​ ​ ​ ​
Kategorie produktów

Vostok Europe Zegarki 

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Vostok Europe Zegarki 

Zegarki Vostok – innowacja, tradycja, design

Rozważając kupno dobrego zegarka skupiamy się zwykle na czasomierzach szwajcarskich czy japońskich. Rzadko bierzemy pod uwagę marki wschodnioeuropejskie, co ma pewnie związek z różnymi, historycznymi wydarzeniami, które odcisnęły piętno na naszym ich postrzeganiu. Okazuje się jednak, że takie zegarki jak Vostok Europe, produkowane na Litwie z powodzeniem mogą konkurować i konkurują ze światowymi liderami w produkcji czasomierzy. Marka, która powstała w 2003 roku w wyniku współpracy dwóch firm: Vilnius Koliz i Chrystopol Watch i przyjęła nazwę Koliz Vostok już po roku pracy zaprezentowała na targach Basalworld 5 modeli swoich zegarków. Po pięciu latach sprzedawała zegarki już w 30 krajach. Ręcznie składane zegarki (zarówno modele mechaniczne jak i automatyczne i kwarcowe) Vostok Europe cechuje niezwykła wytrzymałość na ekstremalne warunki. Łącząc niepowtarzalny charakter wynikający z innowacyjnych technicznych rozwiązań z tradycyjnym i nietuzinkowym designem – Vostok Europe zegarki są klasą samą w sobie, co pokazuje np. model Vostok Europe YM8J-597C547.

Praktyczne, funkcjonalne, eleganckie – poznaj kolekcje Vostok Europe

Nazwy kolekcji nawiązują do historycznych wydarzeń: Lunokhod 2, Expedition Nort Pole, Anchar, Ekranopol, Gaz 14 – Limousine, Almaz, N1 – Rocket, Mriya. W sportowym świecie marka Vostok dała się poznać dzięki współpracy z trenerem fitness Lazarem Angelovem czy zaprezentowaniu modelu Anchar na Rajdzie Dakar przez Gintautasa Igavisa. O niezwykłej odporności zegarków Vostok Europe świadczy fakt, że firma wykonuje zegarki dla NATO.

Zegarki Vostok Europe – dla mężczyzn i kobiet

Wśród bogatej oferty zegarków Vostok Europe każdy znajdzie model dla siebie. Co ciekawe, zegarki Vostok dzięki ciekawemu designowi można nosić do każdej stylizacji od casualowej, poprzez sportową aż po garnitur. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki w naszym sklepie. Sprawdź zegarek Vostok Europe 6S21-546C512!