Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Fenixy Pro w jeszcze niższych cenach. Skorzystaj i bądź PRO ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
Zegarki Attitude nie kryją się ze...

01.1541.112
7630000731173
Nowy produkt
Sklep internetowy: Niedostępny
Salon w Warszawie: Niedostępny
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zadzwoń na infolinię 22 827 00 05
Zegarki Attitude nie kryją się ze swoim naturalnie żywiołowym charakterem, to nieposkromiona energia w połączeniu z aktualnym wzornictwem.
Brak towaru w magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
869 zł
949 zł
849 zł
449 zł
899 zł
599 zł
519 zł
479 zł
319 zł
Zegarki Attitude nie kryją się ze swoim naturalnie żywiołowym charakterem, to nieposkromiona energia w połączeniu z aktualnym wzornictwem. Kształt wyrażony prostotą linii, luminescencyjne cyfry i wskazówki oraz typowy dla Szwajcarii czerwony akcent w logo i na sekundniku sprawiają, że zegarki tej linii to dodatek o sportowym charakterze, łatwym jednak do pogodzenia z każdym stylem. Oferowany beżowy zegarek Attitude Wenger 01.1541.112 ma 42mm średnicy dla modeli z datownikiem wskazującym również dzień tygodnia (Day & Date) oraz 44mm dla chronografów. Są wodoszczelne do głebokości 100m. Wszystkie zegarki firmy Wenger są objęte trzyletnią międzynarodową gwarancją.
| Numer artykułu | 01.1541.112 |
|---|---|
| Materiał bransolety | nylon/skóra |
| Średnica | 42 mm |
| Kolekcja | Attitude |
| Waga netto | 61 g |
|---|
| Mechanizm | mechanizm kwarcowy |
|---|---|
| Kształt koperty | okrągły |
| Średnica | 42 mm |
| Kolor tarczy | kremowa (beżowa) |
| Materiał paska/bransolety | nylon/skóra |
| Kolor paska/bransolety | beżowy |
| szerokość zaczepów | 22 mm |
| Funkcje zegarków | dzień tygodnia |
| Wodoszczelność | 10 ATM/100 M/330 FT |
Sprzedawane urządzenia objęte są 3-letnią gwarancją.
| Osoba odpowiedzialna | |
|---|---|
| Nazwa: | Victorinox Poland Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | ul. Komitetu Obrony Robotników 62 |
| Kod pocztowy: | 02-146 |
| Miasto: | Warszawa |
| e-mail: | https://www.victorinox.com/pl-PL/Szwajcarskie-scyzoryki-oficerskie/Service/Kontakt/cms/contact/ |
| Telefon: | +48 22 577 27 00 |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).