
Płatności zbliżeniowe
Pulsoksymetr
Materiał ekranu
Rozmiar koperty(szer. x dł. x wys.)
Paski do zegarka QuickFit™
Stan
Filtruj
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Garmin Instinct 2

Czy wielofunkcyjny smartwatch Garmin Instinct dedykowany najbardziej wymagającym użytkownikom może być jeszcze lepszy? Dla takiej marki jak Garmin nie ma rzeczy niemożliwych. I tak do Twoich rąk (a właściwie na nadgarstek) już wkrótce może trafić Garmin Instinct 2 – nowe wydanie zegarka, który już w pierwszej odsłonie zyskał pokaźne grono fanów.

Co nowego w zegarkach Garmin Instinct 2?

To co widać na pierwszy rzut oka to bogata kolorystyka zaprezentowanych smartwatchy. Już nikt nie zarzuci producentowi ubogiej pod tym względem oferty (jeśli chodzi o Instinct 2). Oprócz klasycznej czerni mamy do wyboru chociażby zegarki w kolorze mięty, soczystej limonki czy czerwieni maków. Do tego dwa rozmiary kopert do wyboru: 40mm (oznaczanie - 2s) i 45mm (oznaczenie - 2). Co ciekawe, obok wersji Standard pojawiają się trzy, a wraz z edycją dezl – cztery wersje specjalne: Camo, Tactical i Surf.

  • Instinct 2 Camo  wyróżnia się charakterystycznymi wzorami.
  • Tactical Instinct 2 został wyposażony w funkcje taktyczne takie jak:  Kill Switch, tryb Stealth, kompatybilność z noktowizorem, dwa formaty współrzędnych i tryb Jumpmaster.
  • Surf Instinct 2 to model dedykowany sportom wodnym zaopatrzony w widżet pływów.
  • Dezl jest wersją dedykowaną kierowcom pojazdów ciężarowych i posiada funkcje przydatne tej grupie użytkowników.

Czym jeszcze zaskakuje Garmin Instinct 2?

Garmin Instinct 2 to pełen zestaw funkcji do monitorowania zdrowia – doposażony w opcję treningu HIIT, sugestie treningowe, pomiar pułapu tlenowego, obciążenia treningowego, oznaczenie wieku sprawnościowego. To wysokiej rozdzielczości ekran – 176x176 pikseli. Nowy czujnik tętna - w Instinct 2 to Elevate 4. To obsługa Garmin Pay czego brakowało w pierwszej wersji Garmin Instinct.

Podsumowując: Garmin Instinct 2 to wytrzymały smartwatch (polimerowa obudowa i wzmacniany chemicznie wyświetlacz), wyposażony w GPS wspierany łącznością systemów Galileo i GLONASS, z licznymi trybami sportowymi, z przydatnymi funkcjami turystycznym i funkcjami do monitorowania zdrowia. To wiele wersji, odważne kolory i nieograniczony czas pracy na jednym ładowaniu (Solar).
Jeśli potrzebujesz zegarka na miarę współczesnych czasów - niezawodnego, wielofunkcyjnego smartwatcha – Garmin Instinct 2 jest dla Ciebie.

Sprawdź również inne nowości marki: Garmin Fenix 7 oraz Garmin Epix Gen 2.