​ ​ ​ ​

Mapy do urządzeń Garmin

Mapy do urządzeń Garmin

Garmin dostarcza użytkownikom swoich topowych urządzeń kompleksowe rozwiązania najwyższej klasy. Zaawansowane smartwatche, zegarki taktyczne, liczniki rowerowe czy też sondy i sonary wędkarskie posiadają funkcje umożliwiające użytkownikom na korzystanie z bardzo dokładnych map, co w połączeniu z łącznością GPS, GLONASS i Galileo, daje wręcz niezrównane możliwości - od eksplorowania miejskich dżungli, przez trasy turystyczne, po możliwość oznaczania ulubionych łowisk. Mapy do urządzeń Garmin spełniają właśnie te funkcje.

Jakość i precyzja - mapy topograficzne i inne

Oferowane przez nas mapy topograficzne to produkty o wysokiej funkcjonalności użytkowej. Polscy użytkownicy otrzymują dostęp do map do nawigacji, które cieszą się uznaniem ze względu na dokładną warstwę topograficzną, turystyczną, sieci drogowe i miejskie, a także kompatybilne z licznikami Garmin mapy rowerowe. Przykładowo mapa PL Topo 2021 to dostęp do ponad 730 tys. km dróg, 83 tys. km turystycznych i 41 tys. km rowerowych szlaków. Z kolei mapy polskiego wybrzeża morskiego to szczegółowy dostęp do funkcji automatycznej nawigacji, cieniowania zakresu głębokości, płycizn i izobat.

Użyteczność map do GPS Garmin

Mapy do urządzeń marki Garmin to rozwiązania dostosowane do potrzeb użytkownika. Mają nie tylko łatwy i intuicyjny interface oraz możliwość personalizacji wyświetlania, ale i - co najważniejsze - stały dostęp do aktualizacji, co zapewnia użytkownikom niezwykłą wygodę użytkowania.

Sprawdź też nasze inne akcesoria do zegarków Garmin!

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • PLTO OEM POBR

  Mapa "PL Topo 2024.1" w wersji do pobrania zawiera dokładną sieć drogową, plany miast, warstwę topograficzną i turystyczną, szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe, punkty POI.W komplecie za darmo dodatkowa mapa Europy "EU Topo 2024.1".

  Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com
  150 zł
 • Dostępny natychmiast
  PLTO AKT

  Roczna aktualizacja topograficznej mapy Polski "PL Topo" z dodatkową gratisową aktualizacją mapy Europy "EU Topo".

  Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com
  68 zł
 • PLTO BOX

  NMapa Polski "PL Topo 2024.1" zawiera dokładną sieć drogową, plany miast, warstwę topograficzną i turystyczną, szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe, punkty POI.Jest przeznaczona do turystycznych i rowerowych odbiorników gps, a z pewnymi ograniczeniami także na urządzeniach do nawigacji drogowej.W komplecie za darmo dodatkowa mapa Europy "EU Topo 2024.1".

  Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com
  150 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com