Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Fenixy Pro w jeszcze niższych cenach. Skorzystaj i bądź PRO ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
Trenażer rolkowy Tacx Antares...
Wymień pasek do wytrzymałego zegarka...

T1000
8714895032047
Nowy produkt
Sklep internetowy: Niedostępny
Salon w Warszawie: Niedostępny
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zadzwoń na infolinię 22 827 00 05
Trenażer rolkowy Tacx Antares umożliwia swobodną jazdę w pomieszczeniu, dzięki czemu poprawisz koordynację i technikę — lub po prostu przeprowadzisz dobry trening.
Brak towaru w magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
3 879 zł
2 165 zł
949 zł
16 999 zł
7 648 zł
8 169 zł
4 658 zł
9 849 zł
4 099 zł
7 949 zł
579 zł
Trenażer rolkowy Tacx Antares T1000 umożliwia swobodną jazdę w pomieszczeniu, dzięki czemu poprawisz koordynację i technikę lub po prostu przeprowadzisz dobry trening.

Stożkowe rolki zapewniają większą stabilność i sprawiają, że Twój rower pozostaje w środku rolki.

Jeśli brakuje Ci miejsca do przechowywania, nie martw się. Model Tacx T1000 Antares można składać, co ułatwia jego przechowywanie. Jest dostępny w różnych rozmiarach, które pasują do różnych rozmiarów rowerów.
Tacx Antares T1000 to nowoczesny trenażer rolkowy – urządzenie, które pozwoli Ci wykonać trening na standardowym rowerze w warunkach domowych. Wystarczy wpiąć w niego swój jednoślad, aby móc pokonać nawet kilkadziesiąt kilometrów wewnątrz budynku. To odpowiednie rozwiązanie zwłaszcza na zimę, kiedy warunki pogodowe nie sprzyjają korzystaniu z roweru.
Tacx Antares 1000 to odpowiednie urządzenie treningowe dla każdego miłośnika kolarstwa, który nie chce rezygnować z jazdy mimo trudnych warunków pogodowych. Korzystanie z tego sprzętu pozwala zachować formę również zimą, w warunkach korzystniejszych niż te zapewniane przez standardowe rowery stacjonarne. Dlatego po trenażer rolkowy Tacx Antares sięgają:
Zamów i poczuj różnicę!
Polecamy sprawdzić także inne trenażery TacX:
Dane fizyczne |
|
| Waga | 8,2 kg |
| Wymiary fizyczne | 1350 × 500 mm (53,0 × 19,7 cala) |
| Dokładność pomiarów | Nie dotyczy |
Cechy podstawowe |
|
| Łączność | Nie |
| Dane wyjściowe | Brak |
| Kalibracja | Kalibracja nie jest wymagana |
| Koło zamachowe | Nie dotyczy |
| Magnesy | Nie dotyczy |
| Maksymalna moc | Nie dotyczy |
| Maksymalna siła hamowania | Nie dotyczy |
| Maksymalne nachylenie | Nie dotyczy |
| Maksymalny moment obrotowy | Nie dotyczy |
| Masa bezwładności | Nie dotyczy |
| Odczyt danych | Nie dotyczy |
| Osie | Rozstaw osi 980 - 1100 mm |
| Pomiar kadencji | Nie |
| Pomiar mocy | Nie |
| Pomiar prędkości | Nie |
| Przełożenie | Nie dotyczy |
| Średnica rolki | 100–110 mm |
| Symulacja spadku | Nie |
| Wskaźnik mocy | Brak |
| Wskaźnik połączenia (ANT+/BLUETOOTH/WIFI w zależności od dostępności w danym modelu) | Brak |
| Wymagania sieci elektrycznej | Nie dotyczy |
| Wysokość | 135 mm (5,3 cala) |
| Odpowiednie rowery | Wszystkie rowery o średnicy kół od 26" do 29" |
| Kasety | Nie dotyczy |
Sprzedawane urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją.
| Nazwa: | Garmin Polska |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Al. Jerozolimskie 181 |
| Kod pocztowy: | 02-222 |
| Miasto: | Warszawa |
| e-mail: | poland.support@garmin.com |
| Telefon: | 22 300 31 55 |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).