​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
MAPA POLSKI PL TOPO Zobacz większe
Azymut

Mapa Polski PL TOPO 2022.2 PLTO BOX

PLTO BOX

9999990000439

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast

Towar znajduje sie fizycznie w naszym salonie sprzedaży.
Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze.

 

Najbliższa wysyłka już
Jutro 14:00

Mapa "PL Topo 2022.2" zawiera dokładną sieć drogową, plany miast, warstwę topograficzną i turystyczną, szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe, punkty POI.

Jest przeznaczona do turystycznych i rowerowych odbiorników gps, z możliwością wykorzystania (z pewnymi ograniczeniami) także na urządzeniach do nawigacji drogowej.
W komplecie za darmo dodatkowa mapa Europy "EU Topo 2022.2".

Więcej szczegółów

Cena
150,00 zł

DOSTAWA 10 ZŁ

DARMOWA DOSTAWA OD 250 ZŁ

(4,8/5)
12 ocen - 9 opinii
Rozkład ocen

150,00 zł

1 podobny produkt:

Uwaga!

Przed zakupem mapy do urządzenia Edge 530/820/830, Edge 1030 Plus, Edge 1040, Edge Explore, Fenix 5x, Tactix Charlie, Delta oraz 7, Quatix 6 oraz 7, seria Fenix 5 Plus, seria Fenix 6 (wersje Pro oraz Sapphire), Fenix 7, Epix gen 2 oraz Forerunner 945 zapoznaj się z instrukcją poniżej*

 

Mapa "PL Topo" to jedyna komercyjna topograficzna mapa Polski dla urządzeń Garmin, która jest aktualizowana aż cztery razy w roku. Zawiera dokładną sieć drogową, plany miast, warstwę topograficzną i turystyczną, szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe, punkty POI. Jest przeznaczona do turystycznych i rowerowych odbiorników gps, z możliwością wykorzystania (z pewnymi ograniczeniami) także na urządzeniach do nawigacji drogowej (Nuvi, Zumo). Posiada autorouting (automatyczne wyznaczanie tras) zarówno w trybie pieszego, rowerzysty jak i samochodu.

 

statystyki-pl-topo.jpg

 

Licencja mapy jest przypisana do karty pamięci, dzięki czemu z mapy można korzystać na różnych odbiornikach (wystarczy jedynie przełożyć kartę na inne urządzenie).

"PL Topo" posiada możliwość dostosowania kolorystyki/skórki do własnych preferencji użytkownika lub do konkretnego posiadanego odbiornika (np. nieco innych informacji na ekranie przy tej samej skali mapy potrzebuje turysta pieszy, rowerzysta czy kierowca w aucie - zmieniając standardową skórkę na jedną z udostępnionych na stronie, mamy możliwość dokonania personalizacji wyglądu mapy). Ponadto mapa "PL Topo" może być uzupełniona o dodatkową kompatybilną mapę/nakładkę "Ścieżki PL", która stanowi społecznościowe wsparcie dla „PL Topo” (więcej informacji na stronie mapy).
 
  

Główne dane statystyczne mapy Polski:

 • Blisko 38 milionów Polaków w zasięgu
 • Prawie 730 tys. kilometrów dróg
 • Ponad 915 szczegółowych planów miast
 • Ponad 6,3 tys. szczegółowych planów miejscowości
 • Ponad 6,8 miliona punktów adresowych
 • W tym ponad 1,7 miliona budynków 2D
 • Ponad 83 tys. km szlaków turystycznych
 • Ponad 41 tys. km szlaków rowerowych
 • Dokładnie 2556 km ścieżek rowerowych

 

Zawartość mapy można przeglądać na komputerze PC/Mac w programie BaseCamp (program dostępny do pobrania ze strony Garmina). BaseCamp może odczytywać treść mapy zarówno z podłączonego do komputera odbiornika gps, jak również z czytnika kart pamięci. Istnieje również możliwość przeglądania mapy w programie MapSource (opcja wpięcia w MapSource jest opisana na podstronie "Porady" na stronie mapy).

 

Obejrzyj prezentację mapy

 

Opakowanie produktu zawiera *kartę microSD/SD 32 GB z zainstalowaną i gotową do użycia mapą Polski "PL Topo" oraz gotową do użycia dodatkową gratisową mapą Europy "EU Topo".

* W przypadku zakupu mapy do urządzeń Edge 820/Edge Explore/Edge 530/Edge 830/Fenix 5X/serii Fenix 5 Plus/Fenix 6 (wersje Pro oraz Sapphire)/Fenix 7/ Epix gen 2/Tactix Charlie/Tactix Delta/Quatix 6/Forerunner 945/ zakup dotyczy oprogramowania oraz licencji, nie zawiera karty microSD/SD 32GB i realizowany jest w pełni drogą internetową.
 

Mapa Europy jest podzielona na sześć regionów, stąd chcąc zwolnić pamięć karty np. na zdjęcia czy inne mapy, można całość lub część Europy usunąć z karty i w razie potrzeby w późniejszym czasie wgrać ponownie.

 

europa.jpg

 

 

W cenie zakupu "PL Topo" znajduje się darmowa roczna aktualizacja tej mapy. Ponadto użytkownik otrzymuje także dostęp do rocznej aktualizacji bonusowej mapy "EU Topo" - przyszłe aktualizacje dostępne będą do pobrania poprzez stronę mapy "PL Topo", po zarejestrowaniu posiadanej licencji. Po upływie roku w momencie wygaśnięcia prawa do pobierania darmowych aktualizacji, użytkownik może albo korzystać z map w ostatnio pobranej przez siebie wersji, lub też może wykupić aktualizacje na kolejny rok. Koszt wykupienia takiej aktualizacji wynosi 68 zł

   

aktualizacje.jpg

 

Więcej informacji na stronie produktu: www.pltopo.pl

 

* Instrukcja zakupu mapy PL Topo/EU Topo do urządzeń Edge 530, Edge 820, Edge 830, Edge 1030 Plus, Edge 1040, Fenix 5X, Tactix Charlie:

W przypadku zakup mapy do wymienionych urządzeń prosimy w polu komentarz podać numer ID urządzenia - znajduje się on w zakładce "o systemie" w ustawieniach urządzenia.

* Instrukcja zakupu mapy PL Topo/EU Topo do urządzeń Edge Explore, Forerunner 945, Fenix 5 Plus, 5S Plus, 5X Plus, Fenix 6, Fenix 6S, Fenix 6X (wersje Pro oraz Sapphire), Fenix 7S, Fenix 7, Fenix 7X, Epix gen 2, Tactix Delta Tactix 7, Quatix 6, Quatix 7:

W przypadku zakupu mapy do wymienionych urządzeń prosimy o przesłanie pliku "GarminDevice.xml" który znajduje się w folderze Garmin na zegarku. Plik należy przesłać wraz z numerem zamówienia na adres: sklep@eazymut.pl

 

Opinie mogą być dodane tylko przez zarejestrowanych użytkowników eAzymut.pl i dotyczyć tylko produktów, które dany klient zakupił. Opinie są weryfikowane w ciągu 24 godzin w dni robocze.
przez dnia 2021-02-05 :

Mapy Topo.pl

Szybkie i dokładne.

przez dnia 2021-01-14 :

Mapa Pl Topo

Wszystko super, bardzo miła obsługa.

przez dnia 2021-01-07 :
przez dnia 2021-01-01 :

kontak ze sklepem

Witam Kontakt ze sklepem bardzo przyjemny . Mapy brakuje MRU bunkrów a tak to wszystko ok . Pozdrawiam

przez dnia 2020-10-23 :

Brawo za grafikę i szczegółowość

Kupiłem po raz kolejny do Garmin Edge 1030 plus. Mapa Topo.pl jest po prostu ładna i bajecznie kolorowa .Widać na niej scieżki turystyczne i bike parki MTB. Nie zawiesza się i ma bazę adresową identyczną jak Automapa czyli „pod dom”. Aktualizacje dość częste . Odejmuje gwiazdkę za autorouting. Wyznaczanie tras przy jezdzie rowerem pozostawia wiele do życzenia . Często kieruje na ruchliwe drogi asfaltowe , gdzie w pobliżu jest fajna leśna szutrówka . Brak też zaznaczonych nowych dróg rowerowych które zostały wybudowane juz 2-3 lata temu. Np „ kolej na rower” . Ale i tak polecam .

przez dnia 2020-10-19 :

Mapa Polski PL TOPO 2020.1

Profesjonale podejście do klienta.
POLECAM!!!

przez dnia 2020-10-09 :
przez dnia 2020-08-24 :

PL TOPO - to jest to

Zakup dla nowego urządzenia. Korzystam od lat. Sprawdza się idealnie w kraju. Ale co najbardziej cieszy to to, że podczas moich wyjazdów turystycznych za granicę wędruję po ścieżkach o których nie wiedzą nawet miejscowi. A możliwość zaplanowania swojej trasy w komputerze to naprawdę luksus. Gorąco polecam.

przez dnia 2020-08-19 :

PL Topo

Super mapa - wszystko działa bezbezproblemowo. SERDECZNIE POLECAM.

przez dnia 2020-07-19 :
przez dnia 2020-07-14 :

Opinia

Mapa Topo, którą zakupiłem jest mało aktualna, jeśli chodzi o szlaki górskie w Małopolsce. Poza tym jest super.

przez dnia 2020-04-27 :

Polecam

Świetna mapa, bezproblemowa instalacja, polecam

 • PL Topo - mapa topograficzna Polski
 • Aktualizacja mapy PL Topo