​ ​ ​ ​
Kategorie produktów

Najczęściej kupowane

Azymut

Mapa Polski PL TOPO 2022.4 - karta microSD PLTO BOX

PLTO BOX

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast

Towar znajduje się fizycznie w naszym salonie sprzedaży: Corazziego 4 lok 9, Warszawa

Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze.

 

Najbliższa wysyłka już
Jutro 14:00

NMapa Polski "PL Topo 2022.4" zawiera dokładną sieć drogową, plany miast, warstwę topograficzną i turystyczną, szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe, punkty POI.
Jest przeznaczona do turystycznych i rowerowych odbiorników gps, a z pewnymi ograniczeniami także na urządzeniach do nawigacji drogowej.
W komplecie za darmo dodatkowa mapa Europy "EU Topo 2022.4".

Więcej szczegółów

Cena
150,00 zł

DOSTAWA 10 ZŁ

DARMOWA DOSTAWA OD 250 ZŁ

(4,8/5)
12 ocen - 9 opinii
Rozkład ocen

150,00 zł

2 podobnych produktów:

Uwaga!
W przypadku chęci zakupu Mapy Polski PL TOPO w wersji dla urządzeń:  Edge 530/820/830, Edge 1030 Plus, Edge 1040, Edge Explore, Fenix 5x, Tactix Charlie, Delta oraz 7, Quatix 6 oraz 7, seria Fenix 5 Plus, seria Fenix 6 (wersje Pro oraz Sapphire), Fenix 7, Epix gen 2 oraz Forerunner 945 przejdź na produkt w wersji Mapy Polski PL TOPO do pobrania.

 

Wersja Mapy Polski PL TOPO dostępna w tym miejscu zapisana jest na karcie microSD i współpracować będzie z produktami Garmin, które posiadają odpowiedni port do włożenia takiej karty. 

 

statystyki-pl-topo.jpg

 

Mapa "PL Topo" to jedyna komercyjna topograficzna mapa Polski dla urządzeń Garmin, która jest aktualizowana aż cztery razy w roku. Zawiera dokładną sieć drogową, plany miast, warstwę topograficzną i turystyczną, szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe, punkty POI. Jest przeznaczona do turystycznych i rowerowych odbiorników gps, z możliwością wykorzystania (z pewnymi ograniczeniami) także na urządzeniach do nawigacji drogowej (Nuvi, Zumo). Posiada autorouting (automatyczne wyznaczanie tras) zarówno w trybie pieszego, rowerzysty jak i samochodu.

Licencja mapy jest przypisana do karty pamięci, dzięki czemu z mapy można korzystać na różnych odbiornikach (wystarczy jedynie przełożyć kartę na inne urządzenie).

"PL Topo" posiada możliwość dostosowania kolorystyki/skórki do własnych preferencji użytkownika lub do konkretnego posiadanego odbiornika (np. nieco innych informacji na ekranie przy tej samej skali mapy potrzebuje turysta pieszy, rowerzysta czy kierowca w aucie - zmieniając standardową skórkę na jedną z udostępnionych na stronie, mamy możliwość dokonania personalizacji wyglądu mapy). Ponadto mapa "PL Topo" może być uzupełniona o dodatkową kompatybilną mapę/nakładkę "Ścieżki PL", która stanowi społecznościowe wsparcie dla „PL Topo” (więcej informacji na stronie mapy).
 
  

Główne dane statystyczne mapy Polski:

 • Blisko 38 milionów Polaków w zasięgu
 • Prawie 730 tys. kilometrów dróg
 • Ponad 915 szczegółowych planów miast
 • Ponad 6,3 tys. szczegółowych planów miejscowości
 • Ponad 6,8 miliona punktów adresowych
 • W tym ponad 1,7 miliona budynków 2D
 • Ponad 83 tys. km szlaków turystycznych
 • Ponad 41 tys. km szlaków rowerowych
 • Dokładnie 2556 km ścieżek rowerowych

 

Zawartość mapy można przeglądać na komputerze PC/Mac w programie BaseCamp (program dostępny do pobrania ze strony Garmina). BaseCamp może odczytywać treść mapy zarówno z podłączonego do komputera odbiornika gps, jak również z czytnika kart pamięci. Istnieje również możliwość przeglądania mapy w programie MapSource (opcja wpięcia w MapSource jest opisana na podstronie "Porady" na stronie mapy).

 

Obejrzyj prezentację mapy

 

Opakowanie produktu zawiera kartę microSD/SD 32 GB z zainstalowaną i gotową do użycia mapą Polski "PL Topo" oraz gotową do użycia dodatkową gratisową mapą Europy "EU Topo".

 

Mapa Europy jest podzielona na sześć regionów, stąd chcąc zwolnić pamięć karty np. na zdjęcia czy inne mapy, można całość lub część Europy usunąć z karty i w razie potrzeby w późniejszym czasie wgrać ponownie.

 

europa.jpg

 

 

W cenie zakupu "PL Topo" znajduje się darmowa roczna aktualizacja tej mapy. Ponadto użytkownik otrzymuje także dostęp do rocznej aktualizacji bonusowej mapy "EU Topo" - przyszłe aktualizacje dostępne będą do pobrania poprzez stronę mapy "PL Topo", po zarejestrowaniu posiadanej licencji. Po upływie roku w momencie wygaśnięcia prawa do pobierania darmowych aktualizacji, użytkownik może albo korzystać z map w ostatnio pobranej przez siebie wersji, lub też może wykupić aktualizacje na kolejny rok. Koszt wykupienia takiej aktualizacji wynosi 68 zł

Uwaga! Należy uaktywnić licencję przed upływem roku od zakupu.

   

aktualizacje.jpg

 

Więcej informacji na stronie produktu: www.pltopo.pl

 

Opinie mogą być dodane tylko przez zarejestrowanych użytkowników eAzymut.pl i dotyczyć tylko produktów, które dany klient zakupił. Opinie są weryfikowane w ciągu 24 godzin w dni robocze.
przez dnia 2021-02-05 :

Mapy Topo.pl

Szybkie i dokładne.

przez dnia 2021-01-14 :

Mapa Pl Topo

Wszystko super, bardzo miła obsługa.

przez dnia 2021-01-07 :
przez dnia 2021-01-01 :

kontak ze sklepem

Witam Kontakt ze sklepem bardzo przyjemny . Mapy brakuje MRU bunkrów a tak to wszystko ok . Pozdrawiam

przez dnia 2020-10-23 :

Brawo za grafikę i szczegółowość

Kupiłem po raz kolejny do Garmin Edge 1030 plus. Mapa Topo.pl jest po prostu ładna i bajecznie kolorowa .Widać na niej scieżki turystyczne i bike parki MTB. Nie zawiesza się i ma bazę adresową identyczną jak Automapa czyli „pod dom”. Aktualizacje dość częste . Odejmuje gwiazdkę za autorouting. Wyznaczanie tras przy jezdzie rowerem pozostawia wiele do życzenia . Często kieruje na ruchliwe drogi asfaltowe , gdzie w pobliżu jest fajna leśna szutrówka . Brak też zaznaczonych nowych dróg rowerowych które zostały wybudowane juz 2-3 lata temu. Np „ kolej na rower” . Ale i tak polecam .

przez dnia 2020-10-19 :

Mapa Polski PL TOPO 2020.1

Profesjonale podejście do klienta.
POLECAM!!!

przez dnia 2020-10-09 :
przez dnia 2020-08-24 :

PL TOPO - to jest to

Zakup dla nowego urządzenia. Korzystam od lat. Sprawdza się idealnie w kraju. Ale co najbardziej cieszy to to, że podczas moich wyjazdów turystycznych za granicę wędruję po ścieżkach o których nie wiedzą nawet miejscowi. A możliwość zaplanowania swojej trasy w komputerze to naprawdę luksus. Gorąco polecam.

przez dnia 2020-08-19 :

PL Topo

Super mapa - wszystko działa bezbezproblemowo. SERDECZNIE POLECAM.

przez dnia 2020-07-19 :
przez dnia 2020-07-14 :

Opinia

Mapa Topo, którą zakupiłem jest mało aktualna, jeśli chodzi o szlaki górskie w Małopolsce. Poza tym jest super.

przez dnia 2020-04-27 :

Polecam

Świetna mapa, bezproblemowa instalacja, polecam

 • PL Topo - mapa topograficzna Polski
 • Aktualizacja mapy PL Topo