​ ​ ​ ​
Kategorie produktów

Trenażery rowerowe Tacx 

Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Trenażery rowerowe Tacx 

Trenażery kolarskie Tacx - doskonałe narzędzia treningowe dla rowerzystów

Trenażery Tacx to produkty wytwarzane przez rodzinną firmę, której pasja do kolarstwa już od trzech pokoleń pomaga osiągać sukcesy. Początki marki sięgają 1957 roku, kiedy to w holenderskim Wassenaar powstał mały warsztat rowerowy. Dekadę później, po przygodzie z wytwarzaniem wydechów do motorowerów, i już jako mała fabryka, firma zaczęła produkować i sprzedawać rolki oraz bagażniki rowerowe. Wkrótce na linię produkcyjną wskoczyły również bidony i narzędzia. Prawdziwa rewolucja rozpoczęła się jednak kiedy firma ta, jako pierwsza na świecie, połączyła indoorowe trenażery kolarskie Tacx z elektroniką, dając nam znane dziś zarządzanie treningiem poprzez aplikację Tacx.

Postaw na innowacyjny sprzęt i ćwicz efektywnie

Od zamierzchłych czasów, pomimo rozwoju technologii, Tacx projektuje i produkuje swój sprzęt niemalże bez żadnego udziału firm i dostawców zewnętrznych, sprzedając swoje produkty w 80 krajach. Obecnie dystrybutorem  sprzętu Tacx oraz właścicielem wszystkich akcji jest Garmin. Trenażery rowerowe Tacx i akcesoria znajdziecie też od połowy 2020 roku w eAzymut.pl

Polecamy sprawdzić także monitory aktywności Garmin, dzięki którym będziesz mógł analizować swoje treningi na świeżym powietrzu.