​ ​ ​ ​
Filtruj według
Cena
Masa
Łączność
Dokładność pomiarów
Maksymalna moc
Maksymalne nachylenie
Dane wyjściowe
Stan
Filtruj

Trenażery rowerowe Tacx

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Trenażery rowerowe Tacx

Trenażery kolarskie Tacx - doskonałe narzędzia treningowe dla rowerzystów

Trenażery Tacx to produkty wytwarzane przez rodzinną firmę, której pasja do kolarstwa już od trzech pokoleń pomaga osiągać sukcesy. Początki marki sięgają 1957 roku, kiedy to w holenderskim Wassenaar powstał mały warsztat rowerowy. Dekadę później, po przygodzie z wytwarzaniem wydechów do motorowerów, i już jako mała fabryka, firma zaczęła produkować i sprzedawać rolki oraz bagażniki rowerowe. Wkrótce na linię produkcyjną wskoczyły również bidony i narzędzia. Prawdziwa rewolucja rozpoczęła się jednak kiedy firma ta, jako pierwsza na świecie, połączyła indoorowe trenażery kolarskie Tacx z elektroniką, dając nam znane dziś zarządzanie treningiem poprzez aplikację Tacx.

Postaw na innowacyjny sprzęt i ćwicz efektywnie

Od zamierzchłych czasów, pomimo rozwoju technologii, Tacx projektuje i produkuje swój sprzęt niemalże bez żadnego udziału firm i dostawców zewnętrznych, sprzedając swoje produkty w 80 krajach. Obecnie dystrybutorem  sprzętu Tacx oraz właścicielem wszystkich akcji jest Garmin. Trenażery rowerowe Tacx i akcesoria znajdziecie też od połowy 2020 roku w eAzymut.pl

Dla kogo są odpowiednie trenażery rowerowe?

Trenażer rowerowy to urządzenie, które daje znacznie szersze możliwości niż zwykły rowerek treningowy. Dlatego jest polecany każdemu, kto chce doświadczyć realistycznych warunków jazdy stacjonarnej podczas przebywania w pomieszczeniu.

Trenażer rowerowy:

  • stwarza realistyczne środowisko do jazdy sportowej – pozwala poczuć się tak, jakbyś rzeczywiście przemierzał alpejski szlak lub wyboistą trasę przez las,
  • pozwala prowadzić ergonomiczny i kompleksowy trening – jego rezultaty będą podobne do tych uzyskiwanych na prawdziwym rowerze,
  • sprzyja utrzymaniu dobrej kondycji niezależnie od warunków pogodowych – po trenażer możesz sięgnąć np. zimą, kiedy trasy rowerowe są zbyt ośnieżone, a śnieg i silny wiatr odbierają przyjemność z jazdy.

Jaki trenażer rowerowy wybrać?

W ofercie Tacx znajdziesz szeroką gamę trenażerów dostosowanych do potrzeb użytkowników na różnym poziomie zaawansowania i o rozmaitych oczekiwaniach. I tak:

  • tradycyjne trenażery rowerowe to modele rolkowe, do których podpinasz swój "prawdziwy" rower. Pracują bez dodatkowego źródła zasilania i pozwalają na prowadzenie treningów wydolnościowych lub siłowych, w zależności od wybranego modelu,
  • trenażery rowerowe z komputerem to zaawansowane urządzenia, które pozwalają przejąć pełną kontrolę nad treningiem i z dużą precyzją odtworzyć warunki panujące na trasach o różnym stopniu skomplikowania. Urządzenia możesz zaadaptować do swoich preferencji i sparować z oprogramowaniem treningowym, aby poczuć się np. jak na alpejskim podjeździe.

Nie wiesz, który trenażer rowerowy Tacx wybrać? Zacznij od poznania wszystkich dostępnych modeli. To, które urządzenie wybierzesz, zależy przede wszystkim od Twoich oczekiwań.

Jeśli potrzebujesz kompaktowego i łatwego do przechowywania sprzętu, który będziesz mógł sprzęgnąć z własnym rowerem, najlepiej spisze się rolkowy trenażer Tacx. Możesz sięgnąć zarówno po modele nastawione na jazdę wytrzymałościową, jak i te optymalnie dostosowane do sprintów i przemieszczania się z wysoką mocą.

Gdy zaś dysponujesz większym budżetem i pragniesz przeprowadzić zaawansowany trening – np. z myślą o przygotowaniu się do zawodów triathlonowych – lepszym rozwiązaniem będzie trenażer z komputerem. To dzięki niemu wykonasz w pełni realistyczną symulację jazdy bez obaw o wysoki poziom hałasu.

Możesz również skontaktować się z naszym doradcą, który omówi z Tobą możliwości, jakie dają trenażery Tacx i pomoże dobrać odpowiedni.

Wśród modeli trenażerów rowerowych Tacx znajdziesz: