​ ​ ​ ​
Filtruj według
Cena
Serie / Modele
Pamięć na muzykę
Odtwarza muzykę
Obudowa
Materiał ramki
Wymiary wyświetlacza
Rozmiar koperty(szer. x dł. x wys.)
Stan
Kolor
Filtruj

Garmin Venu

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów

Garmin Venu

Garmin Venu - odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających klientów

Garmin to wiodący producent urządzeń nawigacyjnych i urządzeń dla miłośników aktywności ruchowej. Zegarki sportowe tej marki od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, a sam producent dba o to, by nadążać, a nawet wyprzedzać konkurencję. Co roku Garmin poszerza rynkową ofertę o udoskonalone modele już istniejących urządzeń, ale także co jakiś czas wprowadza zupełne nowości takie jak Garmin Venu.

Skąd wzięło się zainteresowanie zegarkami dla sportowców?

Zmieniło się nasze postrzeganie aktywności ruchowej. Już nie okazujemy zdziwienia widząc osoby uprawiające jogging, jeżdżące rowerem, ćwiczących na siłowni. Coraz chętniej sami podejmujemy taką aktywność. Czasy, w których przyszło nam żyć są bardzo wymagające, ale dają także szereg nowych możliwości samorealizacji, a ogólnie pojęta dostępność informacji z różnych dziedzin sprawiła, że jesteśmy coraz bardziej świadomi faktu, że aktywność ruchowa poprawia jakość naszego codziennego życia i korzystnie wpływa na zdrowie. Właśnie z tą dostępnością informacji łączy się fakt, że wraz z podjęciem aktywności ruchowej poszukujemy także osobistych urządzeń, na których możemy śledzić jej efekty i jak na współczesne czasy przystało, mieć w zasięgu ręki takie technologiczne rozwiązania, które pomagają w treningach, a jednocześnie organizują codzienność. Garmin Venu jest odpowiedzią na potrzeby ludzi uprawiających sport, lubiących sprawdzać swoją aktywność i korzystać z nowoczesnych rozwiązań jakie oferuje postęp technologiczny.

Jakie rozwiązania oferuje Garmin Venu?

Najważniejsza cecha – Venu Garmin to zegarek z GPS posiadający wysokiej jakości wyświetlacz AMOLED. Ekran z ulepszonych diod organicznych charakteryzuje się szerokim kątem widzenia, który umożliwia pokazanie głębi kolorów i idealne odwzorowanie czerni. To co najbardziej interesuje sportowców to; możliwość monitorowania ponad 20 form aktywności z aplikacją GPS, nowoczesna funkcja monitorowania naszego stanu zdrowia (pulsoksymetr, Body Battery, śledzenie cyklu menstruacyjnego, nawodnienia, poziomu stresu, snu). Venu Garmin zapewnia możliwość korzystania z animowanych treningów. A w codziennym życiu - funkcja zwykłego zegarka, możliwość płatności Garmin Pay, pobieranie muzyki bezpośrednio na smartwatch, otrzymywanie powiadomień z telefonu i możliwość wysyłania wiadomości tekstowych. (Po więcej informacji zapraszamy do przeczytania wpisu blogowego na naszej stronie).

Gdzie kupić Venu Garmin?

Najlepiej skorzystać z oferty naszego sklepu w Warszawie. Z nami zyskujesz pewność, że otrzymasz oryginalny produkt najwyższej jakości. 

Sprawdź również inne akcesoria Garmin dostępne w naszej ofercie. Zapraszamy!