Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Fenixy Pro w jeszcze niższych cenach. Skorzystaj i bądź PRO ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
Zegarki Attitude nie kryją się ze...

01.1541.112OUT
Outlet
Sklep internetowy: Wysyłka 24h
Salon w Warszawie: Dostępny dziś
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zamów z odbiorem w salonie za 1-2 dni robocze
Zegarki Attitude nie kryją się ze swoim naturalnie żywiołowym charakterem, to nieposkromiona energia w połączeniu z aktualnym wzornictwem.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
629 zł
829 zł
629 zł
629 zł
849 zł
319 zł
1 329 zł
1 249 zł
749 zł
549 zł
1 259 zł
1 279 zł
979 zł
749 zł
949 zł
369 zł
1 029 zł
1 129 zł
1 829 zł
1 929 zł
2 149 zł
1 729 zł
899 zł
999 zł
1 419 zł
379 zł
1 199 zł
2 079 zł
429 zł
2 139 zł
Zegarki Attitude nie kryją się ze swoim naturalnie żywiołowym charakterem, to nieposkromiona energia w połączeniu z aktualnym wzornictwem. Kształt wyrażony prostotą linii, luminescencyjne cyfry i wskazówki oraz typowy dla Szwajcarii czerwony akcent w logo i na sekundniku sprawiają, że zegarki tej linii to dodatek o sportowym charakterze, łatwym jednak do pogodzenia z każdym stylem. Oferowany beżowy zegarek Attitude Wenger 01.1541.112 ma 42mm średnicy dla modeli z datownikiem wskazującym również dzień tygodnia (Day & Date) oraz 44mm dla chronografów. Są wodoszczelne do głebokości 100m. Wszystkie zegarki firmy Wenger są objęte trzyletnią międzynarodową gwarancją.
| Numer artykułu | 01.1541.112 |
|---|---|
| Materiał bransolety | nylon/skóra |
| Średnica | 42 mm |
| Kolekcja | Attitude |
| Waga netto | 61 g |
|---|
| Mechanizm | mechanizm kwarcowy |
|---|---|
| Kształt koperty | okrągły |
| Średnica | 42 mm |
| Kolor tarczy | kremowa (beżowa) |
| Materiał paska/bransolety | nylon/skóra |
| Kolor paska/bransolety | beżowy |
| szerokość zaczepów | 22 mm |
| Funkcje zegarków | dzień tygodnia |
| Wodoszczelność | 10 ATM/100 M/330 FT |
Sprzedawane urządzenia objęte są 3-letnią gwarancją.
| Osoba odpowiedzialna | |
|---|---|
| Nazwa: | Victorinox Poland Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | ul. Komitetu Obrony Robotników 62 |
| Kod pocztowy: | 02-146 |
| Miasto: | Warszawa |
| e-mail: | https://www.victorinox.com/pl-PL/Szwajcarskie-scyzoryki-oficerskie/Service/Kontakt/cms/contact/ |
| Telefon: | +48 22 577 27 00 |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).